320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rakvere JK Tarvas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lõpetaks selle teema ära ning küsiks oopis Tarva fännidelt, keda Te eelistaksite üleminekumängudel vastaseks: Kalev, Kuressaare või Tammeka? Ja miks?
    Tammeka - Pigem ei taha vastaseks, võiksid 8'ndaks jääda. Samas kui peaksid nad vastaseks tulema, siis pole ka hullu - Infoneti vastu karikas oli Tammeka suurtes raskustes, ning Tarvas annaks vähemalt sama hea lahingu, kui Infonet.

    Kuressaare - See oleks põnev vastasseis. Kure tundub üsna Viljandi tasemega olevat, viimati nägin kure mängu Tammeka Live TV'st.

    Tallinna Kalev - Ma ei usu, et nad suudavad 9'ndast kohast kinni hoida. Aga kui suudavad, siis ma ei teagi, jätab külmaks. Viimane mäng tegi Kalev palju praaki. Vb oleks Kalev kõige kergem vastane meile (?).

    Kommentaar


      Algselt postitas Andres.;1454180Mina isiklikult olen oma seisukoha varem välja käinud, et tahaks [B
      FC Viljandit[/B] vastaseks, kuna tegu mõttetu satsiga, seda igal tasandil (va ehk mõne noore arenguvõimalus hetkel).
      Miuke noor seal arenenud on? Indermitte on oma aegluse arendamisega seal küll kõvasti vaeva näinud, ses mõttes tõsi...

      Kommentaar


        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
        Miuke noor seal arenenud on? Indermitte on oma aegluse arendamisega seal küll kõvasti vaeva näinud, ses mõttes tõsi...
        Sellest tulenevalt ka 'ehk'. Iseenesest seal peaks noortekoondislasi veel olema. Mitte, et kedagi ei võiks esile kerkida kui FC Viljandi asendada mõne muu võistkonnaga ja paremad pärlid teiste meeskondadega liita.

        Kommentaar


          Kalev - osutub kohe kindlasti raskeks vastaseks, ei taheta kindlasti esiliigasse tagasi langeda + neil välismaalasi kes võivad mängu ära otsustada
          Tammeka - fännibaas, noortesüsteem ja mängijad on paremad kui Tarval ning vägaväga raske oleks nende vastu saada
          Kuressaare - Ainuke vastane keda pooldaksin koos FC Viljandiga, osad kutid pole kodulinnast ja ehk motivatsioon mängida puudub. Ja lahe tripp oleks kuressaarde fännidega
          Lisamotivatsioon oleks meie poistel Kure (tuttav treener ja mängijad) või Viljandi (karika kaotus tasa teha) vastu mängida.

          Kommentaar


            Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
            Mängijad on paremad kui Tarval..
            Mis jutt see nüüd on? Üks on parimal juhul. Hetkel tahaks uskuda, et ainukene asi mida Tartu mängijatel kollektiivselt rohkem on, on ML kogemus. Lisaks ei tohiks mingisugune noortesüsteem ka üleminekumängudesse puutuda (kaela tõstnud noored on nagunii juba esinduse nimekirjas).
            Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
            Ja lahe tripp oleks kuressaarde fännidega
            Oled kindel, et Kure vastu toimuks mäng saarel, mitte Sportland Arenal?

            Kommentaar


              Tammeka: Paremad on muidugi liialdatult öeldud tänu viimase aja mängupildile, aga no samahead kindlasti ja lihtsalt mulle tundub, et ehk Tammeka pink oleks pikem. Ja endale ka ei meeldiks kui kumbki Tammeka või Tarvas jääks esiliigasse, pigem mõlema meistriliigasse.

              Jaa kure kohta ütlesingi oleks, et kui mäng oleks saarel siis oleks lahe tripp sinna, mis ei tähenda muidugi et kuskile mujale poleks lahe, aga pikemad tripid on alati huvitavad ja elamusrohked olnud

              Kommentaar


                Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
                Jaa kure kohta ütlesingi oleks, et kui mäng oleks saarel siis oleks lahe tripp sinna, mis ei tähenda muidugi et kuskile mujale poleks lahe, aga pikemad tripid on alati huvitavad ja elamusrohked olnud
                Njah, vähe eksootilisem oleks, aga järjekordset põllujalgpalli pole ka vaja. Kure väljak olevat juba paar nädalat tagasi alla igasugust arvestust, mis me siis novembri teisest poolest räägime (17.11).

                Ning kui veel Tallinna Kalevi võõrleegionäride kohta midagi mainida, siis enamus neist pidavat olema parimal juhul keskpärased. Vähemalt sihukene mulje on jäänud, mis võib ka vale olla, ühtegi Kalevi mängu see hooaeg enda silmaga otse pole näinud. Kuid kiirpilgul statistika ei näita ka midagi erilist.

                Kommentaar


                  Platsi peale ma muidugi ei mõelnud, aga ma ei tea lihtsalt Kure tundub mulle just hea vastasena

                  Kommentaar


                    Pigem ikka Kalevil paar teravat leegionäri vee peal hoiavadki. Aga jah, arvan ka, et Kalevi vastu oleks teil suurimad võimalused. Kure ja Tammeka motivatsioonis ei tasuks mingil juhul kahelda, aga Kalevi ehk võiksite tahtmisega ära murda nagu 4 aastat tagasi Paide Pärnu murdis.

                    Kommentaar


                      Eks Kurel on ka murdumise koha pealt kogemusi võtta, kõige hilisem Kalju vastu. Ise pakun, et üleminekut hakkab mängima ikkagi Kalju ning Tammeka kahjuks Kaljust ikkagi viimases voorus jagu ei saa.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
                        Platsi peale ma muidugi ei mõelnud, aga ma ei tea lihtsalt Kure tundub mulle just hea vastasena
                        Vaatasin üle, et eelmine aasta pidas Kure ikkagi Saaremaal oma mängu (19.11). Tea ainult mis seisud siis muruga olid, tõenäoliselt sama? Aga eks näis, mis asjapulgad siis lõpuks otsustavad.

                        Aga ega kellelgi juhuslikult statistikat ei ole jagada viimase 5-10 aasta üleminekumängudest? Ise hetkel ei suutnud leida.

                        Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
                        Pigem ikka Kalevil paar teravat leegionäri vee peal hoiavadki. Aga jah, arvan ka, et Kalevi vastu oleks teil suurimad võimalused. Kure ja Tammeka motivatsioonis ei tasuks mingil juhul kahelda, aga Kalevi ehk võiksite tahtmisega ära murda nagu 4 aastat tagasi Paide Pärnu murdis.
                        Okei, võib-olla tõesti. Usun sinu arvamust, ega mu teooria oli suht oletuste põhine.

                        Algselt postitas elx Vaata postitust
                        Eks Kurel on ka murdumise koha pealt kogemusi võtta, kõige hilisem Kalju vastu. Ise pakun, et üleminekut hakkab mängima ikkagi Kalju ning Tammeka kahjuks Kaljust ikkagi viimases voorus jagu ei saa.
                        Pidasid Kalevit silmas?

                        Ma arvan, et Tartu võib Paidelt isegi võidu kätte saada, aga tõenäoliselt jah Prins Tammekale viimast mängu väga lihtsaks tegema ei lähe. Ning Kalevi ja Kure mänguseisuks pakun viiki.
                        On võimalik, et Tammeka ja Kalev jäävad samade punktide peale, ja siis peaks Tammeka Kalevit omavaheliste mängude põhjal edestama.

                        Kommentaar


                          Viljandi enda vastaseks saada on äärmiselt ebatõenäoline. Reaalselt tuleb minu arvates Tarva vastaseks siiski Kalev või Tammeka. Võrdsete punktide korral on esimeseks määrajaks tehniliste kaotuste arv, mida ei tohiks olla ei Tammekal ega Kalevil. Teiseks määrajaks on võitude arv, ning võrdsete punktide jäädes oleks Kalevil rohkem võite kui Tammekal.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                            Pidasid Kalevit silmas?

                            Ma arvan, et Tartu võib Paidelt isegi võidu kätte saada, aga tõenäoliselt jah Prins Tammekale viimast mängu väga lihtsaks tegema ei lähe. Ning Kalevi ja Kure mänguseisuks pakun viiki.
                            On võimalik, et Tammeka ja Kalev jäävad samade punktide peale, ja siis peaks Tammeka Kalevit omavaheliste mängude põhjal edestama.
                            Kalev ikka, ühte lõiku sattus lihtsalt nii palju kaljut juba sisse, et läks sinna ka:P
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas StenV Vaata postitust
                              Teiseks määrajaks on võitude arv, ning võrdsete punktide jäädes oleks Kalevil rohkem võite kui Tammekal.
                              Mm, ei. Tammekal 19p, TKalevil 21p, mõlemal 4 võitu tabelis. Kinnipüüdmiseks peaks Tammeka kindlasti vähemalt ühe võidu (5>4!) või 2 viiki saama. Seega iga valemi kohaselt ei saa tulla võrdseid punkte nii, et TKalevil rohkem võite oleks.
                              Mis on järgmine kriteerium? Väravate vahe on ka tublisti Tartu poole plussis näiteks. See kõik tähendab, et kui Paide vastu kodus võit tuleb, on jäme ots Tammeka käes. Kure-TKalevi mängus on pigem favoriidid sitked saarlased, kuid viigihaisu on selles kohtumises. Minu äranägemise järgi seega saab teie vastaseks olema Tammeka. Sellest on kahju muidugi kuna nii tore oleks Kalevi Keskstaadionil novembrikuus Rakverelasi toetada .

                              Kommentaar


                                Meistri- ja Esiliiga juhend, artikkel 10.

                                2. Meistriliiga kahe esimese meeskonna punktide võrdsuse korral viib EJL läbi
                                esikoha selgitamiseks nende vahel läbi lisamängu (koos lisaajaga) ja selle
                                viigilise tulemuse korral selgitatakse võitja viie penaltilöögi tulemuse põhjal. Kui
                                ka siis on seis viigiline, jätkatakse penaltilöökide löömist kuni võitja selgumiseni.
                                Kui võrdselt punkte on esimesel kolmel või enamal meeskonnal, viib EJL läbi
                                esikoha selgitamiseks lisaturniiri nende võistkondade vahel.
                                3. Meistriliiga ülejäänud kohtade, samuti Esiliiga kõikide kohtade
                                paremusjärjestuse määramisel võrdsete punktide korral arvestatakse:
                                a) väiksemat antud loobumiskaotuste ja tühistatud tulemuste arvu
                                turniiritabelis;
                                b) suuremat võitude arvu;
                                c) omavaheliste mängude punkte;
                                d) omavaheliste mängude väravate vahet;
                                e) üldist väravate vahet;
                                f) suuremat löödud väravate arvu;
                                g) suuremat võõrsil löödud väravate arvu;
                                h) Fair Play tabelis kõrgema koha.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X