320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rakvere JK Tarvas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Kuid Urmar, ütle mulle siis lihtsalt, kas sinu arvates on see ilus klubi nimi? Jätame välja kõik asjalikud ja ratsionaalsed argumendid seoses komplekteerimisega,konkureerimisega teiste klubidega, jätkusuutlikus jne, sest seda klubi nimi ei puuduta, vähemalt osasid neid asju. Ratsionaalse külje pealt saan ühinemisest täiesti aru(nagu ka Maag Tammeka puhul). Kuid lihtsalt puhtemotsionaalne aspekt, kas sinu arvates on see nimi ilus?

    Kommentaar


      #92
      Urmar, kas Eesti jalgpall muutus selle sammu järel mitmekesisemaks?
      14. september 2006, Tallinn

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
        Kuid Urmar, ütle mulle siis lihtsalt, kas sinu arvates on see ilus klubi nimi? Jätame välja kõik asjalikud ja ratsionaalsed argumendid seoses komplekteerimisega,konkureerimisega teiste klubidega, jätkusuutlikus jne, sest seda klubi nimi ei puuduta, vähemalt osasid neid asju. Ratsionaalse külje pealt saan ühinemisest täiesti aru(nagu ka Maag Tammeka puhul). Kuid lihtsalt puhtemotsionaalne aspekt, kas sinu arvates on see nimi ilus?
        ma ütleks nii, et nimi ei riku, kuid tõenäoliselt nimi veidi muutub.

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas uvv Vaata postitust
          Urmar, kas Eesti jalgpall muutus selle sammu järel mitmekesisemaks?
          tegelikult selle sammu järel ei muutunud suht midagi, lihtsalt fikseeriti see, mis nagunii oli. Nüüd saavad kohalikud fc flora noored rakvere eest mängida täiesti vabalt, varem tuli selleks lisalepinguid sõlmida. Kuldse värava, mis avas tee Esiliigasse lõi ju FC Flora kohalik noormängija Joonas Ljaš.

          Muidugi muutus jalgpall mitmekülgsemaks, kui nii võiks öelda, sest tegu siiski vaid esiliigasse pääsuga. Ja klubi identiteet kindlasti suureneb just tänu sellele ühinemisele. Kes sellest aru saada ei suuda, see ilmselt ei taha sellest lihtsalt aru saada.

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas urmar Vaata postitust

            Muidugi muutus jalgpall mitmekülgsemaks, kui nii võiks öelda, sest tegu siiski vaid esiliigasse pääsuga. Ja klubi identiteet kindlasti suureneb just tänu sellele ühinemisele. Kes sellest aru saada ei suuda, see ilmselt ei taha sellest lihtsalt aru saada.
            Aga seleta lahti kuidas klubi identiteet nüüd suureneb ning kuidas muutus jalgpalll mitmekülgsemaks?
            Algselt postitas budulojus
            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Ja klubi identiteet kindlasti suureneb just tänu sellele ühinemisele. Kes sellest aru saada ei suuda, see ilmselt ei taha sellest lihtsalt aru saada.
              Mina tahan aru saada, aga ei saa kuidagi. Minu silmis on nüüd Rakvere samasugune mõttetu klubi nagu Tulevik või Elva, kust head mängijad tõmmatakse lihtsalt julmalt endale ja mingid suvalised mehed saadetakse asemele ja pikas perspektiivis edu saavutmine on peaaegu võimatu.

              Kommentaar


                #97
                suurenemine toimub, kuna fc flora noored saavad otsetee kohaliku tippmeeskonna juurde ja ma arvan, et rohkem pole põhjust sellel teemal arutleda, kes aru ei taha saada, olgu neil see õigus.

                Ja see mitmekülgsuse jutt on vastuseks nimekaimu arupärimisele.

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Mina tahan aru saada, aga ei saa kuidagi. Minu silmis on nüüd Rakvere samasugune mõttetu klubi nagu Tulevik või Elva, kust head mängijad tõmmatakse lihtsalt julmalt endale ja mingid suvalised mehed saadetakse asemele ja pikas perspektiivis edu saavutmine on peaaegu võimatu.
                  nojah, nii arvad sina, aga tegelikult eksid, kuna just see ühinemine võib tagada selle, et meeskonda ei kista tükkideks juba sel talvel.
                  On olnud huvilisi.

                  Kommentaar


                    #99
                    mis on üldse pikaajaline edu väikelinna jalgpallis? Suuremas osas koosneb praegune VJK kohaliku FC Flora noortetreeneri Aivar Voodi kasvandikest ja kui kaugele üldse niimoodi jõuda võib? Oleme ju ikka väike linn kokkuvõttes, pealegi mängitakse rakveres arvestaval tasemel ka võrku ja kossu juba pikemat aega. Kui nüüd lisandub veel jalgpall, siis on lihtsalt super. Korvpalli jätkusuutlikkuse kohta rakveres ilmnesid asjatundjate sõnul eile teatud küsimärgid, kuid see pole meie jutu teemaks. Küllap jätkab ka korvpall.

                    Julgeks siiski öelda nii, et jalgpalli jõudmine meistriliigasse on lähima aja küsimus! Ilma naljata!

                    Kommentaar


                      Kas Rakvere klubi tähtsaid juhtniite tõmmatakse Rakverest või on need enda kätte hankinud Pohlak?
                      Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                      Ken Lee tulibu dibu douchoo

                      Kommentaar


                        uus trend eesti jalgpallis - ühinemised või hoopis ühendamised? ma saan aru sellest, et noortegruppidesse on aastaid raha tambitud, treenereid koolitatud, treenitud, turniiritatud ja nüüd on vaja järgmist levelit. UEFA noorterahade majast väljalaskmisest rääkimata.

                        aga seletage mulle, lollile, palun üks asi ära - tarku on siin ju palju - miks kõik ühinevad klubid tahavad kangesti säilitada oma traditsiooni? iga ühinemine on millegi uue algus ja vanast loobumine. miks küll soovitakse siis iga hinna eest jätta väljapoole kuvandit, et tegemist on "vana ja väärika " klubiga ??? ei ole ju - uus ja värske on huvitavam


                        Viimased ühinemised:
                        JK Maag Tammeka ( JK Tammeka + JK Merkuur)
                        Pärnu JK Vaprus (Pärnu Vaprus + Pärnu Tervis)
                        FC Valga Warrior (FC Warrior + FC Valga)
                        FC Santos (FC Santos + Välk 494)

                        Viimased ühendamised:
                        FC Flora Paide Linnameeskond (JK Järvamaa + FC Flora Paide)
                        VJK Rakvere FC Flora (VJK Rakvere JK + FC Flora Rakvere)

                        traditsiooni ja ajalugu pole võimalik tekitata, see kas on või ei ole ... urmar, Martin ?

                        Kommentaar


                          Ma olen siin palju kirjutanud ja ma arvan, et selle ühinemise teema kohta piisavalt. Kes tahab saab aru, et see ühinemine oli nii parim, ainuvõimalik, ratsionaalne, identiteeti kaitsev, tulevikku kindlustav jne otsus.

                          Küsiks veelkord parem seda, millele kuskil siin vastust pole antud, küsimus ka nimemuutusest, sest soccerneti nimi on ju muutunud ilma mingi selgituseta triobetiks või betwayks? Kas siis traditsioonid ahju, või kuidas?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust

                            Küsiks veelkord parem seda, millele kuskil siin vastust pole antud, küsimus ka nimemuutusest, sest soccerneti nimi on ju muutunud ilma mingi selgituseta triobetiks või betwayks? Kas siis traditsioonid ahju, või kuidas?
                            Mis möttes on soccernet muutunud triobetiks vöi betwayks? Ei möista :/
                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                              Mis möttes on soccernet muutunud triobetiks vöi betwayks? Ei möista :/
                              noh, siis, kui lähed põhilehele, siis seal nime soccernet enam ei näe. Maha müüdud, traditsioonid lõhutud, identiteeti polnud vist veel olemas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                noh, siis, kui lähed põhilehele, siis seal nime soccernet enam ei näe. Maha müüdud, traditsioonid lõhutud, identiteeti polnud vist veel olemas.
                                Tunnista, et sul pole lihtsalt korralikke argumente millega vastu vaielda
                                Minu arust on see positiivne, et soccernet suudab ennast majandada ja teenida raha bänneritest. Mulle isiklikult ei jää see Flora ja Rakvere ühinemine üldse ette aga krt miks selline nimi sellest valmis vorpida?
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X