320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rakvere JK Tarvas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Korralik pusimine täna 90+3 minutit ja siis võttis üks meeskond end kokku. Üks küsimus- kas Nommiste on kohalik poiss?
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      nommi on oma poiss jaa.mis siis?

      Kommentaar


        Algselt postitas Roman10 Vaata postitust
        nommi on oma poiss jaa.mis siis?

        Ei midagi erilist
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          arvan ka sama

          Kommentaar


            Ilmselgelt olin pettunud, aga eks peab pea püsti hoidma.

            Kommentaar


              Läks jah nihu täna vähe...
              Tundub, et mängus puudub eelmise hooaja nö. X-faktor, mis nagu päästis/innustas/motiveeris. Ilmselgelt on ka eelmise hooaja susse seekord väga raske täita. Kuid egas miskit, kolmapäeval kiviõlisse viinakuraditega madistama!

              Kommentaar


                Väga hea tulemus Tulevikult Ilmselgelt olen rõõmus, et haip kaotas Samas Henrile ja Andresele tunnen kaasa

                Kommentaar


                  haip?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PraS Vaata postitust
                    Väga hea tulemus Tulevikult Ilmselgelt olen rõõmus, et haip kaotas Samas Henrile ja Andresele tunnen kaasa
                    Toomasele ei tunne kaasa? Kuid ega siin haletsuspunktide eest midagi liigatabelisse ei tule.
                    Ise ma muidugi järjekordselt mängule ei jõudnud, fänn või asi raisk..

                    Kommentaar




                      täitsa meeldiv video

                      Kommentaar


                        Väga hea video, kuid oleks võinud olla rohkem momente mängust. Videost on selgelt näha, et väravale eelnenud äärevahetusel/tsoonisöödul polnud seda suluseisu, millest rääkis Roman Kusma.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                          Ning ma loodan, et Rait ja k2bo ei pahanda kui ma jagan nende meisterdatud nägemust laupäevasest Tarva algkoosseisust:

                          profiilipildid on muidugi pärit aastast 98, elukohta ei vaheta...
                          Hea töö, härrad! Selliseid graafilisi line-up'isid on Eestisse nii palju rohkem vaja. Need loovad konteksti, et kes on kes ja et kes kus mängib. Jube oluline, ent Eestis allpool koondisetaset seni jube alarakendatud meetod.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mortan Vaata postitust
                            Selliseid graafilisi line-up'isid on Eestisse nii palju rohkem vaja. Need loovad konteksti, et kes on kes ja et kes kus mängib. Jube oluline, ent Eestis allpool koondisetaset seni jube alarakendatud meetod.
                            Absoluutselt nõus. Ses osas on Tammeka see hooaeg väga head tööd teinud.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Hea fototabamus veel Tuleviku ja Tarva mängust :P



                              Ülejäänud galerii: https://www.facebook.com/media/set/?...2852917&type=3

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
                                Hea fototabamus veel Tuleviku ja Tarva mängust :P



                                Ülejäänud galerii: https://www.facebook.com/media/set/?...2852917&type=3
                                Soovime mängijale head paranemist ja loodame, et sellel peapõrutusel ei saa olema kaugeleulatuvaid negatiivseid tagajärgi. Võitluslik mäng tõi kaasa ka ühe tõsisema vigastuse Tuleviku ridades, kui kuuks ajaks peab eemale jääma meie kaitse tugitala ja noortekoondislane Jansa. Aga selline see mäng juba kord on...
                                Viljandi JK Tulevik

                                Kommentaar

                                Working...
                                X