320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rakvere JK Tarvas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    noh, siis, kui lähed põhilehele, siis seal nime soccernet enam ei näe. Maha müüdud, traditsioonid lõhutud, identiteeti polnud vist veel olemas.
    Ära parem püüa ironiseerida, see kukub sul enamasti suht hädise kiunumisena välja.

    Mis aga veel klubi nime puudutab, siis peaks iga terve mõistusega inimene aru saama, et JK ja FC kokku toppimine on rumalus kuubis. Muus osas tehku minu poolest mis ise tahavad.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas daywalker Vaata postitust
      Tunnista, et sul pole lihtsalt korralikke argumente millega vastu vaielda
      Minu arust on see positiivne, et soccernet suudab ennast majandada ja teenida raha bänneritest. Mulle isiklikult ei jää see Flora ja Rakvere ühinemine üldse ette aga krt miks selline nimi sellest valmis vorpida?
      Argumente on mul piisavalt, aga seda nimeküsimust puudutasin ma juba 11. detsembril ( http://foorum.soccernet.ee/showthrea...428#post836428 ), aga keegi ei pööranud sellele mingit tähelepanu, alles täna ärkasite.

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Argumente on mul piisavalt, aga seda nimeküsimust puudutasin ma juba 11. detsembril ( http://foorum.soccernet.ee/showthrea...428#post836428 ), aga keegi ei pööranud sellele mingit tähelepanu, alles täna ärkasite.
        See on ju klassikaline urmar, kes möliseb nelikümmend posti demagoogiat ja iba kokku ning teeb nägu, et ei tee reklaamil ja nimel vahet ning on üldse täielik ohmakas.

        Ära ole nii kibestunud, et sa ei saa oma asju otse Soccernetti üles panna, kuigi seda kunagi vist ära osta tahtsite. Või on EJLi tegelik nimi ElisaA.LeCoqNikeExpert...Eesti Jalgpalli Liit?

        Kalli kalli ja ära ole nii negatiivne Soccerneti suhtes, mõtle ikka positiivselt, oo üllas Eesti jalgpalli vedur.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Demagoogitseb siin küll Martin, aga las ta olla, pole talle isegi mõtet vastata. Niipalju siiski, et Eesti Jalgpalli Liit on ikka selgelt välja loetav, mida ei saa soccerneti puhul öelda. Kui kunagi tahetigi soccernet osta, siis minusse see küll ei puutu ja põdema ma sellepärast küll ei pea. Kallis Martin, teed jälle selle vea, et pead mind kõige eest otsustajaks.
          Autoajakirjanik uvv peab mind näiteks vastutajaks kõikvõimalike vigade eest, mis võib sellises suures masinavärgis, nagu EJL-is tekkida.

          Kommentaar


            Urmar, ütle miks sa ALATI kaitsed ja kiidad EJL-i ja FC Florat?
            Algselt postitas budulojus
            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

            Kommentaar


              Ütle mulle ÜKS PÕHJUS, miks inimene ei peaks seisma oma tööandja huvide eest?

              Kommentaar


                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                Ütle mulle ÜKS PÕHJUS, miks inimene ei peaks seisma oma tööandja huvide eest?
                Minu arvamus Florast ja Jalgpalliliidust igastahes alati langeb, kui ma loen Urmari ebaobjektiivseid kiidulaule nendest kahest. Kas tööandja huvi on, et nende töötaja teeks nende marki maha jalgpallifoorumis?
                Algselt postitas budulojus
                kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                Kommentaar


                  Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                  Minu arvamus Florast ja Jalgpalliliidust igastahes alati langeb, kui ma loen Urmari ebaobjektiivseid kiidulaule nendest kahest. Kas tööandja huvi on, et nende töötaja teeks nende marki maha jalgpallifoorumis?
                  Oh sind ja sinu arvamust, loll oled lihtsalt ja kogu lugu.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Oh sind ja sinu arvamust, loll oled lihtsalt ja kogu lugu.


                    Aga miks sa mu eelmisele küsimusele ei vastanud?
                    Ütle kas sa tõesti arvadki asjadest nii naiivselt ju rumalalt või sa ajad seda pläma ainult sellepärast, et su tööandja on sulle väga kallis?
                    Algselt postitas budulojus
                    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust


                      Aga miks sa mu eelmisele küsimusele ei vastanud?
                      Ütle kas sa tõesti arvadki asjadest nii naiivselt ju rumalalt või sa ajad seda pläma ainult sellepärast, et su tööandja on sulle väga kallis?
                      loe mu eelmist vastust

                      Kommentaar


                        Ühinemise põhjused minu arvates:

                        1. Finants raskused esiliigas toimetulekuks.
                        2. Esiliiga tasemele vastavate mängijate vähesus.

                        See puhtalt minu arvamus. Ärge kividega surnuks loopige

                        Edu ja jaksu Rakverele!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Lexxx- Vaata postitust
                          Ühinemise põhjused minu arvates:

                          1. Finants raskused esiliigas toimetulekuks.
                          2. Esiliiga tasemele vastavate mängijate vähesus.

                          See puhtalt minu arvamus. Ärge kividega surnuks loopige

                          Edu ja jaksu Rakverele!
                          Tere Lexxx, tabasid naelapea pihta. Just punkt 1. kohta. Seda siin ei andestata. Küllap saad ka kividega.
                          Samas, kuigi mängijaid jätkub, on täiendused kindlasti teretulnud ja ka vajalikud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Lexxx- Vaata postitust
                            2. Esiliiga tasemele vastavate mängijate vähesus.
                            Kahtlen, vaata kasvõi Sillamäe Kalevit, samamoodi tuldi II liigast ning polnud juttugi, et me oleme II liigast ja me ei saa I liigas hakkama. Kui väga tahta, küll siis saab!

                            EDIT: Minuarust läksid Rakvere juhid lihtsama vastupanu teed ja mõtlesid, et ah sitta kah see. Nagunii ei saa hakkama. Aga nad oleks võinud ju vähemalt proovida
                            Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                            Ken Lee tulibu dibu douchoo

                            Kommentaar


                              Sillemäe Kalevile tuli ikka täiendust ka mu arust.

                              Kommentaar


                                urmar, eks ikka oli ühinemine antud olukorras parim, aga tõesti oleks saanud nimeks midagi paremat välja mõelda, kui see solgerdis. Tore, kui vähemalt sullegi meeldib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X