320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rakvere JK Tarvas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Andres. Vaata postitust
    Lappasin kiirelt ka mõned vanad postitused läbi, kuna meenus, et ennustasid hävingut ka mullu üleminekute eel, samuti Tammeka duubliga mängu pealt. Mingi isiklik deela või? Igatahes ei ütleks, et me Kalevi vastu toona häbisse jäime, omad võimalused olid meil täitsa olemas. Ning kahtlemata on võimalused olemas ka nüüd.
    Ei ole mul midagi isiklikku Rakvere vastu Aga nagu eelminegi ennustus näitas siis oli see suht objektiivne ju. Ma pigem räägin selle mängupildi pealt mida ma olen näinud neis mängudes, kus ma olen kohal käinud. Üleüldse on viimasel ajal lõhe ML ja EL vahel jälle suurenenud. Varem võitsid pigem EL klubid ML sabaotsa klubisid. Viimasel ajal on pigem ML klubid ikka oma võtnud. Ausalt öeldes arvan, et hetke seisuga jääks Rakvere ilmselt alla ka Kurele. Aga noh, see on juba suurem spekulatsioon. Tarva koosseis on ikka hooaja jooksul väga õhuke olnud. Seni kuni teil omi kasvandikke vähemalt 2-3 igast aastakäigust peale ei tule ja ka reaalselt meeskonda ei murra, ei ole ka taseme tõusu oodata. Loodetavasti te jõuate sinna ja selleks teile edu.
    Last edited by Amadeus; 13.11.13, 08:49.

    Kommentaar


      Üleminekumängud ei ole liigahooaeg, siin on ennegi hakkama saanud meeskonnad, kellest seda ei oodatud. Pole see Tammeka nii haavatamatu midagi, kuigi ilmselt siiski võidab ta selle lahingu.

      Kommentaar


        jäi kusagilt silma tänane staadioni täis pealtvaatajaid.
        mis see siis tähendab?
        numbreid ei silmanud kusagil.
        tell your mother, we are hooligans!

        Kommentaar


          Algselt postitas mg Vaata postitust
          jäi kusagilt silma tänane staadioni täis pealtvaatajaid.
          mis see siis tähendab?
          numbreid ei silmanud kusagil.
          Proovisin ka kohapeal uurida - mitte keegi ei teadnud..

          EDIT: jalgpall.ee leht märgib pealtvaatajate arvuks 350, mis tundub suht adekvaatne!

          Kommentaar


            On adekvaatne ja väga korralik number - oleks seda hirmsat tuult vähem olnud, oleks parimal juhul vb 400 täis saanud. Ja rahval oli ka mängu, mida vaadata

            Kommentaar


              Kommentaar


                Algselt postitas mortan Vaata postitust
                On adekvaatne ja väga korralik number - oleks seda hirmsat tuult vähem olnud, oleks parimal juhul vb 400 täis saanud. Ja rahval oli ka mängu, mida vaadata
                Kas tuul puhus ~50 potentsiaalset pealtvaatajat minema`? :O

                Kommentaar


                  Ma usun, et oleks rohkem tulnud küll Ma saan aru, et Rakvere tegi mängu eel korraliku promo, aga tavatult tugev tuul tegi tühja välja keskel oleva kunstmuru päris ebameeldivaks. Vt vv Kaido Koppel: "Ma ei tea, kas need olid kõige hullemad tingimused, milles ma mänginud olen, aga top 3 kindlasti!"

                  Tõde me muidugi ei tea, aga publikupotentsiaali oli sellel matshil küll.

                  Kommentaar


                    Homme on üleminekumängude viimane vaatus. Kui on kedagi, kes Rakverest soovib mängule tulla, siis on veel võimalik fännide ja meeskonna ühise bussiga liituda (viimased kohad!). Start kell 9 AQVA parklast, sõidupilet 7€ (edasi-tagasi) ja sissepääs mängule tasuta. Andke soovist teada, kas siin Soccernetis, Tarva Facebooki lehe vahendusel või e-maili teel.

                    PS! Võtame peale ka tartu rakverlased. Lõunaka parkla, orienteeruvalt ~10:40.

                    ---

                    Enda ootustest ja lootustest enne mängu. Kahtlemata tuleb korduskohtumisest taaskord väga meeldejääv elamus, oodata on kõva lahingut. Eelkõige ootangi kõigilt Tarva meestelt täielikku pühendumust ja tahtmise välja näitamist - avavilest lõpuvileni. Usun, et selles ei pea pettuma. Ning vastaval juhul on ka veel täiesti reaalne šanss, et saame kätte endale meelepärase resultaadi.

                    Toon välja ka ehk mõnevõrra huvipakkuva tõsiasja, et meie (vähekogenud ja lühikesekasvuline - Tammeka luureandmed) esikinnas, tegi sel suvel just Valga Keskstaadionil oma U23 koondisedebüüdi (vs Läti). Olles ainus (kodumaal) esiliiga klubisse kuuluv mängija.

                    Meenutuseks üks pilt:

                    Soccerneti galerii

                    -e- Ning kui veel midagi välja tuua, siis Rakvere rahva arvates olid tänavuse hooaja kõige säravamad mängijad: poolkaitsja Joonas Ljaš, väravavaht Jüris Sahkur ja keskkaitsja Kaarel Saar. Esiduo oli sama ka mullu. Parima tiitli sai omale aga teistkordselt Joonas. Kokku osales rahvahääletusel 161 inimest.

                    Kommentaar


                      Internetiülekannet üleminekumängust ikkagi ei tule, seega kõik huvilised staadionile.

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Äli purakas kiviõli vastu toob siiani kõige suurema naeratuse näole! :- )

                          Kommentaar


                            Mis selle Kuusikuga toimub? Korralik õllekas ette tekkind.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                              Kure kukkus esiliigasse, Elari Valmas järgmine hooaeg Tarvas (ükskõik kas esiliiga A-s või meistriliigas)?
                              Paistab, et sihtpunktiks on hoopis Paide LM.

                              Algselt postitas PraS Vaata postitust
                              Mis selle Kuusikuga toimub? Korralik õllekas ette tekkind.
                              Rakvere poolehoidjad on saanud seda kõhu paisumist juba mõnda aega murelikult jälgida. Loodame, et hiljemalt uueks rannahooajaks taas vormis. Heas hoos Reijo oleks kindlasti üks Esiliiga ohtlikumaid mängumehi.

                              Aastalõpukas läks küll aia taha, kui arvestada, et eesmärgiks oli võita kolmandat hooaega järjest (2011 teise liiga turniiri võit, 2012 esiliiga). Lahendused jäid tänavu aga liiga konarlikuks. Kuid usun, et ehk tuleb eilne kaotus pikemas perspektiivis või vähemasti järgmiseks hooajaks ettevalmistades isegi kasuks.

                              Viljandi poolehoidja ülesvõte turniiri esimest kohtumisest (Tarvas vestides, 0:2 kaotus):



                              Hooajale üldiselt paneks hindeks 4-. Olen arvamusel, et oleks saanud paremini, aga mõistan, et amatöörklubiga arengut või isegi head stabiilset hoogu hoida on kuradima raske ülesanne. Selleks, et olla parim amatöör*, tuleb teha rohkem kui teised sama kaalukategooria konkurendid. Kahtlen, et me tänavu endast alati rohkem andsime, aga vähemalt võitlesime ning lõppkokkuvõttes iseseisvate klubide hulgas tulla teist hooaega järjest teisele kohale, pole tulemus mille üle häbi tunda. Ilmselt otsepääs meistriliigasse vaid 'omade kuttide' ehk 100protsenti lääneviru verd meestega jääbki helesiniseks unistuseks, mis teostatav vaid ideaalses paralleeluniversumis. Kahjuks.

                              Aga pagana Flora duubel, hakkab juba häirivaks muutuma. Mullu võitsid nad meie ees punktiga hõbeda, tänavu pronksi. Selle tendentsi võiks tuleval hooajal küll murda.

                              Kellelgi treenerit pole pakkuda?
                              Tarvas on endiselt treeneriotsinguil (Soccernet)

                              * - Amatöörid kui mängijad, kes ei saa ala harrastamise eest rahalist tasu. Premiumis peaks kõikides klubides mingisugunegi rahaline motivatsiooni süsteem olema, Esiliigas valdavalt mitte. Parandage kui eksin.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                                tehke sõbrale pakkumine millest on raske keelduda
                                Seisan üksi mere ääres
                                jalas kollased sandaalid
                                valged, merevahust sääred
                                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X