320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rakvere JK Tarvas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Lexxx- Vaata postitust
    Ühinemise põhjused minu arvates:

    1. Finants raskused esiliigas toimetulekuks.
    2. Esiliiga tasemele vastavate mängijate vähesus.

    See puhtalt minu arvamus. Ärge kividega surnuks loopige

    Edu ja jaksu Rakverele!
    Kivioli on veel v2iksem linn kui Rakvere,ja meie finants olukord ei ole parem kui neil,aga keegi ei jookse otsima kelle alla pikkali kukkuda,otsime raha ja esiliiga tasemele vastavat mehi.Rakvere valis k6ige lihtsama varianti-Flora alla ja tuleb mis tuleb!

    Kommentaar


      Algselt postitas aleh Vaata postitust
      Kivioli on veel v2iksem linn kui Rakvere,ja meie finants olukord ei ole parem kui neil,aga keegi ei jookse otsima kelle alla pikkali kukkuda,otsime raha ja esiliiga tasemele vastavat mehi.Rakvere valis k6ige lihtsama varianti-Flora alla ja tuleb mis tuleb!
      Ma vaatasin, et teil ei olnud eelmisel hooajal ühtegi noortevõistkonda Eesti liigades mängimas. Kuidagi raske on teil oma jõududega esiliigasse minna. Ikka peate kuskilt midagi juurde muretsema. Ilmselt loodate, et nõudmised teile leebemad tehakse? Mulle igatahes meeldiks, kui Kiviõli Esiliigasse tuleks ja lootust vist on.
      Küllap peate mingid Lootuse või Alko noortetiimid oma nimele kirjutama. Ma ei hakka muidugi siin midagi ette kirjutama, muidu varsti on moraalijünger jälle õiendamas.

      Kommentaar


        [QUOTE=urmar;838152]Ma vaatasin, et teil ei olnud eelmisel hooajal ühtegi noortevõistkonda Eesti liigades mängimas. Kuidagi raske on teil oma jõududega esiliigasse minna. Ikka peate kuskilt midagi juurde muretsema. Ilmselt loodate, et nõudmised teile leebemad tehakse? Mulle igatahes meeldiks, kui Kiviõli Esiliigasse tuleks ja lootust vist on.
        Küllap peate mingid Lootuse või Alko noortetiimid oma nimele kirjutama. Ma ei hakka muidugi siin midagi ette kirjutama, muidu varsti on moraalijünger jälle õiendamas. [/QUOTE Noortev6iskond meil on ja duubel olemas ja keegi ei looda et meile nõudmised leebemad tehakse,teeme tood hirmsasti......

        Kommentaar


          Ühinemisest Floraga on kasud kohe näha.Täna Aastalõputurniiri kolmanda koha mängus loputasid Rakvere FC Flora poisid kenasti enamuses FC Levadia 2 mängijatest koosneva seltskonna. 3-2 jäi vist kui ma õigesti mäletan.
          Metallivargad saavad järgmisdel hooajal meie käest igal rindel vastu kotte.
          FCF Forever

          Kommentaar


            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
            Ühinemisest Floraga on kasud kohe näha.Täna Aastalõputurniiri kolmanda koha mängus loputasid Rakvere FC Flora poisid kenasti enamuses FC Levadia 2 mängijatest koosneva seltskonna. 3-2 jäi vist kui ma õigesti mäletan.
            Metallivargad saavad järgmisdel hooajal meie käest igal rindel vastu kotte.
            ja sina sööd järgmisel hooajal oma sõnu ... igal rindel
            kaks firmatorti, kast pepsit!

            Kommentaar


              Väga valesti arvad rootsi kunn. Kõik samad poisid, kes mängisid ka varem flora rakvere all. Poisid nopivad lihtsalt vaikselt aastatega tehtud töö vilju.

              Kommentaar


                Algselt postitas Põld90 Vaata postitust
                Väga valesti arvad rootsi kunn. Kõik samad poisid, kes mängisid ka varem flora rakvere all. Poisid nopivad lihtsalt vaikselt aastatega tehtud töö vilju.
                Et mida ma siis valesti arvasin? Ma saan väga hästi aru ,et poisid on kogu aeg Rakveres mänginud .Tuleb natuke ridade vahelt lugeda
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Aanvaller, miks pole sa teema pealkirja õigeks muutnud, oli ju ametlik teadaanne, et nimeks jääb Rakvere FC Flora.

                  Kommentaar


                    See pole minu teha. Las mõni admin muudab.
                    Muuseas autentne pealkiri oligi Rakvere fc flora.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                      See pole minu teha. Las mõni admin muudab.
                      Muuseas autentne pealkiri oligi Rakvere fc flora.
                      Sina saad seda küll muuta, mina arvasin, et muutsidki, aga ilmselt mõni agar admin tegeles sellega.

                      Kommentaar


                        mis kell te 20.-l lootusega mängite?

                        Kommentaar


                          kell 12.00...samal ajal nagu Jõhvi Orbiidiga

                          Kommentaar


                            Pole siit läbi käinudki see, et Rakvere suutis Orbiiti 2:1 võita. Homme siis Lootusega mäng, loodetavasti ilm läheb veidi sõbralikumaks. Ilge tuul ikka hetkel puhub.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Pole siit läbi käinudki see, et Rakvere suutis Orbiiti 2:1 võita. Homme siis Lootusega mäng, loodetavasti ilm läheb veidi sõbralikumaks. Ilge tuul ikka hetkel puhub.
                              Ilm täitsa kevadine-sügisene, mõningaste tuulepuhangutega. Mäng kuivalt 0:0

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sir Brazza Vaata postitust
                                Ilm täitsa kevadine-sügisene, mõningaste tuulepuhangutega. Mäng kuivalt 0:0
                                kes mängisid? kedagi uut ka oli võrreldes eelmise hooajaga?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X