320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
  Päris Transi ei tehtud, aga kehva oli mäng. Mis polnud ka üllatus ja näitas järjekordselt ära miks mõned kogenud Paide mängijad välismaal läbi ei löönud või sinna kunagi ei jõudnud.
  Teine poolaeg oli juba julgem. Kahju, et ainult 1 mäng oli, see kogemus tuleb Paidele (klubile, mängijatele, treeneritele) kõvasti kasuks ja kahes mängus oleks saanud suurema kogemuse .

  Kommentaar


   Julgeks arvata, et Sannehi vigastused, Capriolid ning uued täiendused tulid veidikene liiga hilja. Oleks paar premmi vooru saanud maha pidada ennem ja mehed koosseisu sulandada, siis oleks vähe rohkem püssirohtu olnud. Samas vaevalt, et siiski võitu oleks tulnud, sest ega Zalgiris täna nagu viimast käiku kordagi sisse ei pannud.

   Pole millegi üle rõõmustada, aga nagu mingit mega bläkki ka ei tehtud.

   Kommentaar


    Tahaks muidugi materdada, sest mõned mängijad põlesid nii ereda leegiga, et pidin päikseprillidega mängu vaatama, aga tasemevahe oli ikka väga suur.
    Kahju, et 2 mängu ei ole. See kogemus oleks vajalik meeskonnale. Nüüd tuleb täiega keskenduda 2. koha püüdmisele koduliigas.

    Kommentaar


     Deabeas tundub järjekordne täkk olevat, kelle eest hiljem veidi pappi sisse saadakse.

     Kommentaar


      Kust krdi august see Kams neid tüüpe välja võlub. Siiamaani Paide enamus leegionäridega ikka väga täppi pannud

      Kommentaar


       Hea on näha, et Lubega on oma meeskonnamängu oskust parandanud. Teeb hästi tagasi tööd ka kui vaja.

       Paide paneb nende aafrika kuttidega täkke ikka küll päris hästi. Ei ole see midagi nii lihtne.

       Kommentaar
        See kuidas siin Viljandi värava olukorras käituvad Paide nr 29 ja ka nr 12 (kuigi tema natuke isegi liigutab ennast) võtab eesti meistriliiga suht hästi kokku.
        Hääletame ja null usku oma väravavahti ja tänu sellele Saagil üldse see teine võimalus tekkibki.

        Kommentaar


         Algselt postitas $$$ Vaata postitust


         See kuidas siin Viljandi värava olukorras käituvad Paide nr 29 ja ka nr 12 (kuigi tema natuke isegi liigutab ennast) võtab eesti meistriliiga suht hästi kokku.
         Hääletame ja null usku oma väravavahti ja tänu sellele Saagil üldse see teine võimalus tekkibki.
         Profijalgpall my ass.
         Giggs will tear you appart.

         Kommentaar


          KRISTOFOER PIHT SIIRDUS ITAALIASSE!

          Paide Linnameeskond ja Serie B klubi S.P.A.L. sõlmisid üleminekulepingu, mille kohaselt mängib ründaja Kristofer Piht kuni järgmise aasta juuni lõpuni Itaalias. S.P.A.L.-il on pärast esialgset laenuperioodi võimalik omandada Pihti mängijaõigused.

          19-aastane Piht liitub esmalt S.P.A.L.-i Primavera võistkonnaga, kuid omab võimalusi ka põhimeeskonna treeningutele ja mängudele pääsemiseks. Teatavasti kuulub S.P.A.L.-i ridadesse ka Georgi Tunjov, kes lõppenud hooajal pääses klubi esindusmeeskonna eest Serie A-s platsile 10 mängus.

          Piht liitus Paide Linnameeskonnaga Nõmme Unitedist 2017. aasta suvel ning tegi 16-aastasena oma Premium liiga debüüdi. Kokku on ta Järvamaa esindusklubi eest mänginud 57 Premium liiga mängus ja löönud 13 väravat. Evald Tipneri karikavõistlustel lõi ta 3 mänguga 5 väravat ning meie U21 meeskonna eest Esiliiga B-s kahel eelmisel aastal 13 mänguga 16 väravat.

          Kristofer Piht: „Tahan tänada kõiki seniseid klubikaaslaseid ja poolehoidjaid, et olen saanud olla osa Paide Linnameeskonna viimaste aastate edusammudest. Eriti tänan treenereid ja kogenumaid mängijaid, kes on aidanud mul kohaneda täiskasvanute jalgpalliga. Soovin nüüd kasutada seda võimalust, pingutada siin ja õigustada SPAL-i juhtkonna ja treenerite usaldust, kes mulle selle võimaluse andsid.“

          Paide Linnameeskonna president Veiko Veskimäe: „Kui klubi ajaloo esimene Euroopa Liiga kohtumine oli oluline tähis klubi arengus, siis Kristoferi siirdumine Paide Linnameeskonnast otse Itaaliasse on klubi jaoks järjekordne oluline hinnang tehtud tööle.

          Klubi üks olulisemaid strateegilisi eesmärke on noormängijate arendamine ja ettevalmistamine selleks, et nad oleksid suutelised astuma sammu edasi tippjalgpalli. Oleme sellesse palju panustanud, luues vajalikud tingimused ja arengule suunatud keskkonna.

          Kristofer on hea näide, et olles mõned aastad tagasi Paidega liitununa veel täiesti lihvimata teemant, päädis töökus, usk ja kannatlikkus lõpuks läbilöögiga Premium liigas, millele järgnes loogilise arenguna uute võimaluste avanemine juba rahvusvahelisel areenil.

          Kui viimastel aastatel on mitu meie noort välismängijat peale õidepuhkemist kohalikus liigas teinud sammu tugevatesse välisliigadesse, siis Kristoferi puhul on muidugi eriti hea meel, et treenerite tiimi ja mängija suurepärase koostöö tulemina sai teoks klubi ajaloos esimese Eesti poisi siirdumine tugevasse välisliigasse. See kinnitab, et asjaosaliste suure pühendumisega seni tehtud töö on olnud kvaliteetne ja jääme ootama juba järgmisi vilju, mis on juba küpsemas.

          Kristoferile soovime saapamaal edu ja kannatlikkust ning usume, et ka Itaalia väravavõrgud hakkavad peagi ragisema!“

          Paide Linnameeskonna spordidirektor Gert Kams: „Kristoferi areng on läbi hooaegade kulgenud tõusvas joones ning sellel hooajal tõusis ta meie meeskonna põhitegijate hulka. Ta on selgelt väljendanud soovi tippjalgpallis läbi lüüa ja on enda arengusse pidevalt panustanud. Klubina oleme suutnud noortele pakkuda head treeningkeskkonda ning arenguvõimalusi ja Kristofer on selle heaks näiteks. Kirsina tordil on tal võimalus ennast tõelises jalgpalliriigis tutvustada. Erilised kiidusõnad lähevad meie treenerite tiimile, kes mängijatega igapäevaselt palju vaeva näevad. Kerget jalga Kristofer! Arrivederci!


          Kommentaar


           Mis sobib 50 miljonilise rahvaarvuga lõuna euroopa... ah ma ei hakka.
           "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
           These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

           Kommentaar


            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
            Mis sobib 50 miljonilise rahvaarvuga lõuna euroopa... ah ma ei hakka.
            Elementaarne loogika.
            Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

            Kommentaar


             Tõesti hea uudis.
             Poiss peab korralikult jõutrenni tegema hakkama.

             Kommentaar


              keegi öelgu Käidile ka, et ronigu jõuxi. Tehku nagu Sorga käis myfittis ise tegemas

              Kommentaar


               Kuidas Henri Välja hooaeg on seni läinud?
               Instagram

               Twitter

               Eesti Lokomotiv Moskva fännid

               telekavaataja.blogabet.com

               Kommentaar


                Ainult üheks aastaks? Ei lugenud välja, aga kas tegu on laenuga või tasuta üleminek?

                Kommentaar

                Working...
                X