320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma arvan, et Zahhovaiko võiks jätkata, on ta Paide tasapisi tippu viinud ja 3. koht oleks vägagi okei saavutus. Samas meenub mullegi Arbaiteri periood Floras ja sealt võiks Paide särtsu juurde saada ja see ründav mängustiil võiks Paidele sobida. Praegu ei pruugiks olla sellel mõtet, sest vaevalt tiitlit enam püüda võimalik on. Kui, siis uuel hooajal, kui peaks väike mahajäämus tekkima liidritest.

    Kommentaar


      Algselt postitas Vask Vaata postitust
      Ma arvan, et Zahhovaiko võiks jätkata, on ta Paide tasapisi tippu viinud ja 3. koht oleks vägagi okei saavutus.
      Kuidas saab Paide puhul sellel hooajal kolmandat kohta üldse saavutueks pidada? See on täielik põrumine mitte saavutus.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Kuidas saab Paide puhul sellel hooajal kolmandat kohta üldse saavutueks pidada? See on täielik põrumine mitte saavutus.
        Mille poolest peaks Paide ilmtingimata olema parem nii Florast kui Levadiast?
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          Mille poolest peaks Paide ilmtingimata olema parem nii Florast kui Levadiast?
          Paidel-Leval-Floral ongi põhimõttelielt võrdsed koosseisud laias laastus. Kui kolme võrdse klubi heitluses jääb Paide ikkagi kalendriga esimesest kahest maha, siis see on totaalne põrumine.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Paidel-Leval-Floral ongi põhimõttelielt võrdsed koosseisud laias laastus. Kui kolme võrdse klubi heitluses jääb Paide ikkagi kalendriga esimesest kahest maha, siis see on totaalne põrumine.
            Samas eelarve on neist kolmest väikseim.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Samas eelarve on neist kolmest väikseim.
              Koosseisus see ei kajastu

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Koosseisus see ei kajastu
                Võib-olla kajastub see pingi pikkuses?

                Kommentaar


                  See kajastub selles, et hetkel ei ole kolmandaks jäämine katastroof.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Paide puhul on sel hooajal pigem murekohaks näidatav mängupilt ja imelik seda öeldagi kui ees on selline mees nagu Anier, aga ka realiseerimine on juba pikemat aega kiduraks jäänud, mitte koht kui selline. Kolmas koht koha mõttes iseenesest põrumine poleks.

                    Aga mis me siin kolmandast kohastki räägime. Kalju hakkab vaikselt Paidele kuklasse hingama.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      See kajastub selles, et hetkel ei ole kolmandaks jäämine katastroof.
                      Sa oled Paidele lähemal ja tead rohkem mul on selline kõrvaltvaataja mulje. Mulle lihtsalt tundus Paide kui tõsiseltvõetav klubi, kes tahab oma võimalustele vastavalt maksimumi välja võtta ja areneda, aga noh kui nüüd lugeda, et kolmas koht pole katastroof (peale hõbedast hooaega) ja punktide mõttes on tiitel juba poole hooaja minema sõitnud, siis varsti lähevad asjad küll halvasti neil sellise mõttelaadiga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Sa oled Paidele lähemal ja tead rohkem mul on selline kõrvaltvaataja mulje. Mulle lihtsalt tundus Paide kui tõsiseltvõetav klubi, kes tahab oma võimalustele vastavalt maksimumi välja võtta ja areneda, aga noh kui nüüd lugeda, et kolmas koht pole katastroof (peale hõbedast hooaega) ja punktide mõttes on tiitel juba poole hooaja minema sõitnud, siis varsti lähevad asjad küll halvasti neil sellise mõttelaadiga.
                        Ma olen Paidele sama lähedal kui sina.
                        Just see neid hukule viibki, kui oma põhimõtteid kiire edu nimel minetavad.

                        Küll aga olen kasutajaga Nahkpea nõus, sel hooajal ei olegi enda mängu leitud ja see on suur probleem ja küsimärk treeneristaabile.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Vask Vaata postitust
                          Ma arvan, et Zahhovaiko võiks jätkata, on ta Paide tasapisi tippu viinud ja 3. koht oleks vägagi okei saavutus. Samas meenub mullegi Arbaiteri periood Floras ja sealt võiks Paide särtsu juurde saada ja see ründav mängustiil võiks Paidele sobida. Praegu ei pruugiks olla sellel mõtet, sest vaevalt tiitlit enam püüda võimalik on. Kui, siis uuel hooajal, kui peaks väike mahajäämus tekkima liidritest.
                          Zahovaiko rahvuskaaslase ning ta emakeeles kirjutanud Nikolai Gogol suurteoses Taras Bulba peategelane ehk see sama Bulba Taras karjatas oma pojale - edasi tuleb parafraas - mina olen Tallinna Paide tippu viinud, mina viina ka põhja.
                          Nuff said. Ma ei tea, kas Arbeiter, Frantsev - ükskõik kes, aga kui see klubi tahab edasi jätkata, siis see praegune asfladikate tuleb põhjani välja vahetada.

                          Meie keskmine fänn on endiselt/ikka ja jälle nimede maagia küüsis - ou Anier fap fap fap, ou Klavan fap fap fap - ou X fap fap fap või schlik schlik schlik. Ei tea, mis te head leidsite selles projektis - varsti kaob nagu kõik säärased klubid nagu Infonet, Jõhvi EP, TVMK, Sadam, Marlekor kes seal meil veel oli...

                          Arbeiteri töö Soomes ja Kalevis erineb siiski Flora perioodist nagu öö ja päev, huvitav kuulda, et nüüd hakkab Paide, kui sinna Arbeiter tuleb 100:0 võitma. Kes selles tallinna Paides väravaid lööma hakkab?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Küll aga olen kasutajaga Nahkpea nõus, sel hooajal ei olegi enda mängu leitud ja see on suur probleem ja küsimärk treeneristaabile.
                            Mul endal alati tunne, et Eestis mitte-Florade edu sõltub leegionäridega õnnestumisest. Daebaes 4+0 , Drame 3+0, Camara 2+2. Sealjuures vennad suurte vastu jumalast null. Et natuke seal ka vist mööda pandud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Vask Vaata postitust
                              Ma arvan, et Zahhovaiko võiks jätkata, on ta Paide tasapisi tippu viinud ja 3. koht oleks vägagi okei saavutus. Samas meenub mullegi Arbaiteri periood Floras ja sealt võiks Paide särtsu juurde saada ja see ründav mängustiil võiks Paidele sobida. Praegu ei pruugiks olla sellel mõtet, sest vaevalt tiitlit enam püüda võimalik on. Kui, siis uuel hooajal, kui peaks väike mahajäämus tekkima liidritest.
                              Ei ole nii, Paide on tippu viinud eelkõige klubi organisatoorne areng ja parem mängijate valik. Zahhovaiko on oma ära teinud, aga ei ole ta kunagi mingit imet teinud arvestades koosseisu. Eelmise aasta hõbe oli vägev, aga koosseisu poolest oldigi Kaljust üle ja Levadia jooksis rämedalt alla oma lati, Flora oli kaugel.

                              Paidel selgelt sein ette tulnud, mängitakse staatilist ainult individuaalsele meisterlikkusele põhinevat jalgpalli. Kolmas koht ei ole ehk katastroof, aga lisaks kohale on Paidele oluline ka, et legionäärid säraksid, et neid edasi müüa - ka sellega ei ole kiita. Vb olen result oriented, aga väravatähistused ka kohati nätavad, et seda kollektiivset rõõmu ja ühist hingamist on vähem kui varem.

                              Ennustan, et kuu aja jooksul peatreener vahetub. Arbeiter oleks küll kihvt, üldiselt vanakooli treeneritesse usku ei ole, aga Betsafe podcasti järgi tundus, et Arbeiter on kõvasti panustanud oma teadmistesse ja hindab Soome teaduspõhist lähenemist.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                                Ei tea, mis te head leidsite selles projektis - varsti kaob nagu kõik säärased klubid nagu Infonet, Jõhvi EP, TVMK, Sadam, Marlekor kes seal meil veel oli...
                                Kuule, mis sa nii negatiivne oled. Chillax.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X