320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eks tulevik näitab, kuidas paidele Voolaiu käe all läheb. Nagu ma olen aru saanud, siis fännid ootavalt temalt vaid premmi tiitlit. Lähiminevik mehel oli aga selline, et parimate Eesti mängijate valiku juures ei suutnud ta nad koondises tulemuslikult mängima panna.

    Kommentaar


      Algselt postitas SunWolf Vaata postitust

      Nonii, Ilmselt nüüd saabki Paide LM 'normaalse treeneri'. Elu näitab kas ka 'normaalse' lõpptulemuse. Nagu ma aru saan siis uuele treenerile järgmisel hooakal tulemust alla meistritiitli ei andestata.
      No see pole päris see, mida ma normaalse treeneri all silmas pidasin. Nüüd võib top3 kohaga hüvasti jätta.

      Kommentaar


        Algselt postitas QRkood Vaata postitust
        Kas lepingu pikkusest ka kuskil juttu on olnud?
        3 aastat, vastan ise.

        Kommentaar


          Anieril saab ka leping selle aastaga läbi. Flora jutud on laest võetud? Kui üldse läheb, siis pigem oleks viimane aeg veel välismaale minna, ei?

          Kommentaar


            Nagu on loogiline valik, aga teisest küljest imelik valik.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              No selle tõmbega tekitas Paide Linnameeskond ikka päris mitu küsimust korraga, et kas nagu ei tahetagi midagi lähiaastatel võita?
              Miks selline lüke ja eelkõige huvitab, et mille pealt? Kas uuel coachil on selleks midagi ette näidata?
              Samamoodi ei olnud mitte kui midagi ette näidata ka eelmisel coachil, aga praegune tõmme on ikka täielik 2 & 7 offsuited
              //

              Kommentaar


                Pigem jah Voolaidiga ennustaks järgmine aasta uuesti 3ndat kohta. Eks näis mis tegelt saab.

                Kommentaar


                  Kase siis esmine lahkuja hooaja järel. Ei tea kuhu maanduda võib?
                  You do not have permission to view this gallery.
                  This gallery has 1 photos.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sibierski Vaata postitust
                    No selle tõmbega tekitas Paide Linnameeskond ikka päris mitu küsimust korraga, et kas nagu ei tahetagi midagi lähiaastatel võita?
                    Miks selline lüke ja eelkõige huvitab, et mille pealt? Kas uuel coachil on selleks midagi ette näidata?
                    Samamoodi ei olnud mitte kui midagi ette näidata ka eelmisel coachil, aga praegune tõmme on ikka täielik 2 & 7 offsuited
                    Ma teadsin seda Voolaiu saamist ka juba natukene ennem ja saanud mõelda ja eks seda Voolaiu koondise peatreeneriks olemist on ju lahatud kõvasti. Mina olin ka üks suurimaid kisakõrisid tol hetkel, kes karjus, et Voolaid out ja mõttetu treener jne. Samas tagantjärgi on ju välja tulnud see, et ta sai väga selge juhise põlvkondade vahetuseks ja kui me vaatame, et koondise liidriteks on tõusnud Kuusk-Kreida-Sappinen jne kelleta me täna koondist hästi mängimas ettegi ei kujuta, siis selle ees tuleb tagant targana Voolaiu ees mütsi kergitada ja propsi anda. Tema ajal sai ära makstud see kooliraha jne ja Häberli on muidugi ka väga tasemel realiseerija.

                    Voolaid on oma noortekoondise tulemustega saanud puid alla, aga oleme ausad ega see ei peegelda mitte midagi. Need koondised, kus ta oli tegid ennem teda samasuguseid tulemusi ja teevad ka peale teda samasuguseid tulemusi. Meie noortekoondiseja noorjalgpallurte kvaliteet ning oma ea kohta liiga aeglane arenemine on laialdasem teema ja seal on kõik treenerid oma tulemustega samas paadis.

                    Voolaiu edukust ei saa me hinnata ju koondiste pealt ja klubi juhendamist tal polegi õieti olnud. Noori oskas ta tuua suht ilmeksimatult a koondisese ehk nägi pikka perspektiivi ja Paide, kus on palju noori on see kindlasti suureks trumbiks.

                    Samuti kui võrrelda Paidet Leva/Floraga, siis ilmselgelt on seal Jalgpalli knowhowd organisatsioonis väga vähe ning nagu Zaho viimastest interviuudest ja ka välja tuli, siis isegi trennid olid korraldamata ja polnud süsteemi jne. Voolaid, kes on tegelenud treenerite koolitamiste asjadega on sellessuhtes ju ideaalne inimene, et hakata seda üles ehitama.

                    Ja Zahovaiko oli Paide mängija ja tuli ise peatreeneriks ülesse ehk oli klubiga seotud. Pigem on see väga positiivne, et tuleb ka nüüd Voolaid, kes on ju sealt kandist pärit ja olnud ka Paidega seotud ja see kannab klubi identiteeti palju jõulisemalt edasi ning loob ka kordades ühtlasema ja ühtehoidva õhkkonna. Hea näide on ju Flora ja Henn ja Indermitte jne ja sealt läheb see veel pikemaks tagasi. Ka Levadia viimased spordidirektorid on olnud ikkagi klubi nägu ning ka peatreeneriks toodi Rogic, kes oli klubiga varem seotud olnud.

                    Ei ole ma otsene Paide fänn ja olin ka üks nendest, kes selles lõputus negatiivsetes emotsioonide jadas, mis meil koondisega 3 aastat oli see, kes Voolaid out karjus jne, aga no tagantjärgi tegelikult analüüsides jne, siis ei olnud kindlasti kõik nii must.

                    Pigem ise kindlasti kiidan Paidet ja väga positiivne käik ja nüüd on Voolaiul reaalne võimalus näitama hakata.

                    Kommentaar


                      Henri Anieril on selja taga individuaalses plaanis väga edukas hooaeg, kus ta lõi palju väravaid nii Paide Linnameeskonna kui ka Eesti koondise kasuks. Jalgpallis on nii, et eduga kaasnevad valikuvariandid. 30-aastane ründaja asub nüüd puhkust nautima, aga peab siis otsustama, kus edasi.


                      Pigem jääb Paide ilma Anierist.

                      Kommentaar


                        Kase, Sinilaid, Kauber ja Kokla läinud. Kokla lõpetab üldse ära. On veel Kauberil võimalus kõrgemal mängida?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Meke Vaata postitust
                          Kase, Sinilaid, Kauber ja Kokla läinud. Kokla lõpetab üldse ära. On veel Kauberil võimalus kõrgemal mängida?
                          Huvitav kas ja kus Sinilaid jätkab? Premium liiga tasemel on mängumeest küll.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                            Ma teadsin seda Voolaiu saamist ka juba natukene ennem ja saanud mõelda ja eks seda Voolaiu koondise peatreeneriks olemist on ju lahatud kõvasti. Mina olin ka üks suurimaid kisakõrisid tol hetkel, kes karjus, et Voolaid out ja mõttetu treener jne. Samas tagantjärgi on ju välja tulnud see, et ta sai väga selge juhise põlvkondade vahetuseks ja kui me vaatame, et koondise liidriteks on tõusnud Kuusk-Kreida-Sappinen jne kelleta me täna koondist hästi mängimas ettegi ei kujuta, siis selle ees tuleb tagant targana Voolaiu ees mütsi kergitada ja propsi anda. Tema ajal sai ära makstud see kooliraha jne ja Häberli on muidugi ka väga tasemel realiseerija.

                            Voolaid on oma noortekoondise tulemustega saanud puid alla, aga oleme ausad ega see ei peegelda mitte midagi. Need koondised, kus ta oli tegid ennem teda samasuguseid tulemusi ja teevad ka peale teda samasuguseid tulemusi. Meie noortekoondiseja noorjalgpallurte kvaliteet ning oma ea kohta liiga aeglane arenemine on laialdasem teema ja seal on kõik treenerid oma tulemustega samas paadis.

                            Voolaiu edukust ei saa me hinnata ju koondiste pealt ja klubi juhendamist tal polegi õieti olnud. Noori oskas ta tuua suht ilmeksimatult a koondisese ehk nägi pikka perspektiivi ja Paide, kus on palju noori on see kindlasti suureks trumbiks.

                            Samuti kui võrrelda Paidet Leva/Floraga, siis ilmselgelt on seal Jalgpalli knowhowd organisatsioonis väga vähe ning nagu Zaho viimastest interviuudest ja ka välja tuli, siis isegi trennid olid korraldamata ja polnud süsteemi jne. Voolaid, kes on tegelenud treenerite koolitamiste asjadega on sellessuhtes ju ideaalne inimene, et hakata seda üles ehitama.

                            Ja Zahovaiko oli Paide mängija ja tuli ise peatreeneriks ülesse ehk oli klubiga seotud. Pigem on see väga positiivne, et tuleb ka nüüd Voolaid, kes on ju sealt kandist pärit ja olnud ka Paidega seotud ja see kannab klubi identiteeti palju jõulisemalt edasi ning loob ka kordades ühtlasema ja ühtehoidva õhkkonna. Hea näide on ju Flora ja Henn ja Indermitte jne ja sealt läheb see veel pikemaks tagasi. Ka Levadia viimased spordidirektorid on olnud ikkagi klubi nägu ning ka peatreeneriks toodi Rogic, kes oli klubiga varem seotud olnud.

                            Ei ole ma otsene Paide fänn ja olin ka üks nendest, kes selles lõputus negatiivsetes emotsioonide jadas, mis meil koondisega 3 aastat oli see, kes Voolaid out karjus jne, aga no tagantjärgi tegelikult analüüsides jne, siis ei olnud kindlasti kõik nii must.

                            Pigem ise kindlasti kiidan Paidet ja väga positiivne käik ja nüüd on Voolaiul reaalne võimalus näitama hakata.
                            No eks aeg annab arutust, aga mul puudub suurem usk sellesse projekti. Tahtnuks väga näha Paidet tegemas järgmist ühte kõva sammu edasi, mitte mitut tagasi..
                            Ta võib olla hea treenerite koolitaja, aga see ei pruugi teha temast tulemuslikku treenerit. Ma ise arvan, et nii mitmedki Paide kaotused hakkavad uuel hooajal minema otseselt treeneri otsuste/otsustamatuste nahka, aga eks kokkuvõtteid selle kohta saame teha aasta pärast samal ajal


                            //

                            Kommentaar


                              Konda ka läinud siis

                              Kommentaar


                                Uudiseid liitujatest ka tulema hakkab?
                                Selline tunne, et varsti tuleb põmaki uudis, et Henri Anier Levadias ja asenduseks Kaimar Saag.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X