320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
    hüppa kuskilt kõrgelt alla.
    1543338537-teddy-bear-costco-1543338511.jpg?crop=1xw:1xh;center,top&resize=480%3A%2A.jpg
    Õnne ja armastust ning palju edu Paidele!

    Kommentaar


      Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
      hüppa kuskilt kõrgelt alla.
      Intertotu omas elemendis jälle

      Kommentaar


        JuriM sai aru. ärge pange tähele ega võtke südamesse.

        Kommentaar


          Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
          JuriM sai aru. ärge pange tähele ega võtke südamesse.
          Kuna JuriM sai aru, siis see tähendab, et siis see kelle varikonto sa oled saab foorumis Juriga normaalselt läbi. Hakkab enamvähem kinnitust saama, kelle kährik sa oled.

          Kommentaar


            okei, mul pole halli aimugi, miks ma siin kõigile järjest hambusse jään. palun vabandust teemavälise risu inspireerimise eest.

            Kommentaar


              Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
              okei, mul pole halli aimugi, miks ma siin kõigile järjest hambusse jään. palun vabandust teemavälise risu inspireerimise eest.
              lihtsalt ütlen, et uued kasutajad tekitavad paranoiat.

              Kommentaar


                Paide tegi väga korraliku lükke taustajõudude täiendamisel. Marek_T on väga hea valik, õnnitlused! https://www.instagram.com/p/CaB-j_XodiW/

                Kommentaar


                  signing of the season! Väga kõva, tubli samm klubi poolt ja edu kõigile osapooltele!

                  Kommentaar


                    Paide poolt päris hea tehing tõesti. Mees on seni olnud väga hingega asja juures. Nii Viljandis, kui ka enne seda Floras.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Jumal tänatud, et seal kaitses Klavan on, loodan, et peab vastu ka võimalikult palju mänge. Metta vastu see kaitse mis oli, oli ikka väga väga halb

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Meke Vaata postitust
                        Jumal tänatud, et seal kaitses Klavan on, loodan, et peab vastu ka võimalikult palju mänge. Metta vastu see kaitse mis oli, oli ikka väga väga halb
                        Sellise kaitsega tiitlit ei võida või lõpuni konkurentsis ei püsita. Kui mitmendat hooaega juba see keskkaitse nõrgim lüli on.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

                          Sellise kaitsega tiitlit ei võida või lõpuni konkurentsis ei püsita. Kui mitmendat hooaega juba see keskkaitse nõrgim lüli on.
                          Äkki peaks vaatame üle kaitsemängu printsiibid?
                          Paides pole ju ühtegi liidriomadustega keskkaitsjat ka olnud.

                          Kommentaar


                            Kui Hausenberg viimase ala starti läks, siis ma olin mures ka teiste mitmevõistlejate pärast.

                            Kommentaar


                              Ei taha kuri olla, aga kas Paide pole sel hooajal ka lahendusi leidnud teemale "piinlik olematu tribüün"? Pronksimeeskond, Klavan müttab platsil, klubi ise teeb väga lahedaid edusamme, aga tribüün on jätkuvalt Rahvaliiga tasemel. 300 pealtvaatajaga on see käkerdis puupüsti täis, nii ei saa ju mingit publikunr kasvu oodata ja eeldada.

                              Kommentaar


                                Sotsmeedias tore samm edasi tehtud, koosseisu avaldamine nt. Ilmselt ka väravat lüües teavitatakse klipina.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X