320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nagu 3p oleks saanud

    Kommentaar


      Ei saa öelda, et oleks olnud teenitud viigipunkt, aga no võtame, mis antakse. Ega Leva nüüd ka teab mis terav nuga polnud. Tore, et Frolov mõnusa sünnipäevakingi sai.
      Nutune näeb see asi välja küll. Mitte mingit draivi värava peale minna. Singa ja Deabeasi jäetud auku peaksid täitma Cham ja Viidas? Cham on ikka ülitoores. Ja Tambedoud vaevalt pärast loan spelli tagasi saab ... ehk noh, mis seal imestada.

      Kommentaar


        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

        Hindrek Ojamaa mittemängimise põhjustega saab tõenäoliselt lähemalt tutvuda antud isiku enda Twitteris. Eriti põnev on rubriik "laigitud tweedid". Andrew Tate, Gatesi-vandenõud, vaktsiinivastasus, Ukraina-vastasus, homofoobia. Noh, täiskompott, ühesõnaga.
        Selline asi ka laigitud. Sobib kästi sinna Karpini sõpside punti



        ​​​image.png

        Kommentaar


          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

          Hindrek Ojamaa mittemängimise põhjustega saab tõenäoliselt lähemalt tutvuda antud isiku enda Twitteris. Eriti põnev on rubriik "laigitud tweedid". Andrew Tate, Gatesi-vandenõud, vaktsiinivastasus, Ukraina-vastasus, homofoobia. Noh, täiskompott, ühesõnaga.
          Täiesti klassikaline idioodist vandenõuteoreetik - ei piirduta ühe/kahe teemaga vaid ahmitakse sisse absull kõike. Ma pole eales näinud ühtegi vandenõulast kes usuks ainult üht vandenõuteooriat

          Kommentaar


            Telegrammis on vägev grupp ka neil - teadlik ja tsensuurivaba Eesti
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Algselt postitas MNa Vaata postitust

              Täiesti klassikaline idioodist vandenõuteoreetik - ei piirduta ühe/kahe teemaga vaid ahmitakse sisse absull kõike. Ma pole eales näinud ühtegi vandenõulast kes usuks ainult üht vandenõuteooriat
              Krt, see on päeva nali!

              Kommentaar


                image.png​ Nüüd jõudis ka info Ojamaani, et kõik ta twitteri avastasid

                Kommentaar


                  Kui nende teooriate tudeerimise aja oleks kulutanud trennile oleks võibolla jalgpallurina isegi asja saanud

                  Kommentaar


                    Miks ma ikka Voolaidi intervjuud peale eilset mängu ei näe kuskil? Keeldus või otsustati säästa teda?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                      Miks ma ikka Voolaidi intervjuud peale eilset mängu ei näe kuskil? Keeldus või otsustati säästa teda?
                      Ma võtsin tal kõik ideed enne mängu juba ära, tal pole ilmselt nii kiiresti midagi originaalset kohe võtta Viik on võit, juhuuu

                      Kommentaar


                        Peapallide liiga agar harjutamine võib ilmselt vandenõusid uskuma panna. Jürto Twtteri Like tahaks näha.

                        Kommentaar


                          Puhas töövõit ning punkt kirjas jälle.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas grafix Vaata postitust
                            Puhas töövõit ning punkt kirjas jälle.
                            Pole vaja ironiseerida. Pärnuga ollakse selgelt plussis.
                            Kams lubas kõik punktid ära võtta, nädalaga saadi ainult 2.

                            Kommentaar


                              Kõik on väga hästi, hoiavad ennast euro jaoks.

                              Kommentaar


                                Nüüd saan aru mida on Vara Tomm tundnud viimased 20 aastat kui ta on Njuuka mänge vaadanud, imetlusväärne kui viisakaks ta on suutnud jääda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X