320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Top4 vist ei ole ka enam kinnisidee.
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

    Kommentaar


      Kams on podcastis üsna palju toonitanud, et eesmärk ei ole tiitel ega esikolmik. Aga kuidas selgitatakse seda, et endine Eesti treenerite koolitamise eest vastutav Voolaid on Eesti liigas täiesti ära koolitatud?

      13 vooru järel ollakse esikohast 18 punkti kaugusel, Tallinna Kalev ja Pärnu LM on kaugel eest ära ning reaalsuses võideldakse hetkel püsimajäämise eest. Kas Paide leeris ikka teatakse, et kui treeneriga asjad välja ei tule, tohib treenerit vahetada ning ei pea ootama mingit üleminekuakent ega töölepingu lõppu? Ebareaalne, et endiselt pukis. Või tuleb taas "meil on palju vigastusi, mäng on väga hea juba ja kohe-kohe tuleb" jutt?
      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

      Kommentaar


        Tuleb vist välja, et eelmine aasta mängiti Klavani hea energia pealt ning paar head tehnilist musta oli ka, nüüd ei tule enam midagi välja.

        Kommentaar


          Asi pigem ikkagi treeneris. Aga noh, see vend vist jääb tüüri ka pärast esiliigasse kukkumist.

          Kommentaar


            Kui suuri munasi jagati juhatusele oli selle satsi kogu juhatus trennis ja trennis olllakse juba pikemat aega.

            Kommentaar


              Normaaalne kärsakas on ikka üleval, Gomisil mõnusad puukingad jalas. Yusiff ära veel punast võta nagu, sul mänguaega vaja.

              Kommentaar


                No presidendi jutu järgi võib järgmised 4 lutti ka saada, midagi muutka ei hakata.

                Kommentaar


                  Sai ka töörahu Paides läbi, keda me oodata peatreeneri ametisse võiks? Palun moosige Indermitte kuidagi.

                  Kommentaar


                    Nonii noniii.. palun tooge Kink!!!!!!!

                    Kommentaar


                      Lõpuks ometi!

                      Aga..

                      24. mai: Karel Voolaid: Paide veri on mul sees nii tugev, et mina kindlasti alla ei anna (https://soccernet.ee/artikkel/karel-...i-alla-ei-anna)
                      25. mai:​ Möödunud hooaja eel Paide Linnameeskonna peatreeneri kohale asunud Karel Voolaid lahkub poolte kokkuleppel ametist, teatas klubi.​ (https://soccernet.ee/artikkel/ametli...nnameeskonnast)

                      Ühel päeval vannub, et ei anna all sest Paide veri ja blabla, ning teisel päeval "osapoolte kokkuleppel" lahkus ise ametist

                      Ilmselgelt vallandati juu.

                      Kommentaar


                        Huvitav ajastus selles mõttes, et teade tuli kolm päeva enne järgmist mängu, ilma uut treenerit välja kuulutamata. Nädala lõpuni oodates oleks jäänud ümberkorraldusteks kümme mänguvaba päeva.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mazz Vaata postitust
                          Huvitav ajastus selles mõttes, et teade tuli kolm päeva enne järgmist mängu, ilma uut treenerit välja kuulutamata. Nädala lõpuni oodates oleks jäänud ümberkorraldusteks kümme mänguvaba päeva.
                          Gambiast saadi lihtsalt kiiremini tulema

                          Kommentaar


                            Me tööl arutasime, et võime minna küll. Mina motiveerin, Martin mõtleb pikka plaani, LaRaBla skaudib Kambjas. Mängule peaks muidugi keegi teine minema, sest ma saabuks esimesele kodumängule Raplasse ja otsiks meeleheitlikult staadioni.

                            Kommentaar


                              Väga kummaline, et Paide Kambjas skaudib. Võiks nagu tartlaste pärusmaa ja tagahoov olla, aga lastud teise kandi mehed sinna ligi - absurdne asjaajamine Tartu moodi.

                              Kambjast mõned head tõmbed tehtud, kes oleksid võinud hoopis Tammekat tugevdada

                              Kommentaar


                                Hea plaan on ka mänge pidada Raplas, mis ajaks vastased täiesti segadusse. Kui nad lõpuks aru saavad, siis sõidaks Paidesse tagasi ja vaataks neile otsa näoga: "Mida fakki te Raplas tegite, idud?" See tooks kodumängudes võidud.

                                Lisaks tuleb kaasata ka väike nõiduselement, milleks otsime panustajat, kes koguaeg puusse paneb. Kui Real Madrid mängib kodus mingi Osasunaga, sa oled pannud Realile kümneka, aga Real ikka kaotab, siis see töökoht on sinu! Sinu ülesandeks on panustada koguaeg Paide LMi vastase poolt. See tooks neile needuse ja ei peaks statkal lambaid veristama.

                                Mänguplaan oleks lihtne - trennis selgitame välja, kes on kõige kiirem poiss. Tema läheb tipuründesse, teised on madalas kaitseblokis ja peksavad pikka sellele esimesele djüüdile.

                                Mina olen meistermotiveerija ja selleks näitan iga mängu eel suvalist osa Mighty Ducksi filmis, kus väikesed ameeriklased võidavad streoididel islandlasi. Või siis näitan Rambo mõnda osa, kus väike üksikisik võib võita suure süsteemi.

                                Ühesõnaga, kui Paide juhtkond seda loeb, siis mulle saab läbi foorumi kirjutada. Ma olen valmis isegi kunagi Raplas käima!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X