320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nukker on ainult sinu arvamaus
    Väravate vahe -84 seda sa näed kellegil teisel järgmine aasta..
    1:10 seisu sa näed ainult madalamates liigades :/
    Pessimist juba siis kui pole veel midagi alanud !

    Kommentaar


      Staadionitest:
      Litsentsitaotlejal peab olema:
      a) vähemalt üks normaalmõõtmetega välistreeningväljak (looduslik või
      kunstmurukattega), mis ei ole sama, kus peetakse võistlusmänge;
      c) klubi noortevõistkondade treeningute läbiviimiseks vähemalt üks
      välis- ja üks sisetreeningrajatis.

      Mingi reegel peaks olema ka mängude arvu kohta nädalas ning klubide arvu kohta, kes seda väljakut hooaja keskel kasutada võivad.

      Mayhem, lisaks ka kaks E vanuse võistkonda.

      Kommentaar


        Järva Teatajast.
        Juhtkirjas olnud jutt ilkumisest oli üsna üldine. Eks neid ilkujaid ja pessimiste ole alati, nii Järvamaal kui ka mujal. Näiteks teises liigas esikoha pärast kembeldi Sõrvega ja ka siis arenes analoogne dialoog nagu siin Paide vs Vaprus.
        Põhjus, miks suvel üsna vähe kirjutati oli lihtne - ei osatud esiliiga jalgpalli tähtsust piisavalt hinnata, ilmselt oli ka meeskonnapoolne aktiivsus natuke madal. Siin oli hea võrdlus Kumakesega, et meist kirjutati isegi rohkem - asi lihtne, peale igat mängu saatsin neile põhjaliku kokkuvõtte viimasest mängust, tabeliseisust jne ja tundsin elavat huvi, millal lugu võiks ilmuda. Tore, et vähemalt nüüd hooaja lõpus saadi asjast aru ja paigutati lugu esikaanele.

        Fänlusest.
        Jah, Paides on asi tõesti lapsekingades, ei eita seda. Rahvast kogunes staadionile küll ja küll, aga energilist kaasaelamist oli vähe. Kodumängul Vapruse vastu tegid esimesel poolajal tõesti häält ainult Vapruse fännid (ja tegid seda hästi) ja Paide tüdrukud, mina lõin niisama trummi. Aga teisel poolajal võtsin mõned Kumakese mängijad ja veel paar tüüpi punti ja asjal oli juba jumet. Tõsi, originaalsusest oli asi kaugel, kuna kodutöö oli tegemata ja ahvisime peamiselt Nõmme Kalju fänne, kes eelmisel mängul Valga vastu Paide rahvale kaasaelamise kohta õppetunni andsid. Teisele mängule Pärnus kahjuks minna ei saanud, kuna endal oli Valgas II liiga korvpall.
        Kasutajat ElBid peaksime ka päris elus tundma jah. Eks talt tulid jah nii mõnedki mittevajalikud krõbedad väljaütlemised, Pärnu fännid provotseerisid ka ilusti. Võib-olla ta saab ka oma veast aru, et sellised "väitlused" stiilis meie-oleme-paremad-kui-teie ei vii mitte kuhugi.

        Meistriliiga nõuetest.
        Nimemuutus on pisidetail ja sellega ei tohiks probleeme olla. Noortegruppidega on veidi keerulisem lugu, aga ilmselt saadakse ka siin hakkama. Suurem murelaps on staadion. Kunstmuru kevadeks ilmselt ei valmi ja linnavalitsuse opositsioonil on tõsine eesmärk see üldse teadmata ajaks eelarvest välja süüa. Tribüünid õnnestub ilmselt sebida, harjutusväljak on omaette teema, aga võimalik, et ka siin on lahendusi. Koormuse osas probleeme ei tohiks olla, peale linnameeskonna mängib liigamänge vaid Kumake (2009 kolmandas liigas), näiteks Pärnuski peaks Vapruse staadioni mitu meeskonda kasutama. Kui vaja, siis kolivad osad meeskonnad Ülejõe staadionile (loe: põllule). Kindlasti on küsimärke ka rahaasjades, aga liiga vara on sel teemal spekuleerida.
        Igatahes usun, et kõik asjaosalised annavad endast 110%, et Meistriliiga Paidesse jõuaks, aga midagi kindlat ei ole enne, kui Narva vastu platsile joostakse.
        Taseme koha pealt ei ole küll midagi põdeda. Võib tulla nii haledaid lüüasaamisi kui ka ilusaid üllatusi - koduväljakul on kõik võimalik. Ülemine ots on tõesti paberil tugevam, on iga aasta olnud, aga Tulevik, Tammeka, Kalevid ja Kuressaare on täiesti mängitavad, seda näitas ka esiliiga. Loodame parimat.

        Kommentaar


          Paide näol on meil hea võimalus välja tuua kõik Eesti jalgpalli nõrgad kohad. Siit alles näeme ,kui lapsekingades me oleme selles osas , mis puudutab infrastruktuuri. Nüüd kus Paide isegi omale suht ootamatult on ML- i jõudnud tulevad kõik probleemid päevavalgele. Kevadised mängud tuleb ilmselt Tallinnas pidada ,sest Paides pole veel kunstmuru ega valgustust .
          Praegune murustaadion ei ole samuti 100 % minu meelest ML-mängudeks valmis veel ,kuigi tribüünid vist saadakse aga valgustust ilmselt mitte niipeagi.
          Aga samas ,kui vaadata selle pilguga ,et Paide vist sai alles hiljuti uhke võimla võib ju ka nii küsida ,et kuhu nagu linnajuhid siiani on vaadanud? Kas jalkameeskonna edu tuli siis üleöö? Vutt on nüüd ala nr. 1 linnas aga võimalusi selle edukaks arenguks eriti ei olegi. Eesti maapiirkondades valitseb siiani selline arusaam ,et ,kui on mingi muruplats siis sellest piisabki jalgpalliharrastamiseks ,kas või mL- tasemel.
          Tegelt ma tean ,et Paides on väga mõistev suhtumine aga ,kui siin mingi poliitiline opositsioon sellist rida hakkab ajama siis ma kardan küll ,et nad opositsiooni jäävadki ja valmistel põruvad.
          Kui ikka ML- minnakse siis tuleb hooga edasi panna ja taguda rauda ,kuni see on punane ja pehme. Tuleb panustada nii ,et nüüd jääme igaveseks ML- ja Eesti jalkakaardile . Rohkem noori trennidesse , paar treenerit juurde jne.
          Ühesõnaga.. ma arvan ,et kõik said aru
          FCF Forever

          Kommentaar


            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
            Paide näol on meil hea võimalus välja tuua kõik Eesti jalgpalli nõrgad kohad. Siit alles näeme ,kui lapsekingades me oleme selles osas , mis puudutab infrastruktuuri. Nüüd kus Paide isegi omale suht ootamatult on ML- i jõudnud tulevad kõik probleemid päevavalgele. Kevadised mängud tuleb ilmselt Tallinnas pidada ,sest Paides pole veel kunstmuru ega valgustust .
            Praegune murustaadion ei ole samuti 100 % minu meelest ML-mängudeks valmis veel ,kuigi tribüünid vist saadakse aga valgustust ilmselt mitte niipeagi.
            Aga samas ,kui vaadata selle pilguga ,et Paide vist sai alles hiljuti uhke võimla võib ju ka nii küsida ,et kuhu nagu linnajuhid siiani on vaadanud? Kas jalkameeskonna edu tuli siis üleöö? Vutt on nüüd ala nr. 1 linnas aga võimalusi selle edukaks arenguks eriti ei olegi. Eesti maapiirkondades valitseb siiani selline arusaam ,et ,kui on mingi muruplats siis sellest piisabki jalgpalliharrastamiseks ,kas või mL- tasemel.
            Tegelt ma tean ,et Paides on väga mõistev suhtumine aga ,kui siin mingi poliitiline opositsioon sellist rida hakkab ajama siis ma kardan küll ,et nad opositsiooni jäävadki ja valmistel põruvad.
            Kui ikka ML- minnakse siis tuleb hooga edasi panna ja taguda rauda ,kuni see on punane ja pehme. Tuleb panustada nii ,et nüüd jääme igaveseks ML- ja Eesti jalkakaardile . Rohkem noori trennidesse , paar treenerit juurde jne.
            Ühesõnaga.. ma arvan ,et kõik said aru
            Nii ta on.. rääkides aga valgustusest - kus sellega üldse head lood on? Isegi Kadriorus puudub elementaarne valgustus, rääkimata korralikust mängukõlbulikust valgusest.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              ok, oleme siis täpsemad- väike kirurgiline ilulõikus. seda Florat vist nimes ei tohi olla siis? et jääb siis Paide LM või Paide Linnameeskond?
              Kuidas ei tohi olla? Ta saab ju eraldi litsentsi (kui saab) mitte Tallinna Floraga koos.
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Jah, Flora võib olla nimes, kuna antud hetkel pole tegu duubliga ehk FCF II-ga.

                Kommentaar


                  JT: Paide jalgpallurid tegid ajalugu
                  >>

                  Kommentaar


                    Ma tegelikult ei saa aru, miks see flora ei võiks jääda? Noortegrupid on ju nagunii Flora omad ja Floraga seotuks jääb see meeskond ikkagi. Iseasi, kui leitaks mingi asjalik nimesponsor, kes suudab tugevalt raha meeskonda juurde tuua. Mille poolest näiteks Paide linnameeskond ilusam või parem nimi on, kui praegune? Flora kasvatatud mängijad kõlbavad küll, aga nimi ei kõlba? Imelik isegi. Muidugi, äkki Tallinna Flora ise ei soovi, et see nimi säiliks? Kes seda täpselt teab, minu meelest peaks see nimeküsimus küll kõige viimases järjekorras olema.

                    Kommentaar


                      Kust Mets teab juba, et Paide mängib 7. märtsil I mängus Narva Transiga? Ons siis juba vastased loositud? Kust saab infi teiste kohta?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas silvester Vaata postitust
                        Kust Mets teab juba, et Paide mängib 7. märtsil I mängus Narva Transiga? Ons siis juba vastased loositud? Kust saab infi teiste kohta?
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          paide 2009

                          päris huviga jään ootama,mil moel paide oma litsentsi kätte saab,eelkõige kust ta omale naised hangib?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas maniva16 Vaata postitust
                            päris huviga jään ootama,mil moel paide oma litsentsi kätte saab,eelkõige kust ta omale naised hangib?


                            Nu küll hangib ole mureta ja kui ei saagi, siis võib ju ka trahvi ära maksta ja ikka saab litsensi
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              ärge muretsege,naised/tüdrukud treenivad juba pikka aega ja valik on veel poole suurem,kui meeste puhul

                              Kommentaar


                                Ma ei taha eriti uskuda,et Paide meistriliigas vastu peab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X