320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  ei saa sellest naljast aru, et kuidas saab MLi tiimil olla vaid 2 varumeest, kellest 1 on ilmselt vv..

  Kommentaar


   Amatöörmeeskond. Kool, töö, vigastused, motivatsiooni puudus ja kindlasti palju muid probleeme. Meeskond vaikselt laguneb, mis muud. Niipalju ma tean, et on seal veel mängijaid, kes iga hinna eest tulemust ja comebacki taga ajavad. Nende meeste peal on siiski veel minu lootused.
   sigpic
   It's all about Football, Football and Nothing else.

   Kommentaar


    Mis on saanud Paide laulvatest fännidest?
    Mäletan, kui kodus Tammekaga mängiti, siis Paide omad laulsid selgelt Tammeka omad üle oma "On ainult üks Barcelona, on ainult üks Barcelona. PAIDE BARCELOOOOOONAAA!"-ga.
    Ma ei tea, kuidas lõppenud nädalavahetusel Levadiaga mängus oli, aga laulev sektor võiks jälle vähemalt kodumängudelgi kokku saada ja laulu uhkelt üles võtta. Hooaja algus oli fännide poolt meil küll eeskujulik, võiks ka nii jätkata
    Kes meil see fännide eestvedaja vms on üldse?

    Siiski olen tähele pannud igal kodumängul, et üks julge meesterahvas ergutab ja vajadusel kostitab ka karmide sõnadega me meeskonda :P

    Kommentaar


     Vaata oma privaatsõnumeid.
     sigpic
     It's all about Football, Football and Nothing else.

     Kommentaar


      duublis on palju mängijaid kindlasti, kes võivad midagi korda saata oma võitlusvaimuga ja sooviga peatreenerile rohkem silma jääda
      noob

      Kommentaar


       minuni on jõudnud info, et Duubli treeningus käis üks Roobadest, kas Roobasid on oodata teisipäev mängule?

       Kommentaar


        Mina olen kuulnud ka, et rooba pidavat seal käima.
        Ganvix!

        Kommentaar


         Duublis ong üks Karl Rooba , mõned teised mängijad on külastanud küll treeninguid !

         Kommentaar


          0:0, järgmised kaks mängu on vägas tähtsad, ainult võit või esiliiga.

          Kommentaar


           Heh,nägin täna unes, et Paide jäi Tulevikule 2-0 alla, õnneks on reaalsuses siiski poolajaks vastupidine seis! Loodame, et suudetakse 3 punkti koju jätta ja sellest järgmiseks kohtumiseks jõudu koguda. Tubli töö igatahes siiani.
           sigpic
           It's all about Football, Football and Nothing else.

           Kommentaar


            Väga ilus mäng, kutid!
            Esimene poolaeg oli muidu vildakam võrreldes teise poolajaga, aga väravad sündisid mõlemad esimesel poolajal. Kurb uudis on see, et Kalda sai päris karmilt vist vigastada. Oli murul maas liikumatult tükk aega, kuni teda kanderaamil väntsutama hakati. Kuni selle hetkeni oli ta väga südikalt mänginud. Ei olnud mölisemist, rahustas mehi ja Tubariku võttis üks kord jutule, et see rahuneks. Sai hästi jala vahele pidevalt, värav oli ka muidugi väga ilus! Penalti teenisime tänu vastase käega mängule kastis. Kus juures mängu alguses käis mõlemal meeskonnal korra ka pall väravas ära, aga erinevate põhjuste pärast väravad ei lugenud. Tuleviku mängija mängis käega ning Paide "mittevärava" puhul tehti vist eelnevalt viga. Rajando oli jälle omas mahlas (loe: suurepärane). Mitmel korral lasti Tulevikul ohtlikult lähedale tulla ja võimalusi oli neilgi, aga õnn oli see kord meie poolel.
            Või siiski mitte? Igatahes kolmas värav oli pigem kodumeeskonnal soolas. Kellegi pealöök leidis postigi üles. Lõpus selgelt Paide sai palli ja üritati. Selles pärast just kiitus kuttidele, et täna oli ikka võimalusi oma jagu. Kui ei tekita, siis pole ka võimalik väravat lüüa. Keegi, kellel rohkem infot Kalda vigastuse kohta, andke siia ka teada! Tundus, et oli päris tõsine.
            Igati vääritud võit. Õige meeskond võitis ning eks me olime seda väärt ka. Järgmisena Lootus ka alistada ja seis saab üpris ilusaks!

            E: Publikuarvu kohta, tundub, et 80 on täitsa õieti pakutud. Täna oli loodetust vähem inimesi. Mängiti ju ühe oma põhikonkurendiga ikkagi ja ilm oli ka ilus
            Sai jälle naerda Paide "maskoti" ütluste üle.
            "Paide, võitlemeeee!", "Viga oli ju, mida sa tuiad seal?" (kohtunikule, kes viga ei vilistanud me kasuks). Väga julge ja omapärane mees! Respect!

            Kommentaar


             Kui vaid suudaks Lootuse kotti panna, oleks Tulevikuga ühel pulgal (kui Tulevik Kaljule kaotaks muidugi) ja paneks pessimistidel suu kinni jälle. Küte, küte (Rajando ja nullimängud). Super!
             sigpic
             It's all about Football, Football and Nothing else.

             Kommentaar


              õnnitlused Paidele!!paluks nii jätakata!
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


               Kalda kipsis

               Kommentaar


                Kalda mängis väga hästi, mille üle on mul ainult rõõm, kahjuks aga ta sai vigastuse. Muidu oleks ta kindlasti olnud MoM.
                2:0
                Samas võtmes Lootuse vastu ja näeme äkki kolmandat mängu, mida ei kaotatud

                // Kuulsin, et Kaldal jalg kipsis ja hüppeliigese sidemete venitusega on tegu vist, valgustage mind Omalt poolt soovin Kaldale head paranemist.

                Kommentaar

                Working...
                X