320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu poolt ka hilised õnnesoovid .
    Aga jah, sellest fänniteemast nii palju, et Paide fännid ka homme lugema Fännide teemade alt rohkem selle turna kohta

    Kommentaar


      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
      1 väike asi oli ainult, et vesi ei läinud ära ja plats oli väga märg!

      See ei olegi nii väike asi.Ma ei tea ,kas kunstidele drenaazi pannakse või mitte aga nad peaks olema ehitatud sellise kumerusega ,et suurem vesi siiski mingi aja jooksul ära voolab ,muidu pole külmade ilmadega sellest kunstist suurt kasu ,kuna jäätub lihtsalt ära. On võimalus muidugi ka keemiat kasutada ja lund ning jääd sulatada aga seda peetakse üpris kalliks.
      Kuuldavasti olla seal miski osaga kas põhja või drenaazi tegemisel (ega ma ka päris täpselt jaga) üsna põhjalikult võssa pandud.

      Kommentaar


        Algselt postitas 17 Vaata postitust
        Kuuldavasti olla seal miski osaga kas põhja või drenaazi tegemisel (ega ma ka päris täpselt jaga) üsna põhjalikult võssa pandud.
        Tundub, et Paides mõeldi ka pesemisvõimaluse peale otse väljakul . Jee

        Kommentaar


          Aitäh teile poisid!
          sigpic
          It's all about Football, Football and Nothing else.

          Kommentaar


            Õnnitlused, väga ilus mäng Kalju vastu, super teine päev ja vastutasuks kolmas koht ja medal! Väga sümpaatne meeskond, respekt! Esimene päev oli au ka teie fännisektoris istuda.

            Kommentaar


              Peab ka tänama meeskonda ning kaaslasi, kes viitsisid karjuda end hääletuks ning näpud puruks peksta.

              Kommentaar


                Õnnitlused, Paide oli tubli!

                Kommentaar


                  Palju õnne, Paide! väga tublid.
                  FC Lelle! FC Flora! FC Barcelona!

                  Kommentaar


                    Kas Ištšuki näeb Paide särgis järgmine hooaeg mängimas ? Kutt oskas lihtsalt väravaid lüüa
                    noob

                    Kommentaar


                      Väga tubli, et märkasid, parandasin ära, Varandist tegi Varendi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
                        Peab ka tänama meeskonda ning kaaslasi, kes viitsisid karjuda end hääletuks ning näpud puruks peksta.
                        Jah Paide oli tõesti sitke vastane kõigile ja tänutäheks kolmas koht+vv oli päris hea,mina oleks andnud vv parima Paidele.
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                          Jah Paide oli tõesti sitke vastane kõigile ja tänutäheks kolmas koht+vv oli päris hea,mina oleks andnud vv parima Paidele.
                          Kuna nad juba väravaküti oma said, siis teist ei sobinud ju neile anda

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Kuna nad juba väravaküti oma said, siis teist ei sobinud ju neile anda
                            tegelt Toom vääris seda .

                            Kommentaar


                              Algselt postitas synapse Vaata postitust
                              Kas Ištšuki näeb Paide särgis järgmine hooaeg mängimas ? Kutt oskas lihtsalt väravaid lüüa
                              On jah selline võimalus, et näeb. Paar võimalikku lisandujat veel, kellest peaks täna Soccernetis uudis ilmuma.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
                                On jah selline võimalus, et näeb. Paar võimalikku lisandujat veel, kellest peaks täna Soccernetis uudis ilmuma.
                                Kas tegemist on Kalevi mängijatega?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X