320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tahaks siinkohal ka meelde tuletada, et Meelis Rooba asus treeneriks 12. juulil, kui meeskonnal oli 8 punkti ning lähimatel konkurentidel Kurel ning Tulevikul 14 punkti.

    Kommentaar


      Väga hea töö ! Õnne!

      Kommentaar


        Palju õnne Paidele! Tublid olete.

        Kommentaar


          SuperSuperSuper!! Suur kummardus Melli ees ja tänud poisid, et võtsite selle punkti ning kindlustasite varakult puhkuse ning Florale anname tõsise lahingu 6ndal. Ma loodan et see niinimetatud 13s mängija aitab tribüünilt lõppu veel magusamaks teha!
          Paide,Paide, Väravat on vaja!!

          Kommentaar


            Kuna hooaja viimane mäng on äsjase Eesti Meistriga võiks, klubi teha kõva reklaami mänguks , soe tee ja värgid ning suurel hulgal rahvast kokku ajada !

            Kommentaar


              Rainid ja Roometid, kes te siin olete: rääkige, kas laupäeval tulete mängule?

              Vaatasin, et meie mäng ongi telemäng, millest kohe tekkis mõte, et EHK saaks mingi väiksegi laulva rahvamassi kokku

              Kommentaar


                Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
                Rainid ja Roometid, kes te siin olete: rääkige, kas laupäeval tulete mängule?

                Vaatasin, et meie mäng ongi telemäng, millest kohe tekkis mõte, et EHK saaks mingi väiksegi laulva rahvamassi kokku
                Tehkem 1000, ok vähemalt 500 ära!
                Iga kümnes paidekas staadionile!

                Kommentaar


                  Ma tahaks, et tuleks vääriline lõpp hooajale ja seda enam veel, et teleülekannet tehakse ning et Eesti meistriga mängitakse. Siiani pole kahjuks punt kokku saanud. Tahaks ise ka kindlasti kampa lüüa kunagi ja häälepaeltel valla lasta

                  Kommentaar


                    Mina kahjuks mitte kuidagi tulla ei saa. Aga 500 inimest eeldaks juba mingit kampaaniat fb-s, mul oleks trummi ka teile laenata, kui tõesti pundi kokku saate.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
                      Mina kahjuks mitte kuidagi tulla ei saa. Aga 500 inimest eeldaks juba mingit kampaaniat fb-s, mul oleks trummi ka teile laenata, kui tõesti pundi kokku saate.
                      Ajage punt kokku jah, meid on kuskil 70+ praeguse seisuga tulemas.
                      Buss on meil natuke üle bronnitud aga vaatame mis teha annab

                      Kommentaar


                        Mina pakkusin idee välja, nüüd võiks keegi vähe tähtsam asjapulk rääkida inimestega. Kas ja kes nõus oleks, et kas oleks mõtet asja hakata orgunnima.

                        Kommentaar


                          Mina olen platsis ja lasen häälepaelad valla
                          Paide,Paide, Väravat on vaja!!

                          Kommentaar


                            Las lihtsalt iga kümnes Paide inimene veab ennast staadionile. Seeläbi saame klubile austust avaldada. Publiku rekordit teha on raske?

                            Kommentaar


                              Kõik see mees paraadile!

                              Kuma Raadio ja Järva Teataja teevad üleskutse kõikidele järvamaalastele ja jalgpallisõpradele üle maailma „OLETE OODATUD LAUPÄEVAL KELL 13 PAIDE TEHISMURUSTAADIONIL ALGAVALE PAIDE LINNAMEESKONNA JA FC FLORA KOHTUMISELE!“

                              Laupäevasele mängule eelneb jalgpallisõprade rongkäik, millest tuleb osa võtma ka
                              FC Flora fännklubi „5 Sektor“ enam kui poolesaja liikmega. Linnameeskond loodab, et Paide toetajate rivi saab olema vähemalt sama pikk. Kogunemine on kell 12 Kuma Raadio ees ja staadioni poole teele minnakse kell 12.30. Kõik rongkäigul osalejad saavad mängule tasuta.

                              Kommentaar


                                Kuda elamused täna Paides siis ka olid?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X