320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Õnnitlused Paidele. Vaadake, et järgmist tiitlit sama kaua ootama ei peaks. Minu teada on Klavan mängijana Eesti karika võitnud teist korda. Esimene tuli 2003. Samast aastast ka Supekarikas.

    Kommentaar


      Algselt postitas SunWolf Vaata postitust
      Minu teada on Klavan mängijana Eesti karika võitnud teist korda. Esimene tuli 2003. Samast aastast ka Supekarikas.
      2003 võitis karika TVMK
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Prantslased on Aafrikaga väga sina peal, kontaktid on sajandite pikkused ja perekondlikud. Ja kui nad ütlevad, et 95% Aafrika mängijate vanus on Euroopasse tulles muudetud, siis ma usun neid. Paide, olles sajanda järgu tiim, kes sealt mängijaid hangib, ei saa kindlasti väita, et just nemad on need üksikud ausad mängijad üles leidnud. Pigem vastupidi, tegeletakse mängija dokumentatsiooni pesemisega - "a saatke meile sealt faxiga kinnitus mängija vanuse kohta". Ja selle pika petuahela pealt tahetakse raha teenida.


        "“For example, a player who is officially 23 years old will obtain a fake birth certificate from a municipal official for a little money, in order to be transferred to a European club and have a chance to make a career longer. There is significant social pressure in Africa and for a player from a very modest background, it is an opportunity to get out, his family and himself, from precariousness.
        "

        Kommentaar


          Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
          Finaalile vastav mäng ja nagu juba ütlesin, siis tundus penaltiteni minema, aga Luts otsustas varem ära. Frolovilt tuli kuidagi rohkelt praaki seekord ja koos Järvelaidiga pakuti Panso kooli meistriklassi. Saag oli tõesti tühi, kui ta välja võeti, ent need palli katmised jms olid tal tasemel. Saliste kollase olukorras tundus korraks tribüünilt isegi, et sai punase, kuna kõndis pingi poole ära, aga õnneks nii polnud. Lõpupoole pakutu pakkus naudingut Paide poolelt ja õnneks tuli ka edukas lõpp. Ja ilmselgelt on rõõm, et Kalju korjas üles sellise mehe nagu Volkovi ja Paide omakorda Turi. Õnnestunud pickid ja mehed ka näitavad kvaliteeti. No ja kuidas Klavan teisel korrusel möllas, seda oli tore vaadata ning veelkord, Aksalu on hea ja teame seda, aga anname Meeritsale ka oma punktid ära, vägev vend!

          E: Ja kuis mängijad enda lapsi väljakule tõid ja sellest kõigest osa saama panid, on ka vahva, igati siiras ning äge!
          Me vaatasime ikka sama mängu?

          Frolov oli üks mängu parimatest. Stabiilne mootor ei lakanud töötamast isegi lisaajal, kui valdavalt enamikel oli paak tühi. Lisaks toimetas ta palliga oivaliselt. Muidugi mõned lollused tulevad, kuid arvestades, et see ei ole ta tavapärane, siis usun, et seal läheb ta ka ajaga paremaks.

          Kommentaar


            Algselt postitas marcello Vaata postitust

            2003 võitis karika TVMK
            Selge, siis jäi valesti meelde. Seega esimene Eesti karikas Klavanil.

            Kommentaar


              Intervjuu Evald Tipneri karika võitnud Paide Linnameeskonna presidendi Veiko Veskimäega.

              "44 aastat Järvamaal noori jalgpallureid treeninud Viktor Mets kirjutas mulle pärast mängu veel hilja õhtul sõnumi: täna vaatasin mängu ja mõtlesin, et minu töö on tehtud, sest edasi saate juba ise hakkama. See läks mulle tohutult hinge. Viktor on minu enda treener ja mu ema klassivend. Ma tean kogu tema lugu."

              "Unistame ühel hetkel meistritiitli võitmisest. Aga ma ei tunneta täna vajadust, et see tiitel peab nüüd kohe juhtuma. Muidugi me tahame seda võita, ent kui me lähiaastatel seda ei suuda, siis vedru seetõttu küll maha ei käi. "

              "Karel on Järvamaa mees ja tohutu südamega jalgpalli juures. Kui temaga asjad kokku leppisime, siis teadvustasime kõiki riske. Me ei tõmble ega võbele. Samas ütlesin Karelile ka seda, et parandada saab olukorda ainult ühe asjaga, milles keegi teine teda aidata ei saa – tulemustega."

              "Keegi kuskil vahel ikka toriseb, et Paide on ju tegelikult Tallinna klubi. Ei ole. Meil on üle Järvamaa erinevates treeninggruppides peaaegu 400 last. Duubelvõistkond oli varem paljuski Tallinnas, aga praegu juba suuresti siin. Kõik muu peale esindusmeeskonna on meil Järvamaal."

              "Äris ja spordis on paljud asjad samamoodi. Kui komplekteerid hästi ja võistkonnas on hea keemia, siis tuleb ka tulemus."

              https://soccernet.ee/artikkel/interv...ime-iseloomuga

              Kommentaar


                Kas Heroli kohta on uudist? Kuidas tal tervis on ja mis põhjusel kokku kukkus?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Supelman Vaata postitust
                  Kas Heroli kohta on uudist? Kuidas tal tervis on ja mis põhjusel kokku kukkus?
                  Nõmme Kalju ja Paide Linnameeskonna vahelise Premium liiga kohtumise alguses leidis aset ehmatav seik, kui Paide ründav poolkaitsja Herol Riiberg võttis vähem kui veerandtunnise mängu järel kontaktivabas olukorras rinnust kinni ja heitis väljakule pikali.

                  Kommentaar


                    Paidel on mingi lummutis maskotiks! Kas Meelis Pai uus tulemine?
                    Invest In Africa

                    Kommentaar


                      korralik samurai on välja aetud jah

                      Kommentaar


                        Mis see koefitsient võiks olla, et Klavan juba pärast eurohooaega paneb putsad varna?

                        Kommentaar


                          Vaene Karel...
                          Giggs will tear you appart.

                          Kommentaar


                            Täiesti lootusetu on ju Euroopa mängule minna nii. Loobumisvõiduga jääks mingigi eneseväärikus alles. Vanker on täiesti kraavis, Zelinski pani ka päris toorelt poolajal.

                            Kommentaar


                              vs Legion polnud Sillastet pingil nüüd vs Trans pole pingil ei Sillastet ega Kesküla. Ei tea kas on uudiseid oodata?

                              E: Sillaste U17 poistega Balti turnal, õige jah

                              Kommentaar


                                Vaene Karel, ükskõik mida see mees jalgpallis teeb, ainult ebaõnnestumised.
                                Giggs will tear you appart.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X