320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oeh jah... nii me elame, aga no mis elu see on eks
    sigpic
    It's all about Football, Football and Nothing else.

    Kommentaar


      Tervitused ja tänud teie vanahärradest fännidele, tänu kellele me saime täna kõvasti kõhulihaseid treenida ps! meil on neile järgmiseks kohtumiseks ka kingitus olemas. kui nad muidugi kohale tulevad :P
      FC Lelle! FC Flora! FC Barcelona!

      Kommentaar


        see vana oli kunn jah. Saatis perse teid pidevalt

        Kommentaar


          see näitas, kui madalale võivad teie fännid langeda. kurb
          FC Lelle! FC Flora! FC Barcelona!

          Kommentaar


            Algselt postitas Eleri Vaata postitust
            see näitas, kui madalale võivad teie fännid langeda. kurb
            Mis seal oli siis? Mida fännid tegid, et nii madalale langesid sinu silmis?
            "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
              Mis seal oli siis? Mida fännid tegid, et nii madalale langesid sinu silmis?
              neid vendi seal on raske fännideks nimetada...
              Aga no lihtsalt ma ei tea, rääkida, et me oleme keskerakonnast ja meie rohevalge lipp on keskerakonna lipp, kuid eemal üks paidelane on rohevalge Paide vihmavarjuga, siis...ja arutada kas meil on suguelund või mitte, mida iganes...ja muidugi ühe vanaätti sõnutsi on kõik Flora fännid kosmonaudid
              Ja terve Flora tiim koosneb ainult venelastest..
              FC Flora

              Kommentaar


                Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                neid vendi seal on raske fännideks nimetada...
                Aga no lihtsalt ma ei tea, rääkida, et me oleme keskerakonnast ja meie rohevalge lipp on keskerakonna lipp, kuid eemal üks paidelane on rohevalge Paide vihmavarjuga, siis...ja arutada kas meil on suguelund või mitte, mida iganes...ja muidugi ühe vanaätti sõnutsi on kõik Flora fännid kosmonaudid
                Ja terve Flora tiim koosneb ainult venelastest..
                Ma arvan, et selline kerge verbaalne tögamine ei ole just suur probleem meie fänluses. Vastukaaluks mul tuleb meelde üks fännide mõõduvõtt Sportland Arenal, kui ühe klubi fännid loopisid tribüünilt fännimängu ajal teise fännklubi mängijaid platsil tooli ja tühja klaastaaraga. Eks häbistav tulemus andis ka selleks põhjust

                Aga mis ma tahan öelda, et selline kerge tögamine ei tohiks minu arust just suur probleem olla.
                "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  tundus, et nad ei olnud Paide fännid, pigem Flora-vastased. mis siis, et ka Paide Linnameeskond on Flora süsteemis kulutasid terve aja selle peale, kuidas ikka meile halvasti öelda. mõned korrad isegi suutsid ''Paide'' karjuda, see oli ka muidugi meie laule kopeerides ja Flora asemel Paide öeldes. Siis kuskile meid saadeti.. päris täpselt ei saanudki aru, kuhu. ja muidugi keskerakonnaga seostamine oli totaalne debiilsus. Lisaks sellele tundsid nad sügavat huvi meie suguelundite vastu. Õnneks ma kõike seda haiget juttu ei kuulnud, kuna süvenesin mängu. Aga tundus, et neid see jalgpall üldse ei huvitanud. Ei tea, kas nad olid ülipurjus või siis lihtsalt ei saanud aru, kuidas oleks normaalne käituda. aga ei ole hullu. nagu ma ütlesin, selle show eest on neid kingitus ootamas
                  FC Lelle! FC Flora! FC Barcelona!

                  Kommentaar


                    ps! ma ei nimetaks seda kergeks tögamiseks, kuna muud nad ei teinudki, kui solvasid meid ja meie tiimi. muidugi, jalgpallis ja fänluses on selline asi tavaline, kui seda toimub vähe. mitte terve mängu aja.
                    FC Lelle! FC Flora! FC Barcelona!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Eleri Vaata postitust
                      ps! ma ei nimetaks seda kergeks tögamiseks, kuna muud nad ei teinudki, kui solvasid meid ja meie tiimi. muidugi, jalgpallis ja fänluses on selline asi tavaline, kui seda toimub vähe. mitte terve mängu aja.
                      ei näinud mängu aga äkki nad tahtsid mängu ilu nautida ja teie karjusite nende kõrval, vanainimesed ju teie jutu järgi.
                      sigpic
                      Knock, knock?
                      "Who's there?"
                      A midget who couldn't reach the doorbell!

                      Kommentaar


                        esiteks, ise nad tulid meie kõrvale. teiseks, kahtlen, kas nad isegi vaatasid mängu. enamik ajast nad vahtisid ja kommenteerisid meid sorri, aga sa arvad väga valesti. kui neid fännide kaasa elamine seganud oleks, siis oleksid nad võinud väga vabalt kohta vahetada. seal ei olnud nii palju inimesi, et nad ei oleks mujale mahtunud
                        FC Lelle! FC Flora! FC Barcelona!

                        Kommentaar


                          See üks vana oli pull. Ausalt oli. Need teised seal teie kõrval olid tema kaaslased? Neid eriti ei kuulnud näinud...

                          Minu jaoks oli asi naljakas. Ma usun et teie jaoks ka, niiet tulge aga järgmine kord jälle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            See üks vana oli pull. Ausalt oli. Need teised seal teie kõrval olid tema kaaslased? Neid eriti ei kuulnud näinud...

                            Minu jaoks oli asi naljakas. Ma usun et teie jaoks ka, niiet tulge aga järgmine kord jälle
                            see vana pull oli jah irw
                            Need teised tema kaaslased küll ei olnud kuna ka tema sai väikest viisi mõnitust tunda aga need teised lihtsalt tulid nimme meie kõrvale ohkima..
                            Aga vähemalt oli üritus seda kümmet krooni väärt
                            Kindlasti tuleme
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              10 krooni eest ikka ülipalju nalja tõesti ja otseloomulikult tuleme
                              FC Lelle! FC Flora! FC Barcelona!

                              Kommentaar


                                Ja teile ka video, kui ikka soovite - http://www.youtube.com/watch?v=KDX7laCwofs

                                Kommentaar

                                Working...
                                X