320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ´

    Nägin need nn Paide kohalikud tähed nüüd enda silmaga ära, suht mõttetu käitumisega need
    Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

    Kommentaar


      okei, üks küsimus

      lm-i toetaja 20. juuni 2009 | 19:26
      Karlis Seire on ikka puhas pask , sellist võimalust ei löö ära ,siis ma ei imesta miks see Paide koguaeg kotti saab .. andke neile tühi värav ette ja nad ikka löövad pallist mööda ..

      kes nii tegi ?
      noob

      Kommentaar


        Tribüünilt igatahes ei näinud , kes meestesummas sealt värava alt mööda lõi
        Niiet mõelge ise, kes võis nii teha
        Ganvix!

        Kommentaar


          ma kaldun arvama, et tribüünilt keegi, sest ise olin väravataga sellel hetkel.
          noob

          Kommentaar


            Nagu jalkaliidu lehelt näha, on Liivo Leetma vahepeal Kaljust Paidesse kolinud.

            Kommentaar


              Jah artiklis kus Paide täiendustest räägiti, ei saanud sellest veel kirjutada kuna asi ei olnud 100% kindel veel!

              Kommentaar


                Kas papi eest või tsentelmen likult anti vabaks?
                Ganvix!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Varikonto Vaata postitust
                  Kas papi eest või tsentelmen likult anti vabaks?
                  mingi väike summa oli ikka mängus olnud
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Kui keegi tegi tänase mängu pilte tahaks neid näha...
                    FCLT.EU
                    ----------------------------------------------------------------------
                    Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                    Kommentaar


                      Klge ,kas ainult mulle tundub imelik, et Lomp mängis terve mängu? Kolmandast liigast otse Levadia vastu. Kas tõesti oli ta nii hea?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Warren Vaata postitust
                        Klge ,kas ainult mulle tundub imelik, et Lomp mängis terve mängu? Kolmandast liigast otse Levadia vastu. Kas tõesti oli ta nii hea?
                        trennis olevat suht terav.

                        Kommentaar


                          Võhma tal on ikka väga palju! tehniliselt vb jääb alla aga mängis päris hästi polnud väga hullu midagi

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Warren Vaata postitust
                            Klge ,kas ainult mulle tundub imelik, et Lomp mängis terve mängu? Kolmandast liigast otse Levadia vastu. Kas tõesti oli ta nii hea?
                            ta ju noortekoondisegi vaateväljas olnud.

                            Kommentaar


                              lomp mängis hästi , karta on et esimest korda ML ja kohe levadia vastu võib jala nõrgaks võtta aga suurepärane uuendus , kõll tundus ka hea , aga ründaja realiseerimine võiks parem olla . pohlak kraabib paidet paljaks ja paidel polnud kuskilt lepingutasu vms leida leetma jaoks .

                              Kommentaar


                                Siis ju väga hästi. Lomp väga normaalne inimene. Kõike paremat talle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X