320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kiviõli FC Irbis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Loe uuesti läbi! Seal on kirjas.

    Kommentaar


      Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
      Loe uuesti läbi! Seal on kirjas.
      Jah ma lugesin, küsimus jääb: kust raha tuleb? Kui klubil on olnud raske finantsolukorra, kuidas äkki see raha leiatakse?
      Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
      Premium Liiga Clubs News
      Facebook
      Twitter

      Kommentaar


        Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
        Jah ma lugesin, küsimus jääb: kust raha tuleb? Kui klubil on olnud raske finantsolukorra, kuidas äkki see raha leiatakse?
        Alexela teeb erandi ja avab siiski kraanid sellisel määral, et Irbis mängud mängitud saaks. Nii saan mina tsitaadist aru.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
          Jah ma lugesin, küsimus jääb: kust raha tuleb? Kui klubil on olnud raske finantsolukorra, kuidas äkki see raha leiatakse?
          Oled piisavalt juba Eestis elanud. Kuidas sa seda siis ei tea? Raha tuleb nii, et ämm paneb kilekotiga voodi juurde.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            "...hoolimata ebasoodsast turuolukorrast toetatakse Kiviõli klubi liigahooajal osalemiseks vajaliku kriitilise summaga."

            Ma ei saa aru, mis siin ebaselget on?

            Kommentaar


              Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
              "...hoolimata ebasoodsast turuolukorrast toetatakse Kiviõli klubi liigahooajal osalemiseks vajaliku kriitilise summaga."

              Ma ei saa aru, mis siin ebaselget on?
              Noh näiteks, just kaks päeva tagasi: http://pr.pohjarannik.ee/?p=13035

              Kiviõli Keemiatööstuse tegevdirektor Robert Karpelin, kes on ajutiselt ka Kiviõli linnapea kohusetäitja, kinnitas eile Põhjarannikule, et häid uudiseid tal jalgpallimeeskonnale praegu edastada pole. “Ebasoodsa olukorra tõttu naftaturul on ettevõtte nõukogu kõik toetuste programmid täielikult peatanud. Seetõttu ei tasu ka loota, et saaksime lähiajal linna jalgpallimeeskonnale raha eraldada,” sõnas ta.
              Piiks piiks ja raha tuleb?
              Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
              Premium Liiga Clubs News
              Facebook
              Twitter

              Kommentaar


                Kiviõli, eesotsas Mamontoviga, suutis Santose esimese kodumängu kohalike jaoks ära rikkuda. Saadi tänavu oma esimene võit kätte. Ei võtnudki nii kaua aega kui 2013 aastal. Aga tekkis hoopis küsimus, et kuhu on kadunud sel kuul Irbise äss Starkopf. Oskab keegi öelda? Vigane?

                Kommentaar


                  Võimas, võimas meeskond , Meistriliiga ootab.

                  Kommentaar


                    Nojah, 7:3 Paistab, et saab ka Starkopfita väravad löödud. Kiviõli hetkel päris hea hoo üles saanud, näis kas Vändra järgmises voorus suudab nad kodus peatada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                      Võimas, võimas meeskond , Meistriliiga ootab.
                      No endiselt parim meeskond liigas, ketkel näidatakse liidrite lahingus Kalevi vastu klassi, loodetavasti suudetakse 10kesi lõpuni vastu pidada, igastahes parem tiim kui mingi Pärnu või Paide.

                      Kui meeskonnal pink ka oleks võiks juba esikoha ära anda, kahjuks suvel äkki mõnu superstaar ei mängi nii palju ja läheb jamaks, muidu poleks teistel lootustki.

                      Kommentaar


                        Paistab, et Irbis vs Santos oli päris kõva madin - 2:3. Kaks punast, viis väravat, üks luhatud pennal. Keegi teab, mis see Suvorikov korraldas? Hooaja teine punane. Väga vabalt oleks võinud kolmas ka olla, kui kohtunik Tarva ja Kiviõli mängus (Silvio vs Suvorikov) olukorras mehele halastanud poleks.

                        Vaatan, et Vitali Gussev sai solvavate väljendite kasutamise eest mängu lõpus otse punase. Järgmine mäng Kalju II-ga tõotab nii üsna keeruline tulema.

                        Kommentaar


                          Nr 8 virutas küünarnukiga vastasele kõhtu pärast väikest tema vastu tehtud viga, nr 9 aga hakkas pärast mängu lõppu ropendama, eks nad ilmselt 3 mängulise puhkuse teenivad.

                          Kommentaar


                            Kurja, Irbisega juba igav ei hakka. Kiviõli ja Leva II protokolli vaadates tundub, et üks hooaja ägedamatest andmistest käis seal. Starkopf on ka üles leitud ja tasuks värav.

                            Kommentaar


                              Kui ma nüüd õigesti kuulsin siis lasti staadionilt enne mängu Meistrite liiga hümni ka, et noh jah.
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Tegemist ei ole esmakordse juhusega. Üldiselt on Kiviõli kodumängude korraldus alla igasugust arvestust.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X