320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kiviõli FC Irbis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    tõotab minna veriseks
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas aleh Vaata postitust
      Sina voiksid vait olla ,kas sa juba ei maleta kuidas p2rast m2ngu Kiviolis kolm kuud kirjutasid kui valus sul oli ja nuud dammit......Mis k2ttemaksu puutub siis ole kindel ma m2letan veel et lubasin sulle .....
      Kui sa seda mäletad, et ma kolm kuud rääkisin, siis peaks ometi selge olema, et tõmbasin toona oma reie tagalihase ära. Aga mis kättemaksu puutub... võlgu ma midagi ei jää.

      Üldiselt ma ei mõista - Kiviõli on tore sats, kuid niimoodi närvi minna? Te pidanuks oma treenerist kohtuniku peale närvi minema, kuna hetk enne seda viga tehti rakvere omale viga, mida ära ei vilistatud - pahane peaks oma treeneri peale olema, et ta sellel juhtumil üldse tõeks laskis sündida.

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas aleh Vaata postitust
        .Mis k2ttemaksu puutub siis ole kindel ma m2letan veel et lubasin sulle .....
        PS! Mulle ei meeldi täitmata lubadused!

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas aleh Vaata postitust
          Mis k2ttemaksu puutub siis ole kindel ma m2letan veel et lubasin sulle .....
          Algselt postitas Sir Brazza Vaata postitust
          PS! Mulle ei meeldi täitmata lubadused!
          võtke omale tuba...

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas aleh Vaata postitust
            Ma juba mittu aastad jalgin Rakvere meeskonda ,ja voin oolda ,et Kuusik on selline mees ,kes lendab jalgadesse ,ja mis puutub vimast m2ngu siis utlen et ta murdis kaks meie meest...
            Kusjuures mulle jäi ka selline mulje, et Kuusik ei suutnud kontrollida end aastalõpukal ja mitmel puhul lendas ikka väga ohtlikult vastasele sisse. Väljas pole teda näind.

            Kommentaar


              #21
              No väljas tehti ikka Kuusikule liiga. Julmalt panid kossi nii talle, kui Alarile näiteks Jõhvi Orbiidi mehed. Mehed olid kohe mängu alguses audis. Orbiidid said küll paar hoiatust, aga hiljem ka 2:0 võidu.

              Kommentaar


                #22
                No peale tänast mängu Orbiidiga on mul hetkel kõhupeal täitsa ilus sinine jälg.

                Kommentaar


                  #23
                  Ma ei saa aru mis kuradi hala see siin käib. Suured mehed käituvad nagu väiksed lapsed et "näe see tegi mulle liiga". Kurat, võtke kokku ennast ja mängige jalgpalli ning lahendage mängus oma asjad ära mitte ärge tulge siia kurtma. Eriti nüüd - 3 kuud pärast hooaja lõppu.

                  Olen ise haiget saanud, olen ise haiget teinud - mängus juhtub igasugu asju, saage üle või minge hulluarsti juurde.
                  Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                    Ma ei saa aru mis kuradi hala see siin käib. Suured mehed käituvad nagu väiksed lapsed et "näe see tegi mulle liiga". Kurat, võtke kokku ennast ja mängige jalgpalli ning lahendage mängus oma asjad ära mitte ärge tulge siia kurtma. Eriti nüüd - 3 kuud pärast hooaja lõppu.

                    Olen ise haiget saanud, olen ise haiget teinud - mängus juhtub igasugu asju, saage üle või minge hulluarsti juurde.
                    närvid läbi?

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      närvid läbi?
                      mul on närvid väga korras. Ära sellepärast muretse

                      Aga ma pidin selle välja ütlema lihtsalt, mis ma nendest neiudest arvan.
                      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                        mul on närvid väga korras. Ära sellepärast muretse

                        Aga ma pidin selle välja ütlema lihtsalt, mis ma nendest neiudest arvan.
                        Ahhh.. mina väää.. blond vää..

                        Kommentaar


                          #27
                          Lp. jalgpalli s6brad, siin kirjutatakse Kivioli Tamme Auto mangudest!

                          Kommentaar


                            #28
                            Juba üle ööpäeva on möödas Tamme Auto eilsest mängust Levadia duubliga, kuid kodukas sellest end häirida ei lase. Ometi Aleh lubas korralikult tegutseda. Tühjagi.

                            Üks vanem postitus:
                            Algselt postitas urmar
                            No ärge liiga palju üle pingutage, peaasi, et ta ikka tööle jääb, mitte ei tule selline, mis on ilus, aga ei uuene. Selliseid on niigi päris palju.

                            Alehi vastus:
                            Ara muretse mina olen seal administrator ja kinnitan et k6ik hakkab toole ))

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Juba üle ööpäeva on möödas Tamme Auto eilsest mängust Levadia duubliga, kuid kodukas sellest end häirida ei lase. Ometi Aleh lubas korralikult tegutseda. Tühjagi.

                              Üks vanem postitus:
                              Algselt postitas urmar
                              No ärge liiga palju üle pingutage, peaasi, et ta ikka tööle jääb, mitte ei tule selline, mis on ilus, aga ei uuene. Selliseid on niigi päris palju.

                              Alehi vastus:
                              Ara muretse mina olen seal administrator ja kinnitan et k6ik hakkab toole ))
                              tulemus on ju üleval

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Juba üle ööpäeva on möödas Tamme Auto eilsest mängust Levadia duubliga, kuid kodukas sellest end häirida ei lase. Ometi Aleh lubas korralikult tegutseda. Tühjagi.

                                Üks vanem postitus:
                                Algselt postitas urmar
                                No ärge liiga palju üle pingutage, peaasi, et ta ikka tööle jääb, mitte ei tule selline, mis on ilus, aga ei uuene. Selliseid on niigi päris palju.

                                Alehi vastus:
                                Ara muretse mina olen seal administrator ja kinnitan et k6ik hakkab toole ))
                                jumal tänatud et flora ja ejl-u kodukad alati kiired ja korralikud on

                                Kommentaar

                                Working...
                                X