320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Väravakütid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    on ka nii vä. seda küll ei teadund. muide kui vana ta üldse on?

    Kommentaar


      #32
      PS. vibu, neeger, ära tee mingeid umkaudseid vihjeid, kui leiad et midagi pole korras siis ütle otse välja vastasel juhul ole vait ja ära mölise. krt närvidele käivad sellised vennas, kes pidevalt hämad ning kellelt ühtegi konkreetset vastust ei saa - ühesõnaga põhjenda ära, mis suhtumise probleemid flooras on, vastasel juhul kannan sind samuti ajudeta lokilammaste hulga, kelle juhiks on eston.

      Sa valgekrae! Ma ei tee mingeid vihjeid. Ja oled täielik tumba, kui arvad, et rääkisin mingist konkreetsest juhtumist. ja veel suurem tumba, kui arvad, et Floras on kõik ideaalne. Mitte üheski meeskonnas pole kõik ideaalne. Aga mida tead sina sellest. Mitte mina ei lahmi, vaid sina. Mis näitab ilusasti sinu iq taset, mitte minu.
      keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

      Kommentaar


        #33
        1* Eesti koondises saavad mängida ainult Eesti kodanikud.

        Mida ka tarvis toonitada. Olen kindel, et siin käivast rahvast teab 100% seda klauslikt.

        2* FIFA pani paika reegli, et mingi maa koondist saavad esindada ainult selle maa kodanikud - põhjustest pole mõtet rääkida.
        (poleks ju normaalne kui lätit esindaksid lätlaste asemel ida-timbuktu käsipallurid)

        No commens. Sinu aju hallrakud hakkavad ennats kordama...

        3* Hallipassimehed saavad sinipassimeesteks ainult juhul kui nad läbivad kodakondsus eksami - mille alla kuulub ka eesti keele eksam.

        Keegi juba mainis, kuidas veel saab, siiski kordan, antakse ka ilma et peaks mingit eksamit sooritama, teenete eest. Ja ka sportlastele. Ka Eestis on antud. Esmamõtlemisel tuleb meelde vaid Sergei Babenko, kuid usu, neid on veel...


        4* Punkt 3 on ka põhjus, miks novikov mängib koondises, tarasenko aga vahib koondise mänge telekast.

        Punkt kolm on põhjuseks, miks Novikov mängib koondises, aga ei ole põhjuseks, miks peaks Tarassenko koondise mänge vaatama telekast. Usun mehesse siiski niipalju, et arvan et meeskonnakaaslasi käib ikka mängude ajal toetamas, mitte ei istu üksinda masendusest õlleklaasiga teleka taga... Ja kui istub- loll on.

        5* Pohlak võib olla mõjuvõimas tegelane jalgpalliringkondades, samas ei ole ta kindlasti kõva tegija kodakondsus- ja migratsiooniametis.

        Siinkohal ei hakka mina ennast enam kordama. Teadmiseks Sulle vaid niipalju, et mina näen päevas 200-300 inimest, kellel on kaks passi, ja mitte keegi neist ei oska eesti keelt....


        6* Kui Pohlak saaks kodakondust sinna-tänna jagada oleks tarasenko juba ammu koondislane.

        Kusjuures paneb tõesti imestama, et ta veel pole....

        Ja veel. Ajame meie siin teistega ükskõik, kui imbetsilset juttu, teiste siinolijate kohta me lahmivaid järeldusi ei tee. kuid vist tuleb hakata tegema....
        keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

        Kommentaar


          #34
          Sellele 7-võistlejale anti sinipass kuna ta abiellus Eesti kodanikuga aga muidu sama asja võiks meie jalgpallurid teha
          Pärtel Tomberg

          isePankur.ee - Inimeselt inimesele
          http://www.isepankur.ee
          info@isepankur.ee

          Kommentaar


            #35
            Gruznov on kuradi hea. Krõm ei oska enam ja Krõlovil on vist mingi mõõn?



            Jarmo Ahjupera.
            i don\\\'t want cos i just get

            Kommentaar


              #36
              Kui Gruznovil tõesti sinipass on siis tuleks ta kohe kindalalt kas või mingis friendlis mängu panna. Olex eriti hea kui ta mängiks Eesti Vene mängus. Aga sele mänguga selline küs kas keegi mäletab millal see mäng õieti toimub. Ja kas Eesti enne seda kellegagi ei mängigi
              Pärtel Tomberg

              isePankur.ee - Inimeselt inimesele
              http://www.isepankur.ee
              info@isepankur.ee

              Kommentaar


                #37
                Arvata on ,et Transi mängijad ei saa 2000 eeku palka,naad saavad ikka rohkemFlora süsteem venitab raha maksmisega-Kuressaares ei saa pooled palka .Isegi esiliiga flora välised klubid maksavad oma meestele mingit toetust.Tean teiseliiga mansat kus suts plekki makstakse.
                kyhr

                Kommentaar


                  #38
                  nii sama teen väikese BUMP-i

                  Kommentaar

                  Working...
                  X