320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kihlveopettused - pead hakkavad lendama

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Küsi Artur Ossipovilt

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas Vapor IV Vaata postitust
      Kes karikas järgmisse ringi saavad?

      Kommentaar


        #93
        On vist aeg vana teema jälle üles tõsta?

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas lenc Vaata postitust
          On vist aeg vana teema jälle üles tõsta?
          NARVA NARVA NARVA NARVA NARVA TRANS
          i don t like u u don t like me

          Kommentaar


            #95
            No siin on palju pakutud,et narva ka euromängudes meelege kaotanud aga samamoodi võib ju florat sellest süüdistada,et võõrsil on võidud saadud aga siis kodus meelega suur saun.enne kui transi ei ole süüdi tunnistatud ei ole mõtet lampi siin peksta.mina loodan,et Transi ei eemaldata ja seda juba Burdkovi pärast kes oma rahasi on selle meeskonna alla palju pannud.
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              #96
              Pead lendavad mujalgi
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                #97
                Aga mul on hoopis selline müte, ei tea kas kure - kalju esimese poolaja tulemusele oli kusagil võialik panustada? Kui järele mõelda, siis nägi mäng ikka päris imelik välja, kuid samas võis see muidugi alati Kure väsimus olla.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  #98
                  Mis sa arvad, et Kure vennad jõuavad terve mäng pallile järele joosta ?

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas Vova Vaata postitust
                    Mis sa arvad, et Kure vennad jõuavad terve mäng pallile järele joosta ?
                    Mängupilt ei olnud just selline, kuid mis ma öelda tahan on see, et lihtsalt mängu vaadates ei saa kuidagi öelda, et seal võis illegaalset rahalist panustamist mängus olla. Ok, kui asi juba nii naeruväärt on, kui oli Narva ja Dinaburgi vaheline mäng, siis ehk veel tasuks puhtalt mängupildi järgi oletusi teha.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      Aga mul on hoopis selline müte, ei tea kas kure - kalju esimese poolaja tulemusele oli kusagil võialik panustada? Kui järele mõelda, siis nägi mäng ikka päris imelik välja, kuid samas võis see muidugi alati Kure väsimus olla.
                      Oli küll võimalik. SBOBET näiteks pakkus kõiki Meistriliiga 4. vooru mänge ja seal saab panustada poolaja kaupa.

                      Kommentaar


                        viige ennast kurssi,saab panustada nii kaartide,poolaja,väravalööjate,skoori jne.....,arvan,et jutt käib ikka sadadest tuhandetest,oma lõbuks kümne krooni kaupa ennustades,on üldiselt lihtsalt väike jume mängul juures
                        Invest In Africa

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          No siin on palju pakutud,et narva ka euromängudes meelege kaotanud aga samamoodi võib ju florat sellest süüdistada,et võõrsil on võidud saadud aga siis kodus meelega suur saun.enne kui transi ei ole süüdi tunnistatud ei ole mõtet lampi siin peksta.mina loodan,et Transi ei eemaldata ja seda juba Burdkovi pärast kes oma rahasi on selle meeskonna alla palju pannud.
                          Asi pole mängulises pooles. Hoiatus tuli Uefa-lt, kui jälgiti kihlveokontorites toimuvat.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas fitti Vaata postitust
                            Kõrghooaeg vist

                            Mängu kokkuvõte
                            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                            Kommentaar


                              Itaalias ju traditsioon

                              Inter - ausaim klubi Itaalias.

                              Kommentaar


                                Kreeka II divisjonis on iga nädal selliseid mänge. Mis siin ikka imestada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X