320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistriliiga 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Mitte kusagil liigas ei toimu mängud laupäeviti!
    Miks ei võiks toimuda näiteks meil ka teisipäeviti või neljapäeviti?
    Kurat jalgpalliliit ise koguaeg räägib et publikut pole ja kuidas saaks, jne. Aga palun tehke midagi selle ette, proovige! Miks iga aasta peab sama hobusega edasi minema? Tehke kannapööre, hypoteese tehke rsk !
    õnne järgmiseks aastaks, aina sitemaks need lähevad.
    Edit.
    täpselt, nagu ennem ka öeldud, miks peab iga jorss nägema sama paari neli korda?? Ebanormaalne ju, Soomest eeskuju rsk ,

    Kommentaar


      #17
      miks ei võiks olla rohkem kesknädalaseid mänge? eriti suvel. algusaeg võiks olla näiteks 1900.

      loomulikult tuleks kõik kasutatavad platsid varustada korraliku valgustusega, et ka kevadel-sügisel oleks võimalik õhtul mängida.

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
        Mitte kusagil liigas ei toimu mängud laupäeviti.
        oled kindel?

        Kommentaar


          #19
          jah, tõesti vb siis toimuvad kui saadakse publiku huvi üles, siis tulevad kasvõi reede kell 12 !

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas LittleGreenDevil Vaata postitust
            no sinu jutust saab aru nagu sa oleksid jumala rahul praeguste pealtvaatajate numbrite juures ja pole vaja midagi muuta sest nagunii kedagi ei huvita
            Väga imelikud mõtted sinu poolt igatahes
            Vastupidi, sina saad väga imelikult aru minu mõtetest, ma lihtsalt nendin, et pealtvaatajate arv ei sõltu eriti sellest, mis tingimustes mängitakse. Ikka on neid vähe. Ja normaalse talveilmaga, kui pole tuisku näiteks, on pealtvaatajaid suht võrdselt suviste ilusate ilmade omadega. Ja ega neid ekstra halbu ilmu niiväga palju polegi. Ja ma ei tahaks jälle mingiks vestluse keskpunktiks saada, kui kindlasti peatselt saabuv Kalju raskekahurvägi Romario näol huupi paugutama hakkab.

            Kommentaar


              #21
              Täpselt, suvel ei ole isegi vaja 19.00 algaval mängul valgustust ja publikuhuvi oleks ka kindlasti suurem. Poleks paha nii, kui oleks üle nädala kesknädalane mängupäev.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                Ja ma ei tahaks jälle mingiks vestluse keskpunktiks saada, kui kindlasti peatselt saabuv Kalju raskekahurvägi Romario näol huupi paugutama hakkab.
                Sa ei saaks vestluse keskpunktiks, kui sa pimesi kõiki EJL`i otsuseid ei kaitseks. Ma arvan, et Pohlak ei lööks sind, kui sa ütles:"jah, mingisuguseid muudatusi peaks tegema."

                Kommentaar


                  #23
                  urmar, vasta ausalt mu küsimusele.
                  KAS TE OLETE KUNAGI KA PROOVINUD?

                  Vastupidi, sina saad väga imelikult aru minu mõtetest, ma lihtsalt nendin, et pealtvaatajate arv ei sõltu eriti sellest, mis tingimustes mängitakse. Ikka on neid vähe.

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Sa ei saaks vestluse keskpunktiks, kui sa pimesi kõiki EJL`i otsuseid ei kaitseks. Ma arvan, et Pohlak ei lööks sind, kui sa ütles:"jah, mingisuguseid muudatusi peaks tegema."
                    anna andeks, ma ei kaitsnud ju midagi, lihtsalt panin oma mõtteid siia Ikka tegin vist lollisti, visates pärlitele sigu ette.

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Minu arvates on see ajakava ikka väga mööda. Alustatakse märsti alguses, mis juba iseenesest on üsna õudne variant. Lisaks on märtsi topitud üks väheseid teisipäevaseid mängupäevi (7, 14, 17 ja 21 märts). Loogiliselt võttes võiks märtsis olla just võimalikult vähe mänge.
                      Ma ei saa aru, miks tood eksitavalt välja kõik märtsi mängupäevad ja ei suvatse siis täpsustada, milline nimelt see teisipäevane on. Jääb mulje, et väga palju teisipäevaseid mänge võiks olla. Igaüks ei viitsi ju kõike ise üle kontrollida. Paljud pole selleks paraku võimelisedki.

                      No ma lähen nüüd lund rookima.

                      Kommentaar


                        #26
                        "aitäh" ejl, jälle laupäevad???

                        palju nt on inimesi suvel nädalavahetustel Tallinnas???

                        aga noh, kui ei ole vaja siis ei ole.
                        tulevik on tunni aja pärast

                        Kommentaar


                          #27
                          urmar, kas Kalev Spordis näidatakse ka 2009 hooajal Meistriliiga mänge?!

                          Kommentaar


                            #28
                            Ma ei ole urmar, aga jah.

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas Gaša Vaata postitust
                              kas Kalev Spordis näidatakse ka 2009 hooajal Meistriliiga mänge?!
                              Nii palju kui mina tean ja kuulnud olen, peaks järgmisel aastal ülekanded Kalev Spordis jätkuma. 100% muidugi lubada ei saa, kuna olen sellest asjast siiski eemalseisev isik.

                              Siiski leian, et nende ülekannetega tuleks veel kõvasti tööd teha, et ülekannete kvaliteet tõuseks.

                              Kommentaar


                                #30
                                eestis ei mängita jalgpalli rahvale vaid kellegile muule, tuleb nii välja ...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X