320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistriliiga 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas käbi Vaata postitust
    Plaani mida teha, mitte hala paluks teinekord. Teleülekanded, balti liiga tuli meie poolt, rahvuskoondise hunnik sõprusmänge, mida suurem jagu ka televisioon yle kandis. Mina tean seda mida olen oma tuttavatelt kuulnud, 95% põhjendus miks mängudele ei minda on see, et mida seal vaadata on.
    Ma ei tea, minu arvates on kõik omavahel seoses. Kui rahvas käiks jalgpalli vaatamas, oleks tase kõrgem, klubid tooks väljast täiendusi, meie omad noored tahaksid rohkem arendada. Praegu on aga niimoodi, et kes see Eesti Meistriliiga tasemel jalgpalluriks ikka tahab saada. Vähe sellest et palganumber väike, raha kah õigel ajal kätte ei saa.

    Praegu paraku mängivad mingid suvalised joodikud, kes muus vallas hakkama ei saa. Parim näide oli minumeelest eelmine aasta Kaljus mänginud Antti Arst. Mees, kes võiks oskustelt praegugi kuuluda Meistriliiga eliiti, kuid lisaks oskustele on tal ka veits mõistust. Ning pole midagi öelda, mees tegi õige valiku, kui jättis jalgpalli ning asus tööle.

    Ja miks peakski üks noor tahtma saada jalgpalluriks, selleks et mängida 100 inimese ees?

    Kommentaar


      #62
      Mõnes mõttes on lahe, et MLi on jäänud vaid 4 Tallinna klubi. Optimaalne oleks minu meelest ehk 3. Keda aga praegusest 4 välja jätta? No ei tahaks nagu kedagi... kuigi Kalev oleks ehk favoriit... aga iga kell oleks mul heameel näha Kalevi asemel Pärnut iseenesest on see lahe, et geograafia ikkagi suhteliselt palju laienenud.

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
        Mõnes mõttes on lahe, et MLi on jäänud vaid 4 Tallinna klubi. Optimaalne oleks minu meelest ehk 3. Keda aga praegusest 4 välja jätta? No ei tahaks nagu kedagi... kuigi Kalev oleks ehk favoriit... aga iga kell oleks mul heameel näha Kalevi asemel Pärnut iseenesest on see lahe, et geograafia ikkagi suhteliselt palju laienenud.
        Täpselt minu mõtted ,et Tallinnast peaks olema maximum 3 klubi, kuigi mina ei pea ka Tulevikku eriti Viljandi ja Kuressaaret väga Kure klubiks kuna nad on seotud Floraga,kuuluvad ühele ja samale isikule ja ei ole oma otsustes iseseisvad.
        FCF Forever

        Kommentaar


          #64
          Ennustaks kah siis miskit

          1. FC Flora
          2. Nõmme Kalju
          3. Levadia
          4. Sillamäe Kalev
          5. JK Tammeka
          6. Narva Trans
          7. FC Paide
          8. Kuressaare
          9. Tallinna Kalev
          10. Tuleviku Viljandi

          Ning kindlaid peksupoisse pole. 2 alumist langevad välja. Üles tulevad Pärnakad ja Õlipatsid Kiviõlist
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            #65
            Paidele küll nii kõrget kohta ei pakuks, kui täiendusi ei tule. Viljandit ära pane kunagi viimaseks, nad ei tule viimasteks.

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas Mondotek Vaata postitust
              Paidele küll nii kõrget kohta ei pakuks, kui täiendusi ei tule. Viljandit ära pane kunagi viimaseks, nad ei tule viimasteks.
              Aga väga sooviks neid kahte meeskonda viimaste hulgas näha
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Aga väga sooviks neid kahte meeskonda viimaste hulgas näha
                Ses suhtes, et ongi kuidagi palju FCF süsteemi jälle ML-s.

                Kommentaar


                  #68
                  Päris tore oleks, kui 2010 ML-is oleks
                  FC Flora
                  Kuressaare
                  Paide FC Flora
                  Viljandi Tulevik
                  Rakvere FC Flora
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Päris tore oleks, kui 2010 ML-is oleks
                    FC Flora
                    Kuressaare
                    Paide FC Flora
                    Viljandi Tulevik
                    Rakvere FC Flora
                    rakvere asemel valga on vägagi võimalik
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      #70
                      Olen samuti nõus sellega, et tuleks kuidagi hooaeg lühemaks teha.
                      Soome liigast hetkel küll ei saa otseselt malli võtta. Kui Meistriliiga peaks ennast suurendama, siis oleks päris komöödia liiga valmis ja peksu mänge tuleks Levadiale ja Florale ikka oma jagu. Kuni taset pole, siis ei ole üldse mõtet liiga suurendamisest rääkida.

                      Keegi mainis, et Lätis mängivad algul kõik satsid üksteisega kaks korda läbi ning peale seda lüüakse liiga kaheks ning siis mängivad esiotsa ja tagaotsa klubid üksteisega veel kaks korda läbi vms. Päris täpselt seda süsteemi ei tea aga tundub esmapilgul ka Eestisse sobivat IMO. Praegu tahab aga EJL teha ikka eriti mehist 36 mängulist liigat. Persse, kui mingi 70% mängijatest liigas on amatöörid, siis ei saa päris sellist rida ajada ju.
                      Ma ei tea nüüd päris hästi ntx Tallinna Kalevi põhjuseid miks see hooaeg nii kehvalt välja kukkus aga kas üks põhjustest ei või olla selles, et tavalistel tööinimestel viskab peale paari aastat Meistriliiga jaoks pingutamist vaikselt juba kopa ette.

                      Ja kui ntx rääkida Nõmme Kaljust, siis ma loodan, et nad saavad omale rahad taha. Järgmine hooaeg peaks neile ju väga korralik kogus mänge tulema.
                      ~5 hooajaeelset treeningmängu
                      36 mängu Meistriliigas
                      6 või rohkem mängu Balti Liigas
                      2 või rohkem mängu Euroopas
                      Karikamängud(ei teagi mitu neid umbes olla võib)
                      Ma arvan, et amatöörmängija töö kõrvalt küll sellist koormust ära ei kannataks.

                      Praeguse süsteemiga me saame raudselt Balti liigas jälle peksa.
                      Joga Bonito!!!

                      Kommentaar


                        #71
                        daywalker ütles pm kõik, mis öelda vaja. Liiga vajab muudatusi!
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas käbi Vaata postitust
                          Plaani mida teha, mitte hala paluks teinekord. Teleülekanded, balti liiga tuli meie poolt, rahvuskoondise hunnik sõprusmänge, mida suurem jagu ka televisioon yle kandis. Mina tean seda mida olen oma tuttavatelt kuulnud, 95% põhjendus miks mängudele ei minda on see, et mida seal vaadata on.
                          Sellised küsitlused vms on täiesti mõttetud. Kohe kindlasti ei anna see objektiivseid tulemusi. Sama tarbekas on küsida inimeste käest "Kas sa vaatad reklaami?".
                          Algselt postitas budulojus
                          kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                            6 või rohkem mängu Balti Liigas
                            Soovitan tutvuda Balti liiga uue formaadiga . Ei tegelikult oleks see väga kõva, kui Eesti klubid nüüd seal lammutaksid ja palju mänge saaksid .

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas pedro
                              Väikeste publikunumbrite taga on minu arvates mängijate kehv tase. Pole lihtsalt midagi vaadata.
                              Mina ei arva nii.
                              Väikeste numbrite taga on puudulik või kehv turundus ja traditsioonide puudumine. Loomulikult mängib rolli ka mängjate tase, aga võrreldes eelneva kahega väikest rolli.
                              Tegelikult on see nii läbi nämmutatud teema, et suht mõttetu on uuesti ja uuesti sellel teemal jahuda.

                              EDIT: Tahtsin täpsustada, et võib-olla mõnel on turundusest vale arusaam. Turundus ei ole kindlasti mitte ainult reklaam. Kas või liigasüsteem ja mängude kellaajad kuuluvad turunduse alla.
                              Algselt postitas budulojus
                              kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                                mul jäi hing kinni kui ennustuses nägin et tulevik oli 4. kohal.
                                minu ML 2009 ja EL 09 ( kaks klubi puudub )

                                Kalju jk
                                Flora fc
                                Levadia fc
                                Paide fc
                                Tammeka JK
                                Trans fc
                                Sillamäe Kalev
                                Tallinna Kalev
                                Tulevik jk
                                Kuressaare fc
                                Millegi pärast ma arvan, et kui ma selle ennustuse kohta "IRW" ütlen, siis ma hooaja lõpus sõnu sööma ei pea
                                Minu arvates panevad enamus Paidele liialt suured lootused. Muidugi see on mõistetav praeguses Kalju (ja ka Sillamäe) eufoorias. Paide on väheke teistlaadi klubi.
                                Algselt postitas budulojus
                                kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                                Kommentaar

                                Working...
                                X