320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Esiliiga 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
    Flora II täna küll millegagi silma ei paistnud, küll aga Valgalased kui teevad kõvasti trenni, siis kurat seda teab.. noored poisid särtsu täis.
    Noortel florakatel pole meeskonnamängu veel, kotkad on platsil rohkem üksiküritajad. Warrior tegi tiimimängu, võimalusi oli rohkem ja kokkuvõttes õiglane tulemus.
    The other line moves faster.

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas H12 Vaata postitust
      Kiviõlile tõi siiski punkti kohtunik mitte Starkopf. Viimase minuti karistuslöögi lõi Levadia müüri millest tagasipõrkuva palli saatis taha nurka sama vend kes karistuslööki lõi aga kohtunik andis lõpuvile löögiga samal ajal ja väravat ei loetud. Muidu oli ka kerge koduvile minu meelest kiviõlile. Peakohtunik oli siis Boriss Šipunov.
      ....vale lähenemine minu arust....kohtunik andis lõpuvile kohe pärast karistuslöögi sooritamist levadia mängija poolt ja teise löögi sooritas mängija peale lõpuvilet...seega kohtunik käitus õigesti kui ta peale lõpuvilet löödud väravat ei arvestanud...mis puutub koduvile kohta, siis siin pole jälle sul õigus, kuidas muidu seletada teisel poolajal asjaolu, et kohtunik jättis kahel korral kollase kaardi andmata levadia mängijatele....esimene kord mängis levadia kaitsja karistusala joonel sihilikult käega palli (määratud karistuslöögi realiseerimine kiviõli poolt jättis soovida)....teist korda mängis väravavaht käega palli karistusalast väljas ja jälle määras kohtunik ainult karistuslöögi....muidu tuli kohtunik üldjoontes oma tööga toime...

      Kommentaar


        #33
        keskmine vaatajanumber- 30 inimest?
        16 inimest mängul ja see klubi on esiliiga liider. pole sõnu
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          #34
          esiliiga on taas tõestanud, et tulemused võivad olla ootamatud, sest võistkonnad ebastabiilsed.
          pean silmas just Ajax-Legion viiki

          Kommentaar


            #35
            Aga Lootus sureb viimasena!
            Lootus sureb viimasena!

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas Patriot(BYL) Vaata postitust
              Aga Lootus sureb viimasena!
              Lootus on lollide lohutus

              Kommentaar


                #37
                Kas ma olen pime või milles asi, aga ma ei suuda www.jalgpall.ee üles leida esiliiga mänge reaalajas.

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas Juveman Vaata postitust
                  Kas ma olen pime või milles asi, aga ma ei suuda www.jalgpall.ee üles leida esiliiga mänge reaalajas.
                  miks sa siis www.fcflora.ee ei vaata mänge reaalajas?

                  Kommentaar


                    #39
                    aa jah Mälu vedas lihtsalt alt. Tänud

                    Kommentaar


                      #40
                      Nüüd kui hakkavad ka Rakverel olema suurel staadionil mängud kohe-kohe, siis võiks orgunnida sinna mingi plakati, kus on kõik suvised mängud!

                      Rakveres oleks ka kõvasti jalka publikut kui kasvõi vähekenegi reklaami teha. Aga hetkel pole kuskil mitte ühtegi silti ega plakatit! Isegi staika läheduses.. Natuke imelik.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                        Nüüd kui hakkavad ka Rakverel olema suurel staadionil mängud kohe-kohe, siis võiks orgunnida sinna mingi plakati, kus on kõik suvised mängud!

                        Rakveres oleks ka kõvasti jalka publikut kui kasvõi vähekenegi reklaami teha. Aga hetkel pole kuskil mitte ühtegi silti ega plakatit! Isegi staika läheduses.. Natuke imelik.
                        Keskal isegi on. Niipaljukest, et on see punane plakat selle kohta, mis Rakveres sporditeemalist on.(Mingil Spordihalli reklaamtahvlil, teiste vahel) Meistrika mängudki olid kirjas ning loomulikult ka Esiliiga omad. Kui paljud neid ka loevad, ei tea...

                        Kommentaar


                          #42
                          kell 18.45 A. Le Coq Arena I muruväljakul (Asula 4c)
                          VALGA FC WARRIOR - TALLINNA FC LEVADIA II 0:10 (0:6) HETKESEIS

                          1.*, 21., 43., 45., 51., 57. Indrek Zelinski, 27., 30., 60., 75. pen. Jaroslav Dmitrijev

                          * Zelinski lõi 40. sekundil Leitani tribligu lõpetuseks värava
                          Täiesti uskumatu. Aga see on Esiliiga.

                          Kommentaar


                            #43
                            Väga masendav, kui pmst Eesti andekaimad noored saavad sellise sauna. Väravalöömise eest saab punase?

                            Kommentaar


                              #44
                              Pealtvaatajaid oli ka mehiselt: 10.

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                                Täiesti uskumatu. Aga see on Esiliiga.
                                Njah mis teha 0-12 lõppseis,karm
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X