320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

A Le Coq arena

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

    Ega meil tõesti muud üle ei jää ,kui palvetada ,et Aivari sõnad täide läheksid ja rahasüstid mõjuma hakkaksid .
    FCF Forever

    Kommentaar


      Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

      Originally posted by Amadeus


      Ei tea kas nad selle Arena kasvuhoone mõtte on nyyd maha matnud? See oleks kah ikkagi murule vägagi kasulik kui sel talvel kasvuhoone peal oleks.

      sellel aastal ei pidavat kasvuhoonet kasutama,vähemalt sellist infot sain kui küsisin.

      sigpic

      Kommentaar


        Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

        Originally posted by rauno


        Originally posted by Amadeus


        Ei tea kas nad selle Arena kasvuhoone mõtte on nyyd maha matnud? See oleks kah ikkagi murule vägagi kasulik kui sel talvel kasvuhoone peal oleks.

        sellel aastal ei pidavat kasvuhoonet kasutama,vähemalt sellist infot sain kui küsisin.
        Nii et nad loodavad siis et selle soenduse siis ikkagi piisavalt efektiivselt käima saada ka p6hi väljakul. Kui nii edasi läheb nagu täna (sajab lund) siis on kyll raske seda korralikult hooldada ilma kasvuhooneta. Aga noh , eks nad ise teavad paremini ilmselt

        Kommentaar


          Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

          Kas keegii on seda sisehalli vundamenti ise ka näinud ja kus see tulevikus asuma hakkab (hall siis loodetavasti)?

          Kommentaar


            Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

            Hea küsimus ja ootab vatsust.suurt nagu variante ei tohiks olla kui et tagumise kunstmuru ja Arena vahelisel alal,rohkem nagu vist ruumi mujal pole.aga hiljemalt järgmine laupäev saab ise üle kaeda meistriliiga esimesel mängul kuskohas vundament on
            sigpic

            Kommentaar


              Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

              Originally posted by rauno


              Hea küsimus ja ootab vatsust.suurt nagu variante ei tohiks olla kui et tagumise kunstmuru ja Arena vahelisel alal,rohkem nagu vist ruumi mujal pole.aga hiljemalt järgmine laupäev saab ise üle kaeda meistriliiga esimesel mängul kuskohas vundament on
              Projekti järgi pidi sisehall tulema sinna ,kus praegu on sinu poolt mainitud tagumine kunstmuru. Ei usu ,et asukohta muudetud on. Aga vundamenti seal küll esialgi pole näha.
              FCF Forever

              Kommentaar


                Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

                Äkki nad kasutavadki ära selle sama väljaku ja ehitavad talle lihtsalt halli ymber. Sest kinnitatud projekt nad ju muuta ei tohiks, linn v6taks isar66mud maha.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

                  Originally posted by ROOTSI KUNN

                  Projekti järgi pidi sisehall tulema sinna ,kus praegu on sinu poolt mainitud tagumine kunstmuru. Ei usu ,et asukohta muudetud on. Aga vundamenti seal küll esialgi pole näha.
                  väljaku all olev betoon ongi vundament. plaatvundament nimelt

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

                    Vundamendi osas olen estoniga päri aga see kunstmuru pole küll enam sisehalli jaoks kõlbulik ja minu teada rääkis Aivar juba eelmisel aastal ,et see läheb vahetamisele ja pannakse uus ,pehmem. Nad ju nühkisid selle traktoritega ära ,kui talvele lund koristasid. Igatahes,tulgu kuhu tuleb ,peaasi ,et järgmisel talvel hall valmis oleks.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

                      Täitsa n6us, tehku v6i Karksi Nuia, peaasi , et ei peaks jälle talv läbi Riia vahet tilkuma. Kuigi ka Lätlastega on huvitav j6udu katsuda. Aga siis v6ivad ju ka nemad siia ennast sebida.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

                        rahasüst pidi paar nädalat tagasi paari nädala jooksul saabuma, kas see siis jõudis kohale ja millal jätkatakse staadioniehitust?
                        LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

                          a ma vaatsin vene liigat ja need mehed mängivad küll oma praeguste väljakute peal ehk siis mudas. mingit tehnikat ei saa arendada.
                          eesti põhja iirimaa mäng le`coq arenal tuleb vist samasugune.
                          kuigi ei saa ma aru miks venalased kunstmuru ei kasuta.
                          tell your mother, we are hooligans!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

                            Olen loll ja küsin targemate käest, milleks seda liivatamist veel väljakule vaja on

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

                              Originally posted by mg


                              a ma vaatsin vene liigat ja need mehed mängivad küll oma praeguste väljakute peal ehk siis mudas. mingit tehnikat ei saa arendada.
                              eesti põhja iirimaa mäng le`coq arenal tuleb vist samasugune.
                              kuigi ei saa ma aru miks venalased kunstmuru ei kasuta.
                              Nad tapavad üksteist seal sitamülkas ka ära oma julma mänguga, kunstmuru peal oleks see pilt veelgi jõhkram.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

                                Originally posted by Roberto Carlos


                                Olen loll ja küsin targemate käest, milleks seda liivatamist veel väljakule vaja on
                                et pinnast tugevdada?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X