320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

A Le Coq arena

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

    Ei saa ta midagi valmis.
    Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

    Kommentaar


      Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

      ma siiski usun et see saab valmis, Kannik ajab asja korda ja pigistab savisaare munasi niikaua kui papp käes

      Kommentaar


        Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

        Originally posted by pastor


        ma siiski usun et see saab valmis, Kannik ajab asja korda ja pigistab savisaare munasi niikaua kui papp käes
        Enne vahetub Tallinna linnavalitsus kui Savipäts miskit raha laseb endast välja pigistada. Pealegi on ta kohitsetud, seega nimetatud veenmismeetod kyllaltki kasutu.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

          Originally posted by Amadeus


          Originally posted by pastor


          ma siiski usun et see saab valmis, Kannik ajab asja korda ja pigistab savisaare munasi niikaua kui papp käes
          Enne vahetub Tallinna linnavalitsus kui Savipäts miskit raha laseb endast välja pigistada.
          Siis see tulebki meie, kui uue põlvkonna, eesmärgiks seada

          Kommentaar


            Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

            ega meil kaua oodata pole, sest teadagi et staadium enam järgmist talve üle ei ela, ja võibolla peab Portugali mängu järjekordselt Kadriorus vaatama(vist oli seal) Oh jeerum ma olen püha viha täis

            Aga ehk tuleks siis hakata arena jaoks raha koguma

            Kommentaar


              Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

              Hea,et Eesti firmad on huvitatud jalgpalli edendamisest kodumaal.Aga raha oleks veel vaja,mõnikord ei ole pärast trenni sooja vett...

              Kommentaar


                Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

                Originally posted by pastor


                ega meil kaua oodata pole, sest teadagi et staadium enam järgmist talve üle ei ela, ja võibolla peab Portugali mängu järjekordselt Kadriorus vaatama(vist oli seal) Oh jeerum ma olen püha viha täis

                Aga ehk tuleks siis hakata arena jaoks raha koguma
                \"Vana hipi\" on oma jutu järgi kõva jalgpalli arendaja Eestis.Tõestagu siis seda.Näiteks müügu oma Lääne-Eesti laiud maha ja saadud raha paigutagu Lilleküla staadioni ehitusse.
                Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

                  Kuule 13 ,millegi pärast oled sa viimasel ajal hakanud staadoni koha pealt kõvasti sõna võtma ainult ,et midagi asjalikku ma küll veel lugenud ei ole. Mida sa haugud niisama! Paistab ,et ma ei ole ainuke foorumis ,keda su postitused ajavad.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

                    Originally posted by ROOTSI KUNN


                    Kuule 13 ,millegi pärast oled sa viimasel ajal hakanud staadoni koha pealt kõvasti sõna võtma ainult ,et midagi asjalikku ma küll veel lugenud ei ole. Mida sa haugud niisama! Paistab ,et ma ei ole ainuke foorumis ,keda su postitused ajavad.
                    Ja sinu suust tuleb ainult pärle
                    Loe enda postitusi ennem.Vähemalt pole mu nägemine piiratud.
                    Kui sa arvad ,et Lilleküla staadion valmib 100 ahvi kiirusega,siis juhin tähelepanu sellele,et sa eksid.
                    Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

                      Mis te jagelete, ega ehitus sellepärast kiiremini liikuma ei hakka. Iga jalgpalli huviline peaks lootma, et see staadion l6puks ikkagi korda ja valmis saab. See on ju meie jaoks ehitatud. Kaudselt vähemalt.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

                        Originally posted by Amadeus


                        Mis te jagelete, ega ehitus sellepärast kiiremini liikuma ei hakka. Iga jalgpalli huviline peaks lootma, et see staadion l6puks ikkagi korda ja valmis saab. See on ju meie jaoks ehitatud. Kaudselt vähemalt.
                        Lootus pidi lollide lohutus olema ja tundub et lollid oleme me tõesti küll.Vähemalt senimaani kuni staadion valmis on.Kaudselt vähemalt.
                        Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

                          nonii tänane postimees annab aega spekulatsioonideks,iga aastaga läevad soovid suuremaks,see aasta loodame Arena valmis saada ja lisaks veel järgmiseks talveks täismõõtmetega vutihall mille vundament juba valmis

                          lisa saab postimehest


                          mis positiivne et linnavalitsusega on asjad paremuse poole läinud
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

                            ja soccernetis on see uudis juba umbes 4 minutit! hurraa.
                            LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

                              See on ju küll igati kaunis kui see nii läheb. Arena valmis, sisehall olemas talveks ja miniarena soojendus täie hooga töötamas. Ei tea kas nad selle Arena kasvuhoone mõtte on nyyd maha matnud? See oleks kah ikkagi murule vägagi kasulik kui sel talvel kasvuhoone peal oleks.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'A Le Coq arena\'

                                Originally posted by rauno


                                nonii tänane postimees annab aega spekulatsioonideks,iga aastaga läevad soovid suuremaks,see aasta loodame Arena valmis saada ja lisaks veel järgmiseks talveks täismõõtmetega vutihall mille vundament juba valmis

                                lisa saab postimehest


                                mis positiivne et linnavalitsusega on asjad paremuse poole läinud
                                Kui see Pohlaku jutt vaid alati nii ebamäärane poleks... Igal juhul palvetame, et see raha tõepoolest leitakse. Hall halliks, staadioni valmimine on nagu esmane ikka. Hea, et vähemalt, et üle hulga aja lootust antakse.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X