320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mazz Vaata postitust
    . Praegu ma ei kujuta hästi ette inimest, kes tuleks esimest korda meistriliiga mängule, väriseks seal see ligi kaks tundi ja tahaks siis veel kunagi tagasi tulla. Hea kui mängu lõpunigi vaatab.
    Nii see paraku on. Ma ise olen selle vea teinud nii mõnegi sõbraga, kes igapäevaselt jalgpalli ei vaata, ning nüüdseks on neid olematutesse tingimustesse võimatu tagasi tuua. Mäletan isegi perioodi kui mu lemmikklubi veel kõrgliigas ei mänginud, siis alati oli veebruarikuus tohutu ML hooaja ootus, esimese vooru 90 minutit sai kuidagi ära kannatatud ning hiljem Kristiine keskuses end soojendades tabasin end alati lubaduselt, et mulle aitab sellest jamast, suvel tulen heal juhul tagasi. Minust sai üldjuhul ka järgmise nädala lõpus armastus kohaliku jalgpalli vastu võitu, aga selliseid potentsiaalseid huvilisi, kes juba märtsis loobuvad, on väga palju.

    mazzilt igatahes väga hea postitus.

    Kommentaar


      Huvitav, kui paljudele eilsetele pealtvaatajatele jäi silma liigajalgpalli reklaamklipid staadionile paigaldatud ekraanilt?

      Kommentaar


        Algselt postitas keemiainsener Vaata postitust
        Huvitav, kui paljudele eilsetele pealtvaatajatele jäi silma liigajalgpalli reklaamklipid staadionile paigaldatud ekraanilt?
        Mina otsatribüünilt märkasin küll.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Kindlasti nähti, kuid sõnumi edastajana töötas kindlasti paremini üks pilt kogu infoga ehk tulemas on saalijalgpalli karika ja naiste superkarika väljamängimine.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Nukker, et PL Tallinna tippklubide omavahelisele mängule on tribüünidele kogunenud ca 180 pealtvaatajat.
            Aga veel nukram, et protokolli ilmub imeväel number 268 ja, et ka sellel hooajal on võimatu saada teada täpseid, duubeldamata, tuunimata pelatvaatajate arve.

            Kuna statistika pole pealtvaatajate arvude avalikustamisel täpne, pole võimalik publiku juurdekasvu või vähenemist määrata, pole ka mõtet arutada kuidas publikuarvu tõsta, sest mida sa arutad kui võrdlusandmed valetavad,
            Mida üldse turundada kui töö tulemust väljendav publikuarv ei näita tegelikkust, millega tulemust võrrelda?
            Või siis on olemas mingi salajane koefitsent, jagad näiteks ametliku publikuarvu 1,5-ga ja saad teada tegeliku külastajate arvu?

            Foorumiteema "Publiku juurdekasv eestikatel " on mõttetu, sama mõttetu on ka mõningate entusiastide kõikvõimalikud publikuteemalised bakalauruse ja muud "teadustööd", sest kui algandmed valetavad, pole nendel töödel mingit väärtust.

            Kommentaar


              Mina lugesin tele ekraanilt kõik näod kokku ja sain ~250 inimest. Lugesin korra, umbes 30. mängu minutil.

              Kommentaar


                Algselt postitas billybob Vaata postitust
                Mina lugesin tele ekraanilt kõik näod kokku ja sain ~250 inimest. Lugesin korra, umbes 30. mängu minutil.
                Julged tema pühadusega vaielda?

                Kommentaar


                  Lugesin minagi peale seda, kui Kesa sae käima tõmbas; ja lugesin umbes 25-30 minuti paiku. Sain 185. Lugesin ka siis, kui antud lisaminutid ekraanile ilmusid. Sain 122. Kasutasin freeze-screen funktsiooni, mida televiisor pakub. Kumb meist pime on, Billybob, seda mina ei julge öelda...
                  Last edited by Marek_T; 30.03.13, 16:47. Põhjus: 185 ei võrdu 158

                  Kommentaar


                    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                    Lugesin minagi peale seda, kui Kesa sae käima tõmbas; ja lugesin umbes 25-30 minuti paiku. Sain 158. Lugesin ka siis, kui antud lisaminutid ekraanile ilmusid. Sain 122. Kasutasin freeze-screen funktsiooni, mida televiisor pakub. Kumb meist pime on, Billybob, seda mina ei julge öelda...
                    Kasutasin sama digi tv funktsiooni ja mängu jooksul korduvalt.

                    Publikunumbritega manipuleerimine ei tee meie PLiigat atraktiivsemaks, täpselt nagu ei tee Põhja-Koread sõjaliselt võimsamaks kui nad oma lahingulaevu photoshopi abil duubeldavad.
                    Naeruväärsed sellisel juhul mõlemad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kesa Vaata postitust
                      Kasutasin sama digi tv funktsiooni ja korduvalt.
                      Parandus minu eelmisse postitusse, 185 on õige, mitte 158.

                      Kommentaar


                        Mulle tundus üldise pilguga vaadates ja superkarikafinaaliga võrreldes täiesti reaalne number

                        Keegi võiks üles otsida mitu istekohta Sportlandil on

                        Kommentaar


                          Kui täna oli Levadia mängul ligi 300 inimest, siis on hetkel TV6's rakvere kossu mängul 2000 ?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                            Mulle tundus üldise pilguga vaadates ja superkarikafinaaliga võrreldes täiesti reaalne number

                            Keegi võiks üles otsida mitu istekohta Sportlandil on
                            Sportlandil peaks olema 480 istekohta kui mälu ei peta.
                            Superkarika finaali publikuks pandi kirja 608, ometi oli ka sellel mängul Levadia poolel silmnähtavalt rohkelt vabu kohti.
                            Kui arvestada koefitsenti 1,5, siis tõenäoliselt viibis Superkarika finaalis tegelikult tribüünidel 405 pealtvaatajat, üle 450, ok üle 480-ne kindlasti mitte.

                            Täna viibis vasakul pool keskjoont ca 60, paremal ca 130 pealtvaatajat... ja arvutusmeetod eestipäraselt - 60+130 = 290

                            Kommentaar


                              Kuidas pasunatega olukord muidu oli.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                                Sportlandil peaks olema 480 istekohta kui mälu ei peta.
                                Superkarika finaali publikuks pandi kirja 608, ometi oli ka sellel mängul Levadia poolel silmnähtavalt rohkelt vabu kohti.
                                Kui arvestada koefitsenti 1,5, siis tõenäoliselt viibis Superkarika finaalis tegelikult tribüünidel 405 pealtvaatajat, üle 450, ok üle 480-ne kindlasti mitte.
                                Kusjuures tasukski liidust üle küsida, kas nad arvestavad klaasitaguse publiku ka pealtvaatajate hulka. Nt superkarika finaalis oli see nö ametlik VIP-tsoon suupistete ja tähtsate nägudega ning seal oli julgelt üle 50 inimese, aga pigem alla 100.
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X