320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dannar Vaata postitust
    Võin sulle väikse vihje anda. Teemaks on publiku juurdekasv. Publikuarv kasvab nende arvelt, kes praegu ei käi staadionil. Loogiline või mis?
    Publikuarv kasvab ka nende arvelt, kes leiavad endal peale esmakordset külastust soovi külastada mängu ka järgneval korral
    Publikuarv kasvab ka nende arvelt, kes püüavad külastada lemmikmeeskonna mängu igal mängul.

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      No vot, mul on siis vedanud, et olen juhtumisi tartlane, sest Tammeka mängud on võrdlemisi ettearvamatud. Kahjuks derbyt enam ei ole ja erilist intriigi ka enam mitte, ent tabeli keskmikuna võime kahes järjestikuses kodumängus kaotada tabeli alumisele (18.09 Paidega 1-2) ning võita tabeli ülemist (2.10 Florat 2-1). Aga mis on Sinu jaoks elamus? Kümned tuhanded laulvad fännid ning sama vilets mäng nagu Meistriliigas (räägin Liverpoolist) on piisav elamus? Minu mäletamist mööda vingud juba pikemat aega ega vaata enam `Pooli mängegi, seega Sa oled lihtsalt jalgpallistatistik, mitte enam fänn?
      no loodame,e HaServi ja Santos paneks leivad ühte kappi ning hooajal 2012 oleks meistriliigas jälle kaks tartu meeskonda.eesti meistriliiga vaid võidaks sellest!
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        Õnneks on hooaeg läbi aga viimane Flora-Kalju turvakontroll oli tõsiselt jälk.
        Poleks mul sõjaväest puhkusel poega kaasas olnud, oleksin kannapealt tagasi pööranud.
        Mitte kusagil mujal staadionitel pole ma näinud pilti, kus jupijefreitori valvsa silma all, torssis-mossis, enese tööd vihkavad turvatšobikud üritavad igat külalist piltlikult öeldes munadeni läbikobada, munadeni ka naiskülastajaid.
        Hea, et alasti ei kästud võtta. Masohhistidele tõeline õnnehetk.
        Perse, mul on tavaliselt nende jälkniiskete pervertsõrmekeste jaoks spetsiaalne jope, aga seekord sai igapäevasega tuldud, siiani ebameeldiv on teist selga panna.
        Muuseas, viimati külastatud Serbias käis läbiotsimine lõdvalt ja enam-vähem sõbraliku moena.
        Enamjaolt staadionitel kaasneb labiotsimisega, kui seda üldse vajalikuks peetakse!!!!!, sõbralik-vabandav naeratus, isegi terrori-huligaansustaaga all põdeval Inglismaal.
        Üks tütarlaps oli A Le Coqil igatahes parajalt šokeeritud ja väitis, et viimane kord kui sai vutti vaatama tuldud.

        Parim huumor oli Flora-Levadia kohtumisel kui turvapeded arvasid heaks Eesti noortekoondise mängijate peal oma näpuosavust proovida ja ila tilkuvat keelt liputades neid mõnuga läbiotsisid. Pedofiilid ehk?
        Vaat asjatundlik turvatöö...

        Türa ja seda tehakse liigamängudel, kus käib keskmiselt 160 külastajat???? Ülimega turvarisk!!!
        Aga kui käiks 16 000, kas sõrmekestesse tekiks orgasm....
        no selle turvade probleemiga olen herr kesaga ühel meelel.Kevadel kui sai kadriorus käidud vaatamas Karikafinaali Levadia ja Flora vahel siis turvavaäravas ma pidin loobuma nii oma jääteest kui ka friikatest ning mind otsiti läbi nagu tõelist bin ladeni käsilast,ok selle elasin üle ja mäng oli nii nagu oli.aga kõik kes me olime staadionil ja jälgisid mängu tv vahendusel mäletavad seda levadia fännide ilutulestiku.kuna istusin neist mõned read kõrgemal siis kogu ooper oli hästi näha.kõige naljakam või kurvem oli see,et kui ilutulestik lahti läks siis nende ees seisev turva kohe andis teistele märku ,et toimub action aga vaeseke unustas ära selle kes seda asa alusats ning läbi viis ,sest kui teised turvad tulid tribüünile siis ära viidi enamus tegelasi peale tõelise süüdlase.mina sain kõhutäie naerda meie turvateenistuse üle ja ega enamus kaubakeskuses olevad TURVAMEHED on seda vaid nime poolest!
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          no selle turvade probleemiga olen herr kesaga ühel meelel.Kevadel kui sai kadriorus käidud vaatamas Karikafinaali Levadia ja Flora vahel siis turvavaäravas ma pidin loobuma nii oma jääteest kui ka friikatest ning mind otsiti läbi nagu tõelist bin ladeni käsilast,ok selle elasin üle ja mäng oli nii nagu oli.aga kõik kes me olime staadionil ja jälgisid mängu tv vahendusel mäletavad seda levadia fännide ilutulestiku.kuna istusin neist mõned read kõrgemal siis kogu ooper oli hästi näha.kõige naljakam või kurvem oli see,et kui ilutulestik lahti läks siis nende ees seisev turva kohe andis teistele märku ,et toimub action aga vaeseke unustas ära selle kes seda asa alusats ning läbi viis ,sest kui teised turvad tulid tribüünile siis ära viidi enamus tegelasi peale tõelise süüdlase.mina sain kõhutäie naerda meie turvateenistuse üle ja ega enamus kaubakeskuses olevad TURVAMEHED on seda vaid nime poolest!
          No Kadriorus käib asi lihtsalt - üks läheb väravast läbi aia taha, teine viskab koti üle aia ning läheb ise ka väravast läbi. Kogu see eelnevalt kirjeldatav seik toimus seal samas värava kõrval täiesti segamatult.

          Aga ütlemees - kas sulle tuli tõesti üllatusena, et pead loobuma oma joogist ja söögist? Kuhu sind varem sellega sisse lastudon?
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            No Kadriorus käib asi lihtsalt - üks läheb väravast läbi aia taha, teine viskab koti üle aia ning läheb ise ka väravast läbi. Kogu see eelnevalt kirjeldatav seik toimus seal samas värava kõrval täiesti segamatult.

            Aga ütlemees - kas sulle tuli tõesti üllatusena, et pead loobuma oma joogist ja söögist? Kuhu sind varem sellega sisse lastudon?
            Muuseas Kopenhagenis paluti meid lahkelt Euromängul pärisõlletopsidega sisse.
            Taanlased pole eestlased nagu ütleb läti vanasõna.

            See selleks, mingi mõistlikkus peaks ikkagi turvadel olema.
            Halenaljakas kui mudilasi ei lasta jäätise-limpsiga sisse, viimane üliturvaohtlik mäng (nullkaljufännide hordiga, pimetumedate klaasidega julgestus või kurat teab mis politsei kongiga väravas) Flora-Kalju vahel , pidi üks tegelane tükk aega turvapededele selgitama, et suuremagabariidilinenätsupakk ei sisalda trotüüli vaid on ikka pakk nätsu, mis sisaldab nätsu, tõelist mulletegevat nätsu.
            Anna mõistust....

            kahju, et noortekoondist järjekorrasabas polnud, turva oleks saand topeltorgasmi...

            Krt. Ja alles eelmisel hooajal oli turva normaalne, isegi koondise mängudel ei otsitud läbi, rääkimata naeratavatest ja sõbralikest, läbiotsimist mõttetuks pidavatest turvadest Flora kodumängudel..

            Kommentaar


              Algselt postitas dannar Vaata postitust
              Võin sulle väikse vihje anda. Teemaks on publiku juurdekasv. Publikuarv kasvab nende arvelt, kes praegu ei käi staadionil. Loogiline või mis?
              ok , kuna sa ise staadionil ei käi , siis -
              KES peab MIDA tegema , et SINA staadionile tuled ?
              ja sinu järel ehk ka ülejäänud äkki , ning saaka tagatud publiku juurdekasv

              Kommentaar


                1)traditsioonid (harjumus igal mängul käia)
                2)reklaam (et tavainimene teaks et mäng toimub üldse)
                3)sponsorid (saaks rohkem reklaami teha ning mängijatele palka maksta)
                4)taseme tõus (kõik klubid võiks olla professionaalsed, tra mingit platsil lonkimist ju ei taha näha)
                5)igal klubil on oma jalgpallikool/noorteklubi
                6)sõbralikud töötajad (turvamehed)

                Äkki peaks klubide/mängude arvu Meistriliigas vähendama, et hooaeg lühem oleks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas olll Vaata postitust
                  ok , kuna sa ise staadionil ei käi , siis -
                  KES peab MIDA tegema , et SINA staadionile tuled ?
                  ja sinu järel ehk ka ülejäänud äkki , ning saaka tagatud publiku juurdekasv
                  Seda ma juba mainisin kusagil, et mind on juba väga raske sinna meelitada. Peaks eelkõige tegelema noortega, kes on igasugu fänlusele ja harjumuse tekkele vastuvõtlikumad. Aga kuna see plaat on ikka juba väga kaua repiidi peal, siis läen tuttu ära.

                  Kommentaar


                    Ma lõpetasin staadionil käimise kuna ei paku pinget enam eesti jalgpall. FCF vs Levadia veel kannatab aga ülejäänud meeskondadega teab ette ära mis seisuga lõppeb.Lisaks 3-4 liiga mängud on tunduvalt põnevamad,publik ise teeb head huumorit ja üleüldse rõõmsam olek.Mind ei huvita see kas saab õlu või mitte,lihtsalt tahaks näha head mängu aga seda on palju küsitud meie jalgpallis.Kui tv's vaatan eesti jalgpalli ja samal ajal käib muu riigi jalgpall siis kohalikku mängu ei kannatada vaadata üle 15 minuti,selline tunne nagu amatöör liiga mängib ja pealtvaatajad on platsi äärel,kes harjutab kergejõustikut jne.

                    Kõige rohkem mis mind vihale ajab on see, et kui ma soccernetis ei käi siis ma ei tea üldse millal ja kus tallinnas mängud peetakse-infosulg! Kui nõmme kalju on teinud reklaami väljas,et teatud mäng toimub hiiul siis olen täitsa lambist näinud reklaami ja läinud selle õnge ning läinud vaatama kuna midagi targemat pole teha jahedama ilma puhul,lisaks võtsin paar sõpra kaasa.

                    Kommentaar


                      Lihtsalt ideeks või küsimuseks. Et kui "turvarisk" on nii suur, kas poleks mõeldav paigaldada spetskaamerad, mis salvestavad tribüüne (kus eeldatavalt on ka mõni fänn) ja kui tõesti mingi jama on siis saaks sealt järele vaadata kes mida tegi, aga muidu jah tundub et pingutatakse üle. Ühekordne väljaminek ja IT maa nagu me oleme, siis ei tohiks see marukeeruline ju olla.
                      Idee lihtsalt...
                      Võtan kandle ja Tiugu ühes ja elan jälle!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas olll Vaata postitust
                        KES peab MIDA tegema , et SINA staadionile tuled ?
                        Kui tohib, vastan enda kohta (eelmisel aastal külastasin umbes 15 liigamängu, tänavu ühte). PS- ühegi klubi kaasalaulvat fänni minust vaevalt kasvatab, aga stabiilselt õlletrimpiv ja kohalkäiv "tennisefänn" võiksin vabalt olla.

                        1) Klubid peavad igakülgselt toetama fännirühmitusi, sest vaiksel ja inimtühjal staadionil istumine on väga kõle. Selles osas on näiteks Kalju väga kahetsusväärne näide. Hiiu staadionil oli veel aasta aega tagasi väga mõnus- laul kajas, rahvast oli murdu, muss mängis jne; aga hetkel pole sellest suurt midagi järel. Isegi see ei häirinud absoluutselt, et suitsu- ja alkoholinurgas nägi umbes veerandit staadionist.
                        2) EJL peab petturklubid kiiremas korras liigast eemaldama. Nahhuj mul on huvi mingit Transi mängu vaadata.
                        3) EJL peab laskma päevad vabaks või korraldama ka pühapäevaseid mänge. Ma saan aru, et ÕIGE jalgpallifänn käib mängudel kasvõi teisipäeval kell 2, aga pagan, pühapäev oleks märksa meeldivam päev mängulkäimiseks. Ma ei saa siiani aru, miks ei võiks EJL mängupäevi vabaks lasta, st et klubid ise vaataksid, mis neil parim on.

                        No muidugi võiks alks odavam olla, süüa saada, liigas intriigi olla (mitte nii, et ainus sisuline vastasseis on "sieg heil" vs "rossija, rossija"), liiga hiljem alata/varem lõppeda, mängijad palka saada, EJL oma sõnavõttudega ettevaatlikum olla, infot mängu kohta rohkem olla, inimväärsed vaatamistingimused olla, igasuguseid Flora süsteemi klubisid vähem olla ja nii edasi.

                        Eelkõige võiks muidugi skandaalidest lahti saada. Tänavu on EJL ja nii mitmedki klubid endale kõvasti vett peale tõmmanud. Mida on näha ka publikunumbritest.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Kui tohib, vastan enda kohta (eelmisel aastal külastasin umbes 15 liigamängu, tänavu ühte). PS- ühegi klubi kaasalaulvat fänni minust vaevalt kasvatab, aga stabiilselt õlletrimpiv ja kohalkäiv "tennisefänn" võiksin vabalt olla.

                          1) Klubid peavad igakülgselt toetama fännirühmitusi, sest vaiksel ja inimtühjal staadionil istumine on väga kõle. Selles osas on näiteks Kalju väga kahetsusväärne näide. Hiiu staadionil oli veel aasta aega tagasi väga mõnus- laul kajas, rahvast oli murdu, muss mängis jne; aga hetkel pole sellest suurt midagi järel. Isegi see ei häirinud absoluutselt, et suitsu- ja alkoholinurgas nägi umbes veerandit staadionist.
                          2) EJL peab petturklubid kiiremas korras liigast eemaldama. Nahhuj mul on huvi mingit Transi mängu vaadata.
                          3) EJL peab laskma päevad vabaks või korraldama ka pühapäevaseid mänge. Ma saan aru, et ÕIGE jalgpallifänn käib mängudel kasvõi teisipäeval kell 2, aga pagan, pühapäev oleks märksa meeldivam päev mängulkäimiseks. Ma ei saa siiani aru, miks ei võiks EJL mängupäevi vabaks lasta, st et klubid ise vaataksid, mis neil parim on.

                          No muidugi võiks alks odavam olla, süüa saada, liigas intriigi olla (mitte nii, et ainus sisuline vastasseis on "sieg heil" vs "rossija, rossija"), liiga varem alata/hiljem lõppeda, mängijad palka saada, EJL oma sõnavõttudega ettevaatlikum olla, infot mängu kohta rohkem olla, inimväärsed vaatamistingimused olla ja nii edasi.

                          Eelkõige võiks muidugi skandaalidest lahti saada. Tänavu on EJL ja nii mitmedki klubid endale kõvasti vett peale tõmmanud. Mida on näha ka publikunumbritest.
                          Iga punktiga ja veel edasi nõus.

                          Kommentaar


                            no näed, argumenteerived arvamused ka tulevad , tore
                            ise ka seisukohal et mängupäevad võiksid vahelduda hooaja jooksul , suvel võiksid nad olla ka neljapäeval jne.

                            üks vahva uudis jäi ka vahelduseks silma
                            et MLB World Series-i võitis e. pesapalli maailmameistriks tuli San Francisco Giants , alistasid finaalseerias Texas Rangers-i mängudega 4-1
                            aga Texas oli meie vana sõbra või vaenlase George W Bushi mansa
                            nuta või naera ?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dnb Vaata postitust
                              1)traditsioonid (harjumus igal mängul käia)
                              2)reklaam (et tavainimene teaks et mäng toimub üldse)
                              3)sponsorid (saaks rohkem reklaami teha ning mängijatele palka maksta)
                              4)taseme tõus (kõik klubid võiks olla professionaalsed, tra mingit platsil lonkimist ju ei taha näha)
                              5)igal klubil on oma jalgpallikool/noorteklubi
                              6)sõbralikud töötajad (turvamehed)
                              Traditsioonide puudumise taha on Eesti jalgpallis kõik asjapulgad, kes otse, kes serviti pugenud. Iseseisva Eesti jalgpalli on olnud juba ligemale 20 aastat ja kui staadionil vahib mängu 100 inimest, siis on ilmselge, et ainult selle taha enam pugeda ei saa.

                              Minu arvates on eranditult kõik Eesti klubid olnud liialt laisad ja mugavad, arvates et inimene leiab ise tee staadionile ja pole suurt midagi liigutanud selleks, et aidata inimesel leida tee sinna.

                              Mulle meenuvad TVMK-i juhi Sedini sõnad, et "fänne meil pole ja ei tulegi". Aga mida te teinud selleks olete, et tuleks? See on nagu süü veeretamine endi õlult tavalise jalgpallihuvilise õlgadele.

                              Kumb nüüd peaks teineteisest rohkem huvituma, kas meeskond toetavatest fännidest või...? Ja siis oleme seisus, kus Stepanov ütleb, et ei taha Eestisse naasta, sest siin ei tunne inimesed koduse jalgpalli vastu huvi. Jah, ei tunnegi, sest keegi pole neid sellest huvituma pannudki.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Petturitest tuleks küll lahti saada.
                                Hakkasin mõtlema, et mida head ja halba see aasta Eesti ML on kirjutatud.
                                Halbadest meenus kohe: Kihlveoskandaal, Brasiilase pangakaardi teema, Palgaprobleemid ja Mitmed tühistatud tulemused. Head suht vähe, mis kohe meenus äkki see Levadia heategevus üritus mis meelitas korralikult rahvast.
                                Nii , et EJL peaks mõtlema sügavalt enda tegevuse üle ja sama ka klubid.
                                Ise käisin see aasta vaatamas umbes 20-30 jalgpalli mängu. Kuid meitriliigat jääb sinna sisse max 5 ja needki aiatagant.
                                Miks ei käi vaatamas ? Kuna pole otsest lemmikut. Flora ja Levadia ei huvita mind. Samas ei suuda teised konkurentsi pakkuda pikkas rallis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X