320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Aadu&co
    Aga minu meelest on laupäevased mängud head. Nu enamikul inimestel on pühapäev ka vaba. Ja saab kenasti ära taastuda töönädalaks.
    Eeldatavalt enamus inimesi siiski pärast jalkamängu vaatamist tervet päeva taastumiseks ei vaja.

    Kommentaar


      Vähemalt Tallinnas peaksid ühe vooru mängud toimuma kindlasti erinevatel päevadel.
      Näiteks eile oli Arenal mitmeid huvilisi, keda muidu näeb peamiselt Hiiul. Kuna seal samal päeval mängu polnud, siis külastasid nad A. Le Coqi.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
        Eeldatavalt enamus inimesi siiski pärast jalkamängu vaatamist tervet päeva taastumiseks ei vaja.
        ..no kui et on ikka õlu ja püro siis ikka vajab küll
        RummaBastards!

        Kommentaar


          Algselt postitas kesa Vaata postitust
          Vähemalt Tallinnas peaksid ühe vooru mängud toimuma kindlasti erinevatel päevadel.
          Näiteks eile oli Arenal mitmeid huvilisi, keda muidu näeb peamiselt Hiiul. Kuna seal samal päeval mängu polnud, siis külastasid nad A. Le Coqi.
          Nõus.
          Või siis erinevatel kellaaegadel vähemalt.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
            Eeldatavalt enamus inimesi siiski pärast jalkamängu vaatamist tervet päeva taastumiseks ei vaja.
            Oleks meil selliseid fänne hulgim, kes igat mängu täiega ja mönuga võtavad, siis saaks vähemalt fännitribüünid õige varsti pilgeni täis

            Kommentaar


              Algselt postitas kesa Vaata postitust
              Oleks meil selliseid fänne hulgim, kes igat mängu täiega ja mönuga võtavad, siis saaks vähemalt fännitribüünid õige varsti pilgeni täis
              Et siis küljetribkadel ei saa mängu tiega ja mõnuga võtta? Sellise suhtumise juures jäävad küljetribkad kuni maailma lõpuni tühjaks.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Ideaalis võiks mängud terve nädalavahetuse peale hajutatud olla, aga kui seda teha ei taheta, siis võiks ju Esiliiga mängud laupäevale ja Meistriliiga mängud pühapäevale tuua.
                Newton Heath 1878

                Kommentaar


                  Laupäeva osas olen 100% nõus! EJL peaks mõtlema tõsiselt sellele mängude hajutamisele. Tallinnas toimuvad mängud hajutada kenasti näiteks reede-laupäev-pühapäev ajale. Et ei oleks näiteks neli Tallinnas toimuvat mängu ühel ajal.
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    Tegelikult, mitte ainult Tallinnas toimuvad mängud, vaid üleüldse võiks mängud jaotada kahele päevale, siis kirjutaks ka meedia kohalikust jalkast rohkem.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Et siis küljetribkadel ei saa mängu tiega ja mõnuga võtta? Sellise suhtumise juures jäävad küljetribkad kuni maailma lõpuni tühjaks.
                      Küljetribüünid jäävad maailma lõpuni tühjaks kui fännitribüünid jäävad hõredaks ja mängule lisaväärtusena atraktiivset vutiatmosfääri juurde ei anna ning õhkkonna eest ei hoolitse.

                      Meedia kohapealt on kindel, et kuna pühapäeval ajalehed ei ilmu, siis laupäevased mängud jäävad tahes-tahtmata värskemate uudiste varju.
                      Kui on põhjust kajastada pühapäevaseid mänge, siis kajastatakse kindlasti ka laupäevaseid, mängud reede-laupäeva-pühapäeva peale hajutada oleks bro.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kesa Vaata postitust
                        Küljetribüünid jäävad maailma lõpuni tühjaks kui fännitribüünid jäävad hõredaks ja mängule lisaväärtusena atraktiivset vutiatmosfääri juurde ei anna ning õhkkonna eest ei hoolitse.

                        Igatahes Haledal Kokal on Flora mängude aegu külgedel rohkem rahvast kui nn. fännikal. Seega loogiliselt järeldades saavad kületribüünid ennem puupüsti täis kui "fännikas".
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Igatahes Haledal Kokal on Flora mängude aegu külgedel rohkem rahvast kui nn. fännikal. Seega loogiliselt järeldades saavad kületribüünid ennem puupüsti täis kui "fännikas".
                          Loogiline, see on kõikjal, et rahulikumaid huvilisi on statal rohkem kui hardcore fänne.
                          Paraku hillitsetum küljetribüünikas ei tõsta fännitribüüni eelistavate arvu, atraktiivsusele panustav fännitribüüni ultrafännkond küljetribüüni eelistatavate hulka aga küll.
                          Fanaatikud, äärmuslased, artistid, hardcore fännid on alati vähemus, nemad aga loovad õhkkonna, et passiivsemates huvi tekitada ja käima tõmmata.

                          Kommentaar


                            Senikaua kuni meistriliigas mängivad meeskonnad, kes ausat mängu ei harrasta, on kogu selle jama turundamine ja populariseerimine mõttetu.

                            Eesti jalgpalli meistriliigas toimuvad kihlveopettused!


                            Ma isegi imestan, et kes see loll tahab Eesti jalgpalli raha matta, kui aususest on siin seisud kaugel. Samad nimed jooksevad aasta-aastalt läbi - Trans on petturite meka, nüüd võib Dugani poisid ka ühte patta panna. Kurb ja kahju.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Silver Vaata postitust
                              Senikaua kuni meistriliigas mängivad meeskonnad, kes ausat mängu ei harrasta, on kogu selle jama turundamine ja populariseerimine mõttetu.

                              Eesti jalgpalli meistriliigas toimuvad kihlveopettused!


                              Ma isegi imestan, et kes see loll tahab Eesti jalgpalli raha matta, kui aususest on siin seisud kaugel. Samad nimed jooksevad aasta-aastalt läbi - Trans on petturite meka, nüüd võib Dugani poisid ka ühte patta panna. Kurb ja kahju.
                              Täiesti nõus, Meistriliiga maine tõstmiseks tuleks jätkata tänavust liigahooaega 8 klubiga .... aga vastupidi, Starmani kampaania raames on jalgpalli ja Meistriliiga populariseerimiseks mõeldud üritused tulemas nii Narvas kui Lasnamäe Ajaxi karjamaal, kas Starman ikka soovib end reklaamida läbi petturite?

                              Kommentaar


                                Trans tuleb maha võtta ja kõik .See on lihtsalt sigadus ja kui EJL sellega võidelda ei suuda siis tuleb EJL-is endas vahetusi teha. Krt kaua sellińe asi võib kesta .Inimesed võitlevad ,et saaks vähegi publikut tribüünidele ja mingi venelaste jõuks Narvast, poolvigaste leedukate ja lätlastega tuleb siia pappi lõikama . Mäng Floraga oli ju täielik klounaad.Vähegi jalkast aru sav inimene nägi ,mis toimus.
                                Narva kohe maha võtta ja Ajaxile viimane hoiatus.
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X