320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Samas Edgar Dobrõi peaks ju staadioni mõttega Lasnagorski küll kaasa tulema või tundub ta rõhuvat hetkel jäähalli rajamisele ja iluuisutamisele!? Samas on ju sealkandis ka Ajax. Miskipärast tundub,et päris eediku ja tema vasall Kalle paadis pole kumbki,sest muidu vist midagi ikka liiguks?
    Invest In Africa

    Kommentaar


      Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
      Samas Edgar Dobrõi peaks ju staadioni mõttega Lasnagorski küll kaasa tulema või tundub ta rõhuvat hetkel jäähalli rajamisele ja iluuisutamisele!? Samas on ju sealkandis ka Ajax. Miskipärast tundub,et päris eediku ja tema vasall Kalle paadis pole kumbki,sest muidu vist midagi ikka liiguks?
      No puhtpoliitiliselt siis jäähalli hakkab rohkem elektoraat külastama ja kasutama.... Ideaalis, võiks olla ka Kaljul normaalne staadion Hiiul ja nii edasi........

      2 Manboy: turundus on selline nagu ta on... ning mul on hea meel, et klubide vabatahtlikud viitsivad selliste asjadega tegeleda!

      Kommentaar


        Algselt postitas Wironia Vaata postitust
        korduvalt rõhutanud Infoneti juhtkond, et see on Lasnamäe identideediga klubi, ent suurimaks takistuseks on Lasnagraadis normaalse staadioni puudumine
        Kuskohas nad seda rõhutanud on? Siin foorumis on Infoneti asjapulgad alati rääkinud üle-tallinnalisest klubist, mis ei taha end seostada ühegi linnaosaga.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          Kuskohas nad seda rõhutanud on? Siin foorumis on Infoneti asjapulgad alati rääkinud üle-tallinnalisest klubist, mis ei taha end seostada ühegi linnaosaga.
          antud Foorumiga elu õnneks ei piirdugi

          Kommentaar


            Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
            Samas Edgar Dobrõi peaks ju staadioni mõttega Lasnagorski küll kaasa tulema või tundub ta rõhuvat hetkel jäähalli rajamisele ja iluuisutamisele!? Samas on ju sealkandis ka Ajax. Miskipärast tundub,et päris eediku ja tema vasall Kalle paadis pole kumbki,sest muidu vist midagi ikka liiguks?
            Kahjuks/õnneks ükski jalgpallitaustaga inimene pole suutnud veel Edgarile piisavat külje alla pugeda. Lähikonnas on aga piisavalt muude spordialade esindajaid - Klandorf, Metstak, Glebova, Embrich tulevad esimesena meelde. Klandorf/metstak veavad oma väikest korvpalliprojekti (tänavu suht edukalt isegi) ja Glebova sai isikliku jäähalli - nii et kasu iganes. Lasnamäe munitsipaalstaadionil oleks ju jumet küll - venelastele jalgpall meeldib, lasnamäel ruumipuudust ka ei ole, klubid on ka olemas, edagr saab paar linti lõigata jne
            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

            Kommentaar


              Oper ju lõi plaksu eggariga. Jälle oli jama.
              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar


                Algselt postitas Manboy
                Myrgel, milline on nende klubide tõsiselt võetav turundustegevus Tallinnas? Äkki pole ma osanud märgata?
                Kui sa viimase paari kuu jooksul pole juhtunud Tallinnas ringi sõitma, ei ole külastanud ühtegi internetiportaali (Delfist - Neonetini), ei oma kindlat elukohta Nõmmel või Mustamäel, su laps ei käi Nõmme või mõne muu piirkonna koolis või Kalju trennis - siis võib juhtuda, et Kalju turundustegevus on sulle tõesti märkamatuks jäänud..

                Mõningaid näiteid milline taustategevus käib selleks, et rahvast staadionile saada:
                Nõmme Kalju koolides
                Nõmme Kalju meedias

                Kommentaar


                  Algselt postitas Wironia Vaata postitust
                  antud Foorumiga elu õnneks ei piirdugi
                  Kas FC Infonet on pigem Tallinna või pigem Lasnamäe klubi? Klubi president Andrew Leshkin vastas kõhkluseta: "Tallinna."

                  No see on küll paar aastat varem üles korjatud vastus Soccerneti portaalist. Aga võib olla on nüüd siis oma nägemustes kannapööre tehtud.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                    Kui sa viimase paari kuu jooksul pole juhtunud Tallinnas ringi sõitma, ei ole külastanud ühtegi internetiportaali (Delfist - Neonetini), ei oma kindlat elukohta Nõmmel või Mustamäel, su laps ei käi Nõmme või mõne muu piirkonna koolis või Kalju trennis - siis võib juhtuda, et Kalju turundustegevus on sulle tõesti märkamatuks jäänud..

                    Mõningaid näiteid milline taustategevus käib selleks, et rahvast staadionile saada:
                    Nõmme Kalju koolides
                    Nõmme Kalju meedias
                    Aga kui mul Facebooki ka pole?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                      Kas FC Infonet on pigem Tallinna või pigem Lasnamäe klubi? Klubi president Andrew Leshkin vastas kõhkluseta: "Tallinna."

                      No see on küll paar aastat varem üles korjatud vastus Soccerneti portaalist. Aga võib olla on nüüd siis oma nägemustes kannapööre tehtud.
                      Minu mäletamist mööda ei ole Leshkin ainus klubi infotoru, kelle kaudu ka hiljem meieni Infoneti tallinnaülene enesemääratlus jõudnud on.

                      Iseenesest on mul hea meel, et Infonet (väidetavalt) oma sihtgruppi fokuseerinud on. Aga kuna ma ilmselgelt sihtgrupi hulka ei kuulu, siis ei tea, mida klubi kusagil Pae tänaval rõhutanud on.
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dareth Vaata postitust
                        Minu mäletamist mööda ei ole Leshkin ainus klubi infotoru, kelle kaudu ka hiljem meieni Infoneti tallinnaülene enesemääratlus jõudnud on.

                        Iseenesest on mul hea meel, et Infonet (väidetavalt) oma sihtgruppi fokuseerinud on. Aga kuna ma ilmselgelt sihtgrupi hulka ei kuulu, siis ei tea, mida klubi kusagil Pae tänaval rõhutanud on.
                        Arvan, et pole mõtet positsioneerida klubil ennast nagu siis oleks see klubi kõigile tallinnlastele. Lasnamäel on suur külastatavuspotenstiaal, seega kui Infonetil oleks oma mõnus staadion, mitte see neetud SA siis seal publikuarv võiks olla vabalt üle 1000 inimese....
                        Aga hetkel Infonetil pole mingit tegelikku seost Lasnamäega - esindusmeeskond ja duubel teevad trenni siis Sportland Arenal, mängivad seal samas, Infoneti kontor asub Kalamaja ja Vanalinna piiril Kuid siiski valdav osa kasvandikke ja fänne on Lasna elanikud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Manboy
                          Tänud, ole hea ütle ka Flora panus tõsiselt võetava turundustegevuse osas.
                          Ma võin seda ise teha, sest Myrglil ei ole ilmselt Floras toimuvast suuremat aimu ja Znaaga keskendub mujale (ja hästi teeb) kui foorumis enda tõestamisele.

                          Mis siis Floras toimub?
                          - sisemine turundus ehk noortegruppide ja nende vanemate kaasamine, sh on igal noortegrupil esindusmeeskonnast oma patroonid, kes käivad regulaarselt lapsi mängudele kutsumas ja räägivad, kui tähtis see on. Toimivus ja tagasiside: väga hea.
                          - toetajakaardil on esmakordselt sellisel hulgal lisaväärtust nagiu tal täna on, toetajakaardiga saadavad soodustused on väga arvukad. Lisaks on esmakordselt toetajakaardid nummerdatud, mis annab kõvasti tuge tulevikuks statistika tegemiseks;
                          - värske ja pidevalt laienev fännitoodete hulk, mis on kui mitte parim liigas, siis üks parimaid kindlasti;
                          - TV Flora, Facebook, Floraadio - otseselt toetajatele ja huvilistele suunatud meediaväljundid on sel hooajal täiesti uuel tasemel ja toodavad järjepidevalt ja väga arvestatavas mahus orginaalsisu. Viimasena nimetatu alustas sel hooajal ja on ainus omataoline, vastuvõtt sihtgrupi poolt - väga-väga hea;
                          - mängudele kutsutakse otsekontaktidega ümbruskonnas elavaid inimesi ja ettevõtteid;
                          - Tallinna hotellides on mõned nädalad liikvel ja saadaval Florat tutvustavad ja mängule kutsuvad flaierid. Tulemus: möödunud vooru viiki Sillamäega tunnistasid fännisektorisse sisse prantsatanud joviaalsed austraallased ja kõrvaltribüünilt kostis lisaks saksa ja prantsuse keelt.
                          - otsekontaktide plaane on veel mitmeid, aga neid ma ei saa ega tohi ega taha konkurentidele nuuskimiseks anda
                          - Tallinna tihedaimates liikluse sõlmpunktides kutsuvad ülisuurformaadis videoekraanid inimesi mängudele;
                          - möödunud voorus sai sooja vastuvõtu osaliseks Örrekese õpitubade avaüritus, kus mängule tulnud vanemad saavad oma põnnid mängu ajaks usaldada õpitoa inimeste kätte, kus meisterdatakse igasugu vinget träni;
                          - esimest korda on Flora mängudel igal mängul vähemalt 16-leheküljelised mängukavad (ilmunud on 5 kava: 2 x 16lk, 20 lk, 24 lk, 32 lk), mis on täis mitte reklaami, vaid originaalsisu. Kavasid ma pikemalt kiita ei taha, kuna olen nendega ise otseselt ametis, eks teised võivad kommenteerida. Mida ma tean, on see, et absoluutselt kõigi mängude kavad on läbi müüdud ja neid järeltellitakse usinasti.

                          Midagi jäi kindlasti nimetamata, eks Znaaga võib, kui viitsib või vajalikuks peab, teha oma lisandused.

                          Ultrarühmituse Viies Sektor osas on heameel selles, et viiest senipeetud kodumängust igaühel on sektoris olnud juures uusi nägusid ja VS on oma tegevuses tõsiselt jala pedaalile pannud.

                          Loodan, et sai rahuldav vastus, kuigi kogu selle info ja enamgi veel leiab kerge vaevaga üles ka FCF Facebooki lehelt, kui huvi on.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Kurat, sitt tunne on kylma vett peale t6mmata, aga paari aasta eest olid Tammekal ka toetajakaardid. M6tlesin, et kuna ma k2in ju ka umbes pooltel m2ngudel ja rahast pole kahju, et klubi toetada, siis soetan ka omale. Minu oma kandis numbrit 00002. Ahah.
                            Ei, ma absoluutselt ei sihtinud sinnakanti, et see üldse esmakordne oleks. Floras on esmakordselt sedasi. Vanad kaardid ei olnud nummerdet. Sitt sõnastus, pardon.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Ei mitte selle pihta ei k2inud, et kellel oli ennem, vaid et v2hemasti Tartu kontekstis see vist v2ga populaarseks artikliks ei osutunud. Yhe suve liblikaks ta j2igi.
                              Aiei, Floras seda küll väita ei saa. Fännikaardid on ikka hea mitu-mitu aastat juba käigus. Sel aastal pandi neile lihtsalt vunki juurde kõvasti.

                              Kommentaar


                                Aitäh Marekile hea ülevaate eest. Kindlasti on väga palju arenguruumi patroonide projektis ning toetajakaardi soodustuste temaatika tuleb lähinädalatel suurema fookuse alla. Suurim heameel on sellest, et klubi saab arvestada noorteturniiridel ja mängupäeval juba ca 20 vabatahtlikuga, mis on vundament suuremate plaanide elluviimiseks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X