320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide linnameeskond vs. Tartu Tammeka - LIVE !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas Maekas Vaata postitust
    Peaaegu, et igal derbil on oma spetsiifiline nimetus.
    aga minu teada ka seda derbiks ei kutsuta. Barca teine suur vastasseis ongi näiteks derbi ehk mäng linnarivaal Espanyoliga. El Classico on ikka suur rivaliteet/vastasseis.

    Kommentaar


      #17
      Suuri rivaliteete kutsutakse samuti derbideks. Üldiselt siiski mõttetu vaidlus, igaühe enda tõlgendamise küsimus.

      'Derby' is commonly used to signify matches between teams in the same town or region, however historical national rivalries, such as Ajax Amsterdam v Feyenoord are sometimes also considered derbies as well as major football rivalries.
      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

      RocknRolla (2008)

      Kommentaar


        #18
        Tempo ja söödutäpsus selles mängus on midagi erakordset Olen alati ML poolt olnud, et seda televiisorist näidataks, aga see on puhas antireklaam. Vaata nagu keskkooli lõpuklasside lahtisi meistrivõistlusi.

        Kommentaar


          #19
          mängu tase on mis on aga kohtunik :S

          NO MIS KURADI PENALT!!!!!!!!!!
          www.netsoccer2.com

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas LHH2001 Vaata postitust
            Tempo ja söödutäpsus selles mängus on midagi erakordset Olen alati ML poolt olnud, et seda televiisorist näidataks, aga see on puhas antireklaam. Vaata nagu keskkooli lõpuklasside lahtisi meistrivõistlusi.
            Kohtunik üritab igati sama taset hoida ning mis seal salata - tihti ka ületab neid. Paar olukorda ikka täitsa piinlik. Aga eks tal ole ka kehv ilm ja raske plats.

            Kommentaar

            Working...
            X