320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kas pooldate lahja alkoholi tarbimist tribüünil?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mõned vennad peaks ikka saatma ravile!!!
    Valus on ikka lugeda neid postitusi.
    Saage juba üle ükskord.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas ballack Vaata postitust
      Lillo keelas Tallinna klubide fännidega suhtlemise ja käskis linnas korraldada asju "x"...ei ole ju raske aru saada "jalgpallipolitseiniku" tegudest. Keda huvitab, et huligaanid hakkavad tänu sellele staadionitele tulema, et lõuga anda korravalvuritele (põhjuseid on loodud sel hooajal nii, et vähe pole) või linnas väga palju avalikku korda rikkuma? Politseid see ju ei huvita kuna nad ei tea psühholoogiast sittagi...või ollakse lihtsalt debiilikud või lausa maksumaksja raha raiskajad (mida nad väljamaal õppisid???). Millal kuidas inimene käitub...seda peaks teadma politsei...aga järelikult ei tea...aga kui asi on perse keeratud tõsiselt siis tagasi ei muuda enam miski ja arvestagu oma debiilsete otsuste tagajärgi.
      alljärgnev on minu kui täiesti tavalise spordihuvilise ja jalgpallifänni seisukoht: ei arva, et kesa, ballacki ja mitmete teiste teemapüstitus alkoholi osas nii suur probleem oleks, kuid ballacki praeguses postituses, mis puudutab politseinike välisriikides käimist on iva sees. Aga eks "konverentside" ja "koolitusreiside" tegelik sisu on juba ammu teada, olgu siis politsei, meditsiiniõed või poliitikud.

      Kommentaar


        Njah kes hakkab ravile mind saatma kohe ilma normaalselt läbi lugemata ja läbi mõtlemata...aga vähemalt üks inimene sai poindist aru.

        Kommentaar


          Tubli Sillamäe!




          "Quod licet Jovi non licet bovi." – mis on lubatud Jupiterile, pole lubatud härjale

          Mis on lubatud Sillamäel, pole lubatud Tallinnas.

          Topeltstandardid, Lillo, Jalkaliit, Flora, kas pole?

          Kommentaar


            Kaua Sa viitsid?
            Hakka siis Sillamäed toetama, kui õllejoomine niiii vajalik on. Kusjuures isegi Nõmmel saab staadionil õlut osta.

            Kommentaar


              Kindel, et õlle? Kõrval poolik nestea või on tegu hoopis ülima kavalusega : p

              -e- pimekana

              Kommentaar


                Kas gini purki näen ainult mina?

                Kommentaar


                  Algselt postitas dnb Vaata postitust
                  Kas gini purki näen ainult mina?
                  Ei.

                  Muuseas. Kas ma olen ajast maha jäänud või on Sillamjäe veel kaks suva leedukat juurde rabanud? Arendame Eesti jalgpalli anno domini 2010?
                  Hello! I´m mentaly ill.

                  Kommentaar


                    Ja kõik kes tahavad tribüünil õlut juua - hakake Ajaxi fänniks - nende kodumängudele võta kaasa mida iganes, piletit pole vaja osta ja kõike (alkot, tubakat) võid tarbida otse tribüünil, keegi midagi ei ütle.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Mida te soovite jalgpallistaadionit külastades? Iga inimene soovib üritusel tunda end mõnusat. Kas te läheksite kinno, maksaks pileti eest raha, kui teile ei eraldataks istekohta? Kas te läheksite kontsertile seisaksite terve kontserti pileti järjekorras? Inimene peab tundma end vabaõhu üritusel hästi, mina isiklikult ei vaja ilmtingimata õlut, et jalgpalli vaadata. Aga tõepoolest ma vajan alkohoolset jooki, s.t õlut, et kellegi poolt olla. Kaine peaga ei kannata Eesti jalgpallis tulihingeliselt kellegi poolt olla. Nagu kesa on korduvalt öelnud, siin on koht, kus teha inimeste jaoks staadionil olemise mõnusaks, ja ärgem räägi mingist alkoholismist, mõni õlu stadionil vutti vaadates ei ole haigus. Haigus on pigem see, et me, debiilid, tuleme aina ja aina staadionile seda vutti vaatama, kus tase on olematu ja samas me tunneme end ka ebamugavalt.

                      Kommentaar


                        Minul on küll sedapidi, et 90 prossu mängudest naudin kaine peaga ja ei pea end debiiliks(tean, on vastuväitjaid ) Mulle meeldib Eesti jalgpall ja suudan ja tahan seda kaine peaga vaadata. Eriline kisakõri pole mängudel kunagi olnud. Aga mulle meeldivad "kisakõrid" elik fännid, kes suudavad laulda ja atmosfääri luua. Õlleuimas olen minagi nö. rohkem fänn ja laulan/karjun kaasa. Eks see ole eestlastele loomupärane. Lahja õlu/siider võiks fännidele olla tribüünil kättesaadav, kahtlemata. Millegipärast arvan, et Kesa võitlus kannab lõpuks vilja. See ei saa olla nii, et Sillamäel võib, Lasnamäel võib, aga mõndades kohtades ei või. Lubatagu siis kasvõi ohutu Pilsner staadionile. Sellest ei suuda ennast keegi üle 18-aastane purju juua.

                        Kord majja,
                        Piksenool
                        Algselt postitas alehis
                        "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                        Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                        Kommentaar


                          Maa ja ilm läheb järjest rohkem hukka. Nii võib veel jalgpallimaailm välja surra.

                          Kurb uudis vutifännidele: 2014. aasta MM tuleb alkoholivaba

                          Kommentaar


                            Saksamaal või Inglismaal saaks ära keelamisest aru aga milleks üldse alust seda keelat? Ma ei tea küll viimaste suurvõistluste ajal oleks midagi toimunud.

                            Kommentaar


                              Eks meie keelumaniakkidel-miilitsatel Lillo & Co-l tõstab taoline uudisnupp ikka suunurki rahuloluliselt muigvele, no näete fännid, sööge muru, ka Brasiilias on õiged mehed pollariteks, teavad, mis on turvarisk, mis mitte.

                              Paraku..
                              Keeld võib olla mõnes mõttes mõistetav riigis, kus viimase 10 aastaga on staadionivägivallas surma saanuid ligi 50.
                              Aga meil Eestis, siinkandis on suursündmus kui üle 50 näo üldse end statale viitsivad vedada, turvariski pole ollagi, või on meie 50 "hullu" fänni niivõrd käitumishälvikud, et võivad end peale esimest õlut ise põlema panna- turvarisksed vägivallafriigid nagu me siin Eesti fännisektorites oleme.

                              Samas aega on kuni 2014 aastani küll, nähtavasti läheb parajaks juriidiliseks madinaks, vaevalt, et Budweiser kergelt alla annab, sponsorlepingutes pole tribkal õlletarbimise keelust midagi juttu ja eks FIFA pingviinidel oleksid vutifännide soovid-huvid ehk isegi teisejärguliselt pohhui kui papijagaja oma tingimusi ei seaks.
                              Küll FIFA veel miljonite eest võitleb, eks näis.



                              Iga seadus omal ajal, esmalt võiks Eesti koduliigas statad pilgeni välja müüa, siis hakkaks õllest kui hüpoteetilisest turvariskist pajatama!!!

                              Muuseas õllemüük staadionite ümber on PM artikli põhjal isegi Brasiilia võimurite arvates aksepteeritav, miks aga meil mitte, kas Eesti Politsei on tegusam kui mujal, ikka esimese viie keelavama-piiravama-reguleerivama riigi hulka.

                              Kommentaar


                                Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X