320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistriliiga 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuna ma juba kusagil kirjutasin pika portsu nuttu ja hala, siis topin selle siia ka..äkki hakkab parem.

    aga mis ta tahtsin öelda..et krdi fakking eesti jalgpall. Käisin eile kükmaga eesti superkarikat vaatamas..et noh käib vähe publikut ja ma ju võin enda panuse anda..teied peavad sellise pasa ilamga mängima jne... Aga raisad vegeteerisid 90min + lisaaeg niisama 0-0. pasakotid. Külemtasin seal koos teiste inimestega ja ei mingit mängu..Ja nüüd olen tõbine ka veel. perseussidekari ma
    Krt publikut oli üllatavalt palju ja siis nii tänatigi neid, kes külma ilmaga kohale tulid.

    Kommentaar


      Mäng mänguks, veidi pikaks venis, hea, et varbad mustaks ei jäätunud. Rahvast üllatavalt palju, kohal olid enam-vähem kõik liigamängudest tuttavad näod.

      Mõned tähelepanekud mis aga jätkuvalt korralduse poole pealt häirisid.
      No mida on vaja jätkuvalt sisenejaid pingsalt läbi kobada? Kusjuures naljakas, et osad suitsumehed, kes mängu vaheajal väravast välja millegipärast kupatati, kobati ka teistkordselt läbi, kas turvamehe näpud külmetavad või kihk võõrast inimihu tunnetada on vastupandamatu?

      Selleasemel oleks võinud üks turvadest või mõlemad parem külmast kohmetute sõrmedega ja hämaras eurosentide lugemisega kimpus olnud piletimüüjat abistada, et tekkinud järjekorda kiirendada.
      Need paarkümmend fänni, kes külmarohtu vajasid, said oma kaasavõetud sooja sisse niikuinii, mida te kardate fänne?
      Kartke parem tühje tribüüne...

      Mõned päevad tagasi Stockholmis kiikasid lõbusa olekuga sõbralikud AIK turvad sümboolselt silmanurgast seljakotti ja kogu lugu, ei mingit läbikäperdamist, suhtumine on meil Eestis vutifännidesse ikka jätkuvalt paigast ära.

      Kes seda kõike korraldab ja turvadelt nõuab, kas Kert Küttis?

      Hankinud parem alkomüügiloa ja pakkunud külmetavatele fännidele sõbralikult madalapromillilist hõõgveini nagu mõned aastad tagasi.

      Mängukava oli positiivne üllatus, ilusasti värviline ja mis kõige tähtsam, mängijad numbritega.

      Igatahes oodata on põnevat hooaega, positiivsemat suhtumist fännidesse ja võiks ennustada publikuarvude suurenemist.

      Kommentaar


        Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
        Tehkem parem pakkumisi, et mitu inimest läheb laupäeval kell 19:30 vaatama Levadia- Ajaxi mängu?
        Fännideta meeskonnad mängimas pimedas ja külmas, neutraalsel väljakul. Optimistina pakun arvu 55.
        Levadia mängib Ajaxiga hoopis kell 11.00 ja Viljandi madistab Transiga kell 19.30

        Kommentaar


          Ei tea, kas sellest on enne juttu olnud, aga endal tekkis selline mõte eile, et kas 4 päeva enne Meistriliiga algust on tingimata vaja mängida lisaaega? Võiks ju kohe pärast normaalaega penalteid lüüa või tuua mängu paar päeva varasemaks, et jääks umbes nädal vahet järgmiste mängudega.

          Kommentaar


            Algselt postitas dobermann Vaata postitust
            Levadia mängib Ajaxiga hoopis kell 11.00 ja Viljandi madistab Transiga kell 19.30
            siis läheb tervelt 5 inimest vaatama, ilmselt.
            p.s. olen käinud meistriliiga üleminekumängul kus oli u 5 inimest, maru naljakas hakkab mingi aeg.
            tell your mother, we are hooligans!

            Kommentaar


              No pingutatakse natuke ikka publiku nimel.Maastur oli vist mõned aastad tagasi samuti loosis ja see küll masse kohale ei toonud aga vahet pole hea ,et vähemalt üritatakse. Minu mäletamist mööda võitis selle keegi vend Pärnust ,kes käis ainult ühel ML-i mängul ehk täiesti vutivõõras inimene. Välismaa jalkareisid pole kah paha variant. Igatahes ,kes vähegi jalkahuviline on see peaks omale stiimuli leidma ,et perse teleka eest ära vedada. Igatahes ei saa öelda ,et EJL ei pinguta.
              FCF Forever

              Kommentaar


                Algselt postitas mg Vaata postitust
                siis läheb tervelt 5 inimest vaatama, ilmselt.
                p.s. olen käinud meistriliiga üleminekumängul kus oli u 5 inimest, maru naljakas hakkab mingi aeg.
                Ma lähen täidan selle kupongi kell 11 ära, siis on 6 inimest, võimalus sattuda loosirattasse

                "Igal Meistriliiga mängul loositakse välja kaks kupongi - esimesena välja tõmmatud kupong osaleb Dacia Dusteri loosimises ning teisena välja tõmmatud kupong võib võita ühe kolmest reisist."

                Kommentaar


                  Algselt postitas dobermann Vaata postitust
                  Levadia mängib Ajaxiga hoopis kell 11.00 ja Viljandi madistab Transiga kell 19.30
                  No Viljandi mängule Transiga läheb kindlasti veel vähem inimesi.
                  Algselt postitas alehis
                  "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                  Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kesa Vaata postitust
                    Mäng mänguks, veidi pikaks venis, hea, et varbad mustaks ei jäätunud. Rahvast üllatavalt palju, kohal olid enam-vähem kõik liigamängudest tuttavad näod.
                    Publikut oli korraldaja jaoks tõesti ootamatult palju. Esmalt sai aia tagant mängu vaadatud, sest mäng oli juba peal ja järjekorras ei viitsnud seista (peab tõesti mainima, et sisenemine toimus teo kiirusel). Kui aga saabus aeg ilma järjekorrata sisse astuda, siis olid piletid otsas ja tuli veidi aega neid oodata.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
                      Ei tea, kas sellest on enne juttu olnud, aga endal tekkis selline mõte eile, et kas 4 päeva enne Meistriliiga algust on tingimata vaja mängida lisaaega? Võiks ju kohe pärast normaalaega penalteid lüüa või tuua mängu paar päeva varasemaks, et jääks umbes nädal vahet järgmiste mängudega.
                      Lisaajast loobumine oleks igati mõistlik, eriti arvestades algavat liigat ja märtsikuist ilma.
                      tulevik on tunni aja pärast

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sen Vaata postitust
                        Ma lähen täidan selle kupongi kell 11 ära, siis on 6 inimest, võimalus sattuda loosirattasse

                        "Igal Meistriliiga mängul loositakse välja kaks kupongi - esimesena välja tõmmatud kupong osaleb Dacia Dusteri loosimises ning teisena välja tõmmatud kupong võib võita ühe kolmest reisist."
                        Ma soovitaks sul osta siis juba 3-5 piletit, siis saad igal juhul midagi
                        tulevik on tunni aja pärast

                        Kommentaar


                          EJL-i kodulehel meeskondade nimekirjadega mingi jama. näiteks Kalju oli enne olemas, ja nüüd jälle pole ...

                          Kommentaar


                            Homme toimub hooaja avamine jälle kutsetega või saab iga mats sisse? Või noh eelmistel aastatel vist pole kordagi keegi neid kutseid kontrollinud.

                            Kommentaar


                              Tundub, et EJL täna Kaljule ja teistele satsidele meistri-ja esiliiga litsense ei jaganud. Muidu oleks ju mingi uudis või pressiteade tulnud.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Värske Jalkaga jõudis täna minuni ML-i minikalender ja peab mainima ,et olen väga rahul ,välja arvatud ühe asjaga. Pean hakkama prille krt. kaasas kandma . Aga muidu mahub kenasti rahakotti ja leidis juba omale seal kindla lahtri.
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X