320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Viljandi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Siiras vabandus Aafrika jalgpalli ees
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Kaljule ongi vaja keerata.Juba selle eest,et mehi koondisesse ei lubanud.

      Kommentaar


        sellest saab klassika!
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Algselt postitas Art1 Vaata postitust
          Kaljule ongi vaja keerata.Juba selle eest,et mehi koondisesse ei lubanud.
          Ma mõistan, et sa oled armsalt Pohlaku pundis ning kõik peabki nii olema, aga mina võtan küll Kalju ees mütsi maha (mitte seetõttu, et ma neid toetan), vaid seetõttu, et Kalju on esimene klubi, kes julgeb Aivari diktatuurile vastu hakata. Ka Zenjovi ja Vassiljevit ei lastud koduklubidest eemale, sest neil on samuti euromängud tulemas, kas keerame neile kah?

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Ma mõistan, et sa oled armsalt Pohlaku pundis ning kõik peabki nii olema, aga mina võtan küll Kalju ees mütsi maha (mitte seetõttu, et ma neid toetan), vaid seetõttu, et Kalju on esimene klubi, kes julgeb Aivari diktatuurile vastu hakata. Ka Zenjovi ja Vassiljevit ei lastud koduklubidest eemale, sest neil on samuti euromängud tulemas, kas keerame neile kah?
            + 1

            Kommentaar


              siin on Trans-Viljandi mängu (03.07.2011) väravad + 1 Viljandi tõsisem skooriüritus:
              kaadris on Transi kõik väravad + 1 Viljandi skooriüritus03.07.2011 kell 19:30Narva Kreenholmi staadionilNarva JK Trans -- FC Viljandi 5:0 (3:0)14. pen., 38. ...

              Kommentaar


                Vähemalt esialgu tundub,et järgmine mäng on Viljandil 12.juulil 18.45 Tammekaga.

                Kommentaar


                  kellega see trans mängis. selle hooaja viljandi meeskonna moodi see küll ei olnud. see oli umbes selline meeskond kellele ma enne hooaega välja kukkumist ennustasin... kas zaur on puhkusel või?

                  Kommentaar


                    Mäng oli tõsiselt halb.Kuigi penalt oli nagu tavaliselt ülimalt olematu,siis paraku tulemus on igati õiglane.Viljandil erilisi võimalusi väravat lüüa ei olnud.Koosseis oli kah väga hõre.Kolm meest tegid deüüdi.Erinevatel põhjustel puudusid Tutk,Kulatsenko,Ottis,Munskind,Mütt.See ei ole muidugi vabandus.Zaur oli täiesti olemas.

                    Kommentaar


                      siin on karikamängu JK Kaitseliit Kalev - FC Viljandi (09.07.2011) mängu üheksast väravast seitse + veel mõned olukorrad:
                      pisut liikuvat udu pilti 09.07.2011 karikamängust Kuusalus - kaardis on kohtumise üheksast väravast seitse:'12 - 0:1 - Marten Mütt'32 - 0:2 - Karl Mööl'39 - ...

                      Kommentaar


                        miks Kulatsenkot listis pole? vigastus?

                        Kommentaar


                          88.minutil ... ootame goonerilt videokokkuvõtet

                          Kommentaar


                            siin on liikuvas pildis FC Viljandi - Tartu Tammeka 12.07.2011 mängust Viljandi esimene ('21 - Karl Mööl) ja Tammeka teine ('88 - Heiko Tamm) värav, Tammeka esimene ('49 - Albert Prosa) on puudu; lisaks veel mõned momendid mängust:

                            kaadris on Viljandi esimene ('21 - Karl Mööl) ja Tammeka teine ('88 - Heiko Tamm) värav, Tammeka esimene ('49 - Albert Prosa) on puudu; lisaks veel mõned mom...

                            Kommentaar


                              Pildid laupäevasest mängust üleval: fcviljandi.multiply.com

                              Kommentaar


                                siin on mõlemad eilse (16.07.2011) FC Viljandi - Paide Linnameeskond mängu väravad + veel mõned momendid:
                                kaadris on mängu mõlemad väravad:´61 - 1:0 - Joel Indermitte´78 - 1:1 - Rauno Kööp+ veel mõned võimalused16.07.2011kell 19:30 Viljandi linnastaadionilFC Vilj...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X