320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Viljandi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Silver, kui sa kohal olid, siis ehk nägid kuidas Viljandi 4-5 korda Kalju kaitsjate taha 1-1 vastu palli lükkas. Kütt oli tubli, aga mitte kaitsjad ei hoidnud nulli peal. roosa prill.
    Viljandi noored mängisid julgelt, mida oli hea vaadata. igal juhul on selline kaotus neile oluliselt kasulikum, kui näiteks samavanuse Kõrtsmiku pingil istutud 3-0 võit.

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas spekter Vaata postitust
      aga kollaseks 100% piisav. Roos lõi araks, sest oleks Kalju pidanud 10-kesi jätma.
      Minu mäletamist mööda ei olnud see jalad ees sissesõitmine vaid rohkem küljega sisse hüppamine. Alati ei saa ka eelmaldada. Kui Arsenali mees peale vilet löömise eest eemaldati, mis oli korrektne, tõstsid kõik "õiglast " kisa.

      Kommentaar


        #63
        Pigem oleks väga pehme punane kaart olnud , mitte 100% kindel nagu palju väidetakse.

        Kommentaar


          #64
          No mina ei ütleks, et see nüüd küll eriline kaart oleks olnud. Viga oli selge, aga selle eest eemaldada? Vaevalt. Ja mis puutub 4-5 üks ühele minekut, siis tõesti võis juhtuda, et sellist niiöelda "kontra olukorda" võis tekkida, kuid reaalselt nendest üritustest jõudis 1-1le minemiseni maksimaalselt üks. See, mida sa räägid siin, et 4-5 - selget liialdatud.

          Kalju mängis ilusa mängu (esimene poolaeg oli uisuplats, teisel juba mängu moodi), mehed õpivad üksteist tundma, kõik sujub. Minu meelest mängisid kõik mehed koha välja, ka Bärengrub oli kaitses täitsa viisakas ja mees omal kohal. 90 minuti jooksul ei tekkinud mul kordagi kahtlust, et sellest mängust 3 punkti ei võeta. Viljandi oli noortega hea, aga täpselt sellisel tasemel, et viik oleks väga suur eneseületus. Ei mänginud oma kohta välja ka teie ründevirtuoos Kulatsenko.. Igaljuhul seisu vaadates kuiv kolm null kott - võtke või jätke.
          Last edited by Silver; 13.03.11, 17:44.

          Kommentaar


            #65
            Ma olen ka siinkohal sunnitud Kaljut kaitsma. Polnud tegu küll sellise "100%-ilise teise kollase väärilise veaga" ja ma leian, et kohtunik tegutses antud olukorras õieti, jättes selle andmata. Mängule ei tule punastega lehvitamine nii ehk naa kasuks ja see peaks olema üsna äärmuslik meede.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              #66
              viljandi läks 1 kord 1v1 Küttiga. Ülejäänud korrad oli sellised, kus kaitse oli kontaktis õlg-õla kõrval või oli nurk nii väike, et see ei olnud tõsiselt võetav 1v1, pigem selline poolkiire rünnak, mille läbi tekib poolik võimalus.
              Bärengrubi teine kollane? Selle oleks pidanud ära andma. Reeglite järgi oli see kollast kaarti väärt viga. Tark mängija poleks nii teinud, kui tal kollane all on.

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas Silver Vaata postitust
                Igaljuhul seisu vaadates kuiv kolm null kott - võtke või jätke.
                mina ennustasin 0-2, seega minut jäi 3punktist puudu. Aga su toon on ülbe, kas eelmise mängu " kuiv kott" on juba meelest läinud

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas spekter Vaata postitust
                  mina ennustasin 0-2, seega minut jäi 3punktist puudu. Aga su toon on ülbe, kas eelmise mängu " kuiv kott" on juba meelest läinud
                  Siis rehkendati jah umbes nii, nagu Viljandi omad praegu.

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas spekter Vaata postitust
                    mina ennustasin 0-2, seega minut jäi 3punktist puudu. Aga su toon on ülbe, kas eelmise mängu " kuiv kott" on juba meelest läinud
                    Ei ole ülbe, vastupidi. Võidud, viigid, kaotused on mängu üks osa. Flora mängu kaotus oli kerge tagasilöök, aga mitte midagi üllatavat või traagilist. Vastas oli siiski valitsev Eesti meister. Oleks Tulevikult viik või kaotus tulnud, siis oleks mõtlemisainet juba piisavalt. Edu ja jõudu järgmistes mängudes! Ausõna, mingit ülbust siin nüüd küll polnud..

                    Kommentaar


                      #70
                      siin on FC Viljandi värav Tammeka vastu + veel mõned mõlema meeskonna võimalused (Tammeka väravat mul kahjuks pole):

                      kaadris on FC Viljandi värav ('53 - Aleksandr Kulatšenko, söötjaks Stanislav Goldberg) + veel mitmed FC Viljandi ja mõned Tammeka võimalused.Tammeka väravat ...

                      Kommentaar


                        #71
                        Kus tänane Viljandi vs Levadia toimub?

                        Kommentaar


                          #72
                          Viljandi kunstmurul (Ranna pst 7, Viljandi)

                          Kommentaar


                            #73
                            Viljandi andis päris korraliku lahingu,aga paraku nagu ikka mingil ajal eeldatav tugevam võtab oma,erandiks polnud ka seekord.
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas gooner Vaata postitust
                              siin on FC Viljandi värav Tammeka vastu + veel mõned mõlema meeskonna võimalused (Tammeka väravat mul kahjuks pole):

                              http://www.youtube.com/watch?v=2yh9sxOyaLE
                              Tavaline sinupuhul
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                #75
                                siin on kimbuke liikuvat udupilti FC Viljandi võimalustest Levadia vastu (22.03.2011):

                                kaadris on üksnes FC Viljandi rünnakuüritused.FC Viljandi - Tallinna FC Levadia 0:1 (0:0)22.03.2011, kell 18:45 Viljandi kunstmurulväravad: 65. Konstantin Na...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X