320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

    See 0:4 on suht masendav. Nagu Kaalma ütles et \'\'Katastroof!\'\'.
    Kaks väravat juba 6 minutiga, kolm väravat olidki ju lihtsalt lahtised pallid milleni Levadia mängijad jõudsin esimestena.
    Väheusutav et kodus suudetakse 4 väravat tagasi lüüa, kuigi eelmine aasta saadi ju ka karika poolfinaalis Levadiaga võõrsil 2-5 kaotus ja kodus suudeti isegi ilusat jalgpalli näidata ja 2 väravat tagasi lüüa.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

      Njah, muidu oli ilus mäng(eriti esimene poolaeg) aga flora oli masendav. Kui Šasa olen sitt päev, siis teisi enam-vähem ründajaid Flora nagupoleks.
      Kuresoo tegi ilusa mängu-tema oli hea üllatus.
      Minu arust Kotter eksis-penaltit vääris pigem Flora kui Levadia.


      Mis toimub Flora fännidega? Kas neid polegi enam? Ise nägin ca 20 fänni abitribüünil, aga peatibüünil oli ca 200 Levadia fänni? Ma saan aru küll, et nende kodumäng, aga ikkagi...
      Selline printsipiaalne poolfinaalkohtumine, ilus ilm, odav pilet, aga no ei saa rahvast tribüünile.
      Algselt postitas tank
      Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

        palju see pilet oli siis?
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

          Algselt postitas zaz


          palju see pilet oli siis?
          40 eeki.

          Sitaks odav ja sitaks vähe rahvast ja mina olin peatribüünil ja olin neutraalne aga ikkagi käivad mulle venelased närvidele, sest nende hääl on võrreldes eestlasega ikka eriti lõikav ja rämeda kajaga, mis teeb peatribüünil olemise alati raskemaks, kuid sellegipoolest on sealt võimalus mängu kõrgemalt ja ülevaatlikumalt näha ning päike ei paista silma, kuid 320 on ikka sitaks vähe ja ühtlasi pean tunnistama, et kuigi Caesari turvameeste suitsukeeld ning sellekohased märkused mõningatele kodanikele olid meeldiv üllatus, olid siiski turvaväravates kaks Caesari turvameest, kes ei saanud elementaarse abistamisega hakkama, ning kellest üks nurga taha suitsu tõmbama end peitis, kui seda vaja poleks olnud. Voh.

          vms.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

            Algselt postitas ethan
            olid siiski turvaväravates kaks Caesari turvameest, kes ei saanud elementaarse abistamisega hakkama, ning kellest üks nurga taha suitsu tõmbama end peitis, kui seda vaja poleks olnud. Voh.

            vms.

            Need sepad olid väga lahedad, sest ma tulin rattaga mängule ja mul ei ole rattalukku ja ma ytsin et eeeei parni, mozhet vaatate mu ratta järgi kuni ma vutti vaatan ja parni ytsivad, et davai normaljok ja ma läksin ja vaatasin mängu abitribyynilt ja yldse ei muretsenud, et äkki keegi tahab mu lukuta ratast ära virutada, sest tseesari turvamehed ju valvasid. ja kui ma rattaga kodu poole sõitma hakkasin, siis nad rääkisid, kui usinalt nad seda valvasid ja tegid veel mingit venekeelset nalja, mida ma ei mõistnud. vohh!

            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

              Ma lihtsalt ei mõista, miks on FCF kodumängudel a´la 80 pealtvaatajat???
              Tegu ikkagi kuulsaima Eesti klubiga ja tegu sisuliselt ainukese klubiga, mis suudab hakata vastu valdavalt venekeelsetele klubidele nagu Levadia, Trans ja TVMK.
              Kus on kõik fännid?
              FCF on selle aasta Meistriliiga kodupubliku hulga järgi kuues(!!!) meeskond.


              Veic imelik tunne tekib, kui sõita Haapsalust viiekesi (1 autotäis) mängule ja pealinn lisab sellele vaid 60-110 matsi? Mis toimub?
              Algselt postitas tank
              Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                ole mureta,küll rahvas kohale tilgub vaikselt
                Parem georg otsas kui Paul keres.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                  Kuna Flora-Levadia teine karikamats toimub?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                    Algselt postitas mart44


                    Kuna Flora-Levadia teine karikamats toimub?
                    Kolmapäeval, 4. mail kell 18:45 A. Le Coq Arenal.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                      Flora pani Kurele 3:1 ära.
                      Kaks väravad Šasalt ja üks Ištšukilt
                      Algselt postitas tank
                      Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                        Algselt postitas Oll

                        Kaks väravad Šasalt
                        Aleksander Zahovaiko
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                          Algselt postitas marcello


                          Algselt postitas Oll

                          Kaks väravad Šasalt
                          Aleksander Zahovaiko
                          No läks mööda, siis läks. Peaasi, et sina end hästi tunned.
                          Algselt postitas tank
                          Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                            Miks Aksalu mängis Kure vastu ja mitte Tibu? Kas Tibu nii alla käinud või vigastatud?
                            Algselt postitas tank
                            Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                              Algselt postitas Oll


                              Miks Aksalu mängis Kure vastu ja mitte Tibu? Kas Tibu nii alla käinud või vigastatud?
                              Tibu ei saanud Kure vastu mängida kuna kardeti kokkumängu

                              PS! Mina tunnen ennast väga hästi ja sina oleksid saanud oma vea parandada...
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                                Tibul oleks aeg oma koht juba noorematele loovutada küll. Karikamängus Levadia vastu oli ta ikka päris nõrk koht meeskonnas. Olgu need noored kogenematud aga kuskilt nad peavad ju oma ristsed tugevamas seltskonnas saama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X