320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Post kaitses?
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Kusjuures väga soliidselt mängib ja talle peaks see meeldima, sest saab palju rohkem palliga toimetada

      Kommentaar


        Trans näeb igal juhul väga kõvasti vaeva, et Flora siit suureskoorilise võtaks, aga Tallinna külalised ei taha vedu võtta..

        Kommentaar


          Oleme kui kehvad tahes, aga no see Trans on ikka puhta mannetu. Ma oleks üllatunud kui see meeskond hooajalõpus minu ennustatud seitsmendast kohast kõrgemal lõpetaks.

          Post oli keskkaitses kunn.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
            Oleme kui kehvad tahes, aga no see Trans on ikka puhta mannetu. Ma oleks üllatunud kui see meeskond hooajalõpus minu ennustatud seitsmendast kohast kõrgemal lõpetaks.

            Post oli keskkaitses kunn.
            Transi on esindanud sellel hooajal 24 mänguga juba 31 erinevat pallurit, nii ei olegi võimalik korralikku mängu näidata. Aga tänane Narva esitus oli muidugi täiesti uskumatult halb.

            Kommentaar


              Post las jäädagi keskkaitsesse, väravaid lööb ta niikuinii!

              Kommentaar


                Ei taha mitte kiusu tõmmata.Aga olles mõlemal Tallinnas toimunud meistriliiga mängul ja rääkides tuntud jalgpallivaatlejatega kiskus tahes tahtmata peateemaks Transi-Flora tänane mäng.Ja imelik ,et kõik kellega seda mängu lahkasime olid seda meelt,et Trans selle mängu ära andis.

                Kommentaar


                  Siis on Trans terve hooaja vältel, mõnd üksikut sähvatust arvestamata, neid mänge ära andnud.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    ohh ööö ... hommik on targem. maga välja
                    Parem georg otsas kui Paul keres.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ööö Vaata postitust
                      Ei taha mitte kiusu tõmmata.Aga olles mõlemal Tallinnas toimunud meistriliiga mängul ja rääkides tuntud jalgpallivaatlejatega kiskus tahes tahtmata peateemaks Transi-Flora tänane mäng.Ja imelik ,et kõik kellega seda mängu lahkasime olid seda meelt,et Trans selle mängu ära andis.
                      Jah, ainult Kalju vastu oli käsk võita ja võitsid ka...

                      Kommentaar




                        Logua, Streek ja Adou on vahepeal saanud Eesti kodanikeks
                        Alliku aga Hollandi kuningriiklaseks ja narvakas Gussev vene kodanikuks.

                        Kommentaar


                          Bondarenko peale eilset mängu Floraga:Platsil oli vaid üks meeskond,kes sai suure ja hea võidu kirja.Minu siirad õnnitlused Florale.-päris hea huumorivend ju.

                          Kommentaar


                            Tead, ööö...

                            Me siin täna mitme tuntud psühhiaatriga arutasime seda sinu asja ja imelik, kõik olid seda meelt, et su paranoiad vajavad meditsiinilist sekkumist.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Meditsiin on siin võimetu.

                              Kommentaar


                                Soovitan Flora fännidel enda särgid põlema panna. See klubi on ikka täiesti saamatu Norbert-poisi käe all.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X