320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Õhtulehe jalkatoimkond Vaata postitust
    Kuidas medalita jäänud Flora ikkagi eurosarja pääseb?
    http://www.ohtuleht.ee/552294
    hea artikkel, aga mida täpsemalt see eurosarja litsents klubilt eeldab?
    Seisan üksi mere ääres
    jalas kollased sandaalid
    valged, merevahust sääred
    hüüan: "Elagu skandaalid!"

    Kommentaar


      212 pv. täna mängul Sillamäega on sõna otseses mõttes huiamine. Sott pv. tegelikkusest otsa pole turundus.

      Kurb aga tõsi.

      Lelov, Hurt ja kogu see "tika-taka" kontseptsioon tuleks kuu peale saata ja hakata mängima.

      Kommentaar


        FC Flora fännisektor + veel mõned inimesed lõunatribüünil: 42pv
        Sillamäe fännisektor idatribüünil: 29pv
        läänetribüün ja pressisektor 10+2; 12pv
        VIP sektor - viimaste mängude ajal kui FC Flora Family Lounge: 84pv
        ülejäänud idatribüün: 45pv

        Ilmselt olid mõned veel lugemise ajal õlut ostmas, aga kurat sellega.

        Eelmise postituse peale pole muud kosta, kui... kurb.

        Kommentaar


          Ma ei viitsi enam vaielda, ainuke võimalus täpset publikunumbrit kokku lugeda on kas triipkoodiga piletid, mehhaanilise või elektroonilise klikkeriga põõrdväravad või kliendiloendurid.

          Pea pool publikust, 84 nägu kusagil siseruumides loungimas on kuidagi kummaline ja ebatõenäoline.
          Tahaks seda melu näha

          Kommentaar


            Algselt postitas kesa Vaata postitust
            Ma ei viitsi enam vaielda, ainuke võimalus täpset publikunumbrit kokku lugeda on kas triikoodiga piletid, mehhaanilise või elektroonilidśe klikkeriga põõrddväravad või kliendiloendurid.
            Pea pool publikust, 84 nägu kusagil siseruumides loungimas on kuidagi kummaline ja ebatõenäoline.
            Kui esitad vildaka väite, siis ole valmis ka vaidlema! 84 nägu siseruumis? Alla 10 olid neid, kes seest vaatasid - mõned lapsed ja naisterahvad, kel ei olnud kõige soojemad riided.

            Kommentaar


              Jaanus, ma olen sunnitud siin Kesale sekundeerima. Täna lugesin isiklikult peale Soccerneti laivi üles tulnud publikunumbrit inimesed üle, minu tulemus oli 140 (+/- 10, sest Silla sektorisse silm nii täpselt ei ulatunud enam). 212 tundus teise poolaja kümnenda minuti paiku vägagi ülepakutud. Kes klubi poolt täna publikut luges?

              Kommentaar


                Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                Jaanus, ma olen sunnitud siin Kesale sekundeerima. Täna lugesin isiklikult peale Soccerneti laivi üles tulnud publikunumbrit inimesed üle, minu tulemus oli 140 (+/- 10, sest Silla sektorisse silm nii täpselt ei ulatunud enam). 212 tundus teise poolaja kümnenda minuti paiku vägagi ülepakutud. Kes klubi poolt täna publikut luges?
                Kes muu, kui mina lugesin, 1. poolaja 35. minuti ringis enne vaheajamängule suundumist. Kui on uueks hooajaks sellesse ametisse huvilisi, siis rõõm!

                Kommentaar


                  Algselt postitas znaaga Vaata postitust
                  Kes muu, kui mina lugesin, 1. poolaja 35. minuti ringis enne vaheajamängule suundumist. Kui on uueks hooajaks sellesse ametisse huvilisi, siis rõõm!
                  Noh jah, ega ma ei vaidle, pole võimatu, et poolajal osa rahvast lihtsalt ära kadus. Ära südamesse võta

                  Aga Kesa pakutud automatiseeritumat süsteemi pole kavas rakendada? Seda enam, et üks sissepääs enamasti nagunii... Jääks need tragikoomilised kaklused peale mängu ära ehk?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                    Noh jah, ega ma ei vaidle, pole võimatu, et poolajal osa rahvast lihtsalt ära kadus. Ära südamesse võta

                    Aga Kesa pakutud automatiseeritumat süsteemi pole kavas rakendada? Seda enam, et üks sissepääs enamasti nagunii... Jääks need tragikoomilised kaklused peale mängu ära ehk?
                    Ei võta, see käib asja juurde. Kaalume erinevaid variante - kas see nüüd aitab mängujärgseid sündmusi ära hoida, see on iseasi. Täna oli kindlasti G4S poolt hea valmisolek, aga eks tuleb neid kõrge riskiastmega mänge veel tõsisemalt võtta.

                    Mis siin foorumis ikka jageleda, annan peagi teada fännide hoojalõpufoorumi kuupäeva.

                    Kommentaar


                      Näiteks selline lihtne ja odav vidin.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas znaaga Vaata postitust
                        Ei võta, see käib asja juurde. Kaalume erinevaid variante - kas see nüüd aitab mängujärgseid sündmusi ära hoida, see on iseasi. Täna oli kindlasti G4S poolt hea valmisolek, aga eks tuleb neid kõrge riskiastmega mänge veel tõsisemalt võtta.

                        Mis siin foorumis ikka jageleda, annan peagi teada fännide hoojalõpufoorumi kuupäeva.
                        Eiei, ma pidasin silmas neid publikuarvu teemal jagelemise kaklusi

                        Turvale pole midagi ette heita täna, kuigi õnnestus isegi kahe lapsega kodu poole kõndides Sillamäe fännide poolt lendu lastud suistupakiga vastu pead saada. "Tšjo, tebe smešno štoli?" Just another day at the office.

                        Mina ikka publikust rääkisin ja selleteemalisest kakelungist.

                        Kommentaar


                          Ahjaa, miks tänane mäng edasi lükati 15min võrra? Otsest põhjust ju selleks polnud. (Mõlemal meeskonnal tabelikoht paigas)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Marts Vaata postitust
                            Ahjaa, miks tänane mäng edasi lükati 15min võrra? Otsest põhjust ju selleks polnud. (Mõlemal meeskonnal tabelikoht paigas)
                            Tegelikult tobe jah, Mäng ei otsustanud midagi.
                            Põhjuseks väideti tehnilised probleemid.

                            Täiesti vabalt oleks võinud mäng toimuda hoopis reedel, või alata kell 17.00 näiteks, ehk oleks siis VIP sektorisse 84 loungeerijale veel 100 familyloungeerijat protokolli juurde leitud.

                            Kommentaar


                              Kogu austuse juures kesa võimele teha igasugust statistikat jne ei suuda ma siiski aru saada lõputust vingumisest publikunumbrite üle.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Kogu austuse juures kesa võimele teha igasugust statistikat jne ei suuda ma siiski aru saada lõputust vingumisest publikunumbrite üle.
                                Kohati ei jää üle muud, kui nõustuda. Nüüd aga tundub, et selle postitusega tõmbasid sae korralikult käima.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X