320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    EJL on nagu Edgari Tallinn - avalikud vahendid suunatakse ühe rohelise MTÜ kassase. Teised küsivad miks ja siis tulevad jüngrid ( Pohlakas feat. Nahkpea - "kuse riimi väike peer") ning räägivad, et kõik on ok ja nii peabki olema ja vaadake teisi "nemad ei suuda sõprusmänge korraldada". Oh seda naiivsust ikka.

    Kommentaar


      Algselt postitas realking Vaata postitust
      EJL on nagu Edgari Tallinn - avalikud vahendid suunatakse ühe rohelise MTÜ kassase. Teised küsivad miks ja siis tulevad jüngrid ( Pohlakas feat. Nahkpea - "kuse riimi väike peer") ning räägivad, et kõik on ok ja nii peabki olema ja vaadake teisi "nemad ei suuda sõprusmänge korraldada". Oh seda naiivsust ikka.
      no eks ta ole, ljevaadija ja roosad rotid on ilusad ja lillelised nagu vikerkaar mis kasvab välja strippar margo seest….

      Kommentaar


        Algselt postitas realking Vaata postitust
        ...ning räägivad, et kõik on ok ja nii peabki olema ja vaadake teisi "nemad ei suuda sõprusmänge korraldada". Oh seda naiivsust ikka.
        Need on sinu sõnad, mitte minu. Kas Levadial oli plaanis seal ise sõprusmäng kellegagi korraldada ja kuri Pohlak kaaperdas selle neilt? Minujaoks pole vahet, kes seal esimesena mängis - Flora, Levadia, Kalju või minupärast kasvõi Emmaste.

        Ma küll ei saa aru, miks ma vaevun sulle üldse vastama.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          Need on sinu sõnad, mitte minu. Kas Levadial oli plaanis seal ise sõprusmäng kellegagi korraldada ja kuri Pohlak kaaperdas selle neilt? Minujaoks pole vahet, kes seal esimesena mängis - Flora, Levadia, Kalju või minupärast kasvõi Emmaste.

          Ma küll ei saa aru, miks ma vaevun sulle üldse vastama.
          Jah, sp et sa ei saa asjadest aru, oledki Flora fänn. Muidu hakkaks eetiline osa ehk sind ka häirima. See jutumärkides väide on Marek_T poolt muidu välja hõigatud. Lihtsalt toon välja, kuna sa ilmselgelt ei saanud sellest aru ise.

          Vahet polegi kes mängib, aga hetkel mängib ainult Flora. Ja jätame selle turniiri antud väite osast välja, sest selle korraldas ikka sama vend, kes kõiki neid nööre tõmbab. Aga olgem palun ausad ja ärme valeta endale ning tekita mingeid illusioone ausast asjaajamisest, sest muidu olete nagu Lasnamäe valijad, kes ostetakse mädanevate kartulite ja tasuta küttepuudega ära.

          PS: Kui nahkpea ei saanud aru, siis Kutseriga võrdlus on siin seetõttu, et iga vesti poole saadetud kriitika peale oled sina esimene vend netis rääkima, et kõik on vale ja vest on tore.

          E: Ma rohkem antud teemal ei ütle ka midagi. Hane selga vesi, sest inimesed ei suuda tunnistada toimuvat. Mis siis, et kõik asjaosaliseld on seda ammu välja öelnud (Tarmo Rüütli Levadia aegne intekas, kus ta ütles, et pidi koondisesse vesti käsul kutsuma Florakaid),

          Kommentaar


            Algselt postitas realking Vaata postitust
            PS: Kui nahkpea ei saanud aru, siis Kutseriga võrdlus on siin seetõttu, et iga vesti poole saadetud kriitika peale oled sina esimene vend netis rääkima, et kõik on vale ja vest on tore.
            Tundub, et sul on demagoogia paremini käppas kui Kutseril või natuke Toobalil ka.

            Pole kunagi iga Pohlaku sõna peale barrikaadidele tormanud, aga saad ise ka aru, et igasugune loogiline mõistus on sind ammu maha jätnud ja teeb see Pohlak, mida ta teeb või tegemata jätab, sinu silmis on ta nagunii rahvavaenlane number 1. Täiesti uskumatu poleemika seiga ümber, kes kuskil hallis esimesena mängida sai.

            Ja sa armastad ikka väga isiklikuks oma sõnavõttudes minna, mingeid puudujääke korvad? Muidu ei pääse pildile?
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              kas mõni teravam suudab ka kõik nimed pildile alla lisada? mina tunnen siit siit ära vast ~10 nägu esimese hooga

              Algselt postitas mg Vaata postitust
              esimene tiitel?
              93/94

              Kommentaar


                Algselt postitas hipper Vaata postitust
                kas mõni teravam suudab ka kõik nimed pildile alla lisada? mina tunnen siit siit ära vast ~10 nägu esimese hooga
                Pildil nimed all olemas kui tähelepanelikumalt uurid.

                Kommentaar


                  Algselt postitas realking Vaata postitust
                  See jutumärkides väide on Marek_T poolt muidu välja hõigatud. Lihtsalt toon välja, kuna sa ilmselgelt ei saanud sellest aru ise.
                  Pea nüüd hoogu, vabadusvõitleja Maarjamäe obeliski jalamilt.

                  Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                  Ma ütlen täitsa ausalt, Romario, et ma ei saa su probleemipüstitusest ühestki otsast aru, tee või tina. Eriti segaseks jääb, kas EJL premmiosakond peaks Levale ja Kaljule treeningmänge kokku leppima ja kas kusagilt on mõista antud, et nimetet klubid mitte mingil juhul sisehalli ei saa, närigu muru? Kui nii on, siis on muidugi asi selge ja vabandan oma tühmakuse pärast.
                  Algselt postitas realking Vaata postitust
                  ning räägivad, et kõik on ok ja nii peabki olema ja vaadake teisi "nemad ei suuda sõprusmänge korraldada".
                  Punnita kuidas tahad, võrdusmärgi tõmbamine minu Romariole vastuseks tehtud postituse ja sinu meelevaldse kontekstivälise jutumärgistatud tõlgenduse vahele nõuab ikka erilist annet.

                  Kommentaar


                    reaalkingale ja romariole veel ainest:


                    Spikker: vaata turniiritabelit.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas realking Vaata postitust
                      Jah, sp et sa ei saa asjadest aru, oledki Flora fänn. Muidu hakkaks eetiline osa ehk sind ka häirima. See jutumärkides väide on Marek_T poolt muidu välja hõigatud. Lihtsalt toon välja, kuna sa ilmselgelt ei saanud sellest aru ise.

                      PS: Kui nahkpea ei saanud aru, siis Kutseriga võrdlus on siin seetõttu, et iga vesti poole saadetud kriitika peale oled sina esimene vend netis rääkima, et kõik on vale ja vest on tore.
                      Hoia oma hobuseid nüüd! Nahkpea ja Marek ajavad selle koha pealt ikka väga normaalset juttu võrreldes ühe andmesisestaja sisse peituvast pohlaku paelussist
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        Minumeelest on normaalne,et kui Eesti Jalgpalli Liit tahab korraldada mingi staadioni või rajatise avamängu, siis loogiline järjekord oleks koondis, Eesti meister,mingi meistriliiga parimatest kokku pandud all star võistkond.Milliste teenete eest või millise sportliku saavutuse eest anti see võimalus Florale?Ja kui sa Nahkpea ütled, et vahet pole kes seal mängib, siis miks just võimalus Florale anti? Usud tõesti et keegi teine poleks suutnud endale vastast leida? Ega see üleöö polnud vaja leida ju!Minul kah savi kes seal mängib,aga praegune valik jättis lihtsalt sita maitse juurde ja meenutab kangesti ühe erakonna tegemisi.
                        b-day

                        Kommentaar


                          Ega ma ei jaksa enam seda teemat kedrata ja ausõna, mina pole Flora ja mina pole AIK-iga mängu kokku leppinud ega teistelt klubidelt selle võimaluse röövinud.

                          Miks poleks keegi teine endale vastast leidnud? Kindlasti oleks. Iseasi, kas nad tahtsid kohe peale hooaja lõppu seal üldse sõprusmängu pidada kellegagi. Kui keegi teab, et tahtsid ja Pohlak nad üle trumpas ja mängu endale kahmas, siis palun väga, valgustage mind ka.

                          Üldiselt võiks selle teema lõpetada, see kisub jaburaks.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Millal see halli avamäng oli üldse? 2 kuud tagasi? Kas Vesti ike on nii koormav, et varem ei saanud vandenõuteoreetikud suud lahti teha või on see sita maitse nii hea? Sellel ei ole ju absoluutselt mingit vahet, kes avamängu peavad. Kiire lmgtfy ütleb, et mäng lepiti kokku mitte hiljem kui 25.07.13 (http://sport.postimees.ee/1311074/li...mi-aik-manguga).

                            Kui haukuda tahate, siis tehke seda millegi asjalikuma kallal. Näiteks miks Narva on saanud "tasuta" kunstmuru või miks TKalevisse määrati liidu poolt tegevjuht.

                            Kuradi hapukurgihooaeg
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Pange tükk suhkrut põske ja kuulake mussi parem

                              Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


                              .
                              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Minujaoks on antud sisehallis peetud avamäng üldse see http://www.vooremaa.ee/contents.php?cid=1026010

                                Oli vägev andmine ja väravaid igale maitsele, pärast mida sai liigutud Eesti-Türgi MM valikmängule.
                                //

                                Kommentaar

                                Working...
                                X