320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eitea kas Flora orgunnib kunagi suvepoole taas asjalikke sõpruskohtumisi nagu omal ajal kui siin käis Moskva Torpedo, ja siis kaks briti klubi, võin puusse panna mälu järgi olid Leicester ja Ipswich? Suveti üks selline tugevatasemeline sõpruskohtumine oleks päris tore!

    Kommentaar


      Lisaks veel see mõne aasta tagune minturniir Genki ja Wislaga.

      Rüütli intervjuu oli päris hea leid. Linki?

      Aga spetsiaalselt Halli avamänguks Eesti 4. klubi toomine on siiski veidi pentsik. Ametlikult organseeris selle EJl ning ei usu, et näiteks Levadia meistrina oleks võmalusest loobunud

      Kommentaar


        Algselt postitas Meintz Vaata postitust
        Lisaks veel see mõne aasta tagune minturniir Genki ja Wislaga.

        Rüütli intervjuu oli päris hea leid. Linki?

        Aga spetsiaalselt Halli avamänguks Eesti 4. klubi toomine on siiski veidi pentsik. Ametlikult organseeris selle EJl ning ei usu, et näiteks Levadia meistrina oleks võmalusest loobunud
        Mõne aasta taguse turniiri korraldas mu arus Tsurilkini vms firma. Flora mängis seal Eesti meistrina. AIK-i tõi siia Flora. AIK oli Florale siia käigu nö võlgu. Ma olen endiselt veendunud, et kui Leva, Kalju v keegi tahaks mängida, siis seda ks saadakse. Ma arvan, et mõlemad satsid olid selleks ajaks juba puhkusele läinud.
        FC Flora

        Kommentaar


          Algselt postitas Meintz Vaata postitust

          Rüütli intervjuu oli päris hea leid. Linki?
          http://bit.ly/1eR0f8o
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
            Tõesti on Flora süüdi, et on suudetud luua sidemed klubidega nagu AIK, Bröndby, HJK. Too üks kuradi näide, et mingile satsile on hallis ust näidatud, kui on soovitud mängida kellegagi?? See on umbes sama idiootne teemapüstitus nagu Zigmaisteri küsimus Babakile, kus EJL abi tähendab Flora süsteemiga liitumist. Ja mine küsi nende teiste käest siis miks nemad ei mängi. Mina oleks hea meelega Soome sõitnud mängu vaatama aga näe suur ja kuri Pohlak ja Flora asjapulgad on süüdi, ja pean sinna kuradi halli minema. Saatanst on see hall, keegi teine peale Flora seal ju mängida ei saa.
            Pole enam millegi kallal vigiseda ja otsisid mingi pseudoprobleemi nagu Flora hooajaeelsed mängud välja või?

            Ma olen alates 90. lõpust sama asja kallal "vigisenud". Ei meeldinud mulle siis tohlak ja tema käitumine ja siiani on ilmselge, et asjad pole muutunud. Rüütli ütles selle intekas kunagi väga selgelt välja, sinu oma probleem, et oled Flora fänn ning ei suuda aru saada

            Link: http://epl.delfi.ee/news/sport/ruutl....d?id=51062757


            Marek_T: Mul pole mingit motti Sulle ära panna, absoluutselt mitte. Mis sa arvad, kes tahab otse välja öelda, et halli saamisega on probleeme, kui tohlaku käes on kogu niidistik siinses jalgpallis? Sama kindel vee peale tõmbamine endale selles sfääris, nagu Tallinna linnavalitsuses öelda midagi Edgari kohta. Ja saa palun üle kes mängis esimesena ning vaata asja laiemalt ehk kelle jaoks see hall justkui reserveeritud on? Flora laiab praktiliselt üksinda.

            Flora hooajaeelsete mängude nimekiri. Arvestame, et teised saavad jalgpallihalli turniiri käigus täpselt sama palju mänge, nagu Flora ehk ärme neid mänge loe siia sisse. Seis jääb 4 Flora mängu ja 0 kõigi teiste Premium Liiga meeskondade peale kokku. Kuidas see kauss siis nüüd ei ole Flora poole kaldu ja ära tule jutuga, et teised ei taha seal mängida või ei saa või ei oska.

            Kunagi millalgi kell mingi aeg AIK (Lilleküla jalgpallihall)
            K, 12. veebruar kell 14:00 HJK (Lilleküla jalgpallihall)
            P, 16. veebruar kell 20:30 Brøndby IF (Lilleküla jalgpallihall)
            K, 19. veebruar kell 14:15 FC Lahti (Lilleküla jalgpallihall)

            the-denial-is-strong-with-this-one.jpg

            Kommentaar


              Okei, nüüd ma olen juba kõike kuulnud. Levada, Kuno, Raimo ja co lihtsalt ei julge meedias öelda, et halli neile kasutada ei anta, muidu järgnevad sanktsioonid...selge siis!
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Algselt postitas realking Vaata postitust

                Ma olen alates 90. lõpust sama asja kallal "vigisenud". Ei meeldinud mulle siis tohlak ja tema käitumine ja siiani on ilmselge, et asjad pole muutunud. Rüütli ütles selle intekas kunagi väga selgelt välja, sinu oma probleem, et oled Flora fänn ning ei suuda aru saada

                Link: http://epl.delfi.ee/news/sport/ruutl....d?id=51062757


                Marek_T: Mul pole mingit motti Sulle ära panna, absoluutselt mitte. Mis sa arvad, kes tahab otse välja öelda, et halli saamisega on probleeme, kui tohlaku käes on kogu niidistik siinses jalgpallis? Sama kindel vee peale tõmbamine endale selles sfääris, nagu Tallinna linnavalitsuses öelda midagi Edgari kohta. Ja saa palun üle kes mängis esimesena ning vaata asja laiemalt ehk kelle jaoks see hall justkui reserveeritud on? Flora laiab praktiliselt üksinda.

                Flora hooajaeelsete mängude nimekiri. Arvestame, et teised saavad jalgpallihalli turniiri käigus täpselt sama palju mänge, nagu Flora ehk ärme neid mänge loe siia sisse. Seis jääb 4 Flora mängu ja 0 kõigi teiste Premium Liiga meeskondade peale kokku. Kuidas see kauss siis nüüd ei ole Flora poole kaldu ja ära tule jutuga, et teised ei taha seal mängida või ei saa või ei oska.

                Kunagi millalgi kell mingi aeg AIK (Lilleküla jalgpallihall)
                K, 12. veebruar kell 14:00 HJK (Lilleküla jalgpallihall)
                P, 16. veebruar kell 20:30 Brøndby IF (Lilleküla jalgpallihall)
                K, 19. veebruar kell 14:15 FC Lahti (Lilleküla jalgpallihall)

                [ATTACH=CONFIG]2846[/ATTACH]
                Ja kuidas Rüütli öeldu halliga seotud on?
                Ma ei saa aru kas sa oled idioot või mängid. Mis sinu arvates peaks Flora leppime teistele satsidele mänge kokku või?
                Too faktid, et mingi Premium Liiga esiotsa sats ei saa hallis mänge korraldada, siis räägime edasi.
                FC Flora

                Kommentaar


                  Denial from degen.

                  Kuigi FC Levadia jalgpallimeeskond jättis just seljataha noore ajaloo vaieldamatult edukaima hooaja, pole klubi president Viktor Levada ülevoolavalt rõõmus. Vastupidi: ta on Eesti jalgpalli juhtimise ja juhi Aivar Pohlaku peale kuri.

                  Jalgpalliklubi FC Flora president Aivar Pohlak teenib vutiga kümneid miljoneid kroone aastas. Tema vastu alustas lahingut metalliärimees Viktor Levada, et osa rahast endale saada, kirjutab Eesti Ekspress.

                  Eesti Jalgpalliliidu asjaajamist ning ka uhke Lilleküla staadioni ehitamist varjutavad vassimised, mille eesmärk on oponentide arvates vaid üks — Eesti jalgpalli arendamiseks saadavad miljonid Aivar Pohlaku kaukasse ajada.

                  http://fclevadia.ee/news/1011 Seda võiksid deniali mehed lugeda. Allakirjutanud on eeldatavalt asjadega paremini kursis kui meie.

                  Nagu venelasele õpetaks ajalugu, kus Venemaa ei vabastanud euroopat

                  Kommentaar


                    Algselt postitas realking Vaata postitust
                    Denial from degen.

                    Kuigi FC Levadia jalgpallimeeskond jättis just seljataha noore ajaloo vaieldamatult edukaima hooaja, pole klubi president Viktor Levada ülevoolavalt rõõmus. Vastupidi: ta on Eesti jalgpalli juhtimise ja juhi Aivar Pohlaku peale kuri.

                    Jalgpalliklubi FC Flora president Aivar Pohlak teenib vutiga kümneid miljoneid kroone aastas. Tema vastu alustas lahingut metalliärimees Viktor Levada, et osa rahast endale saada, kirjutab Eesti Ekspress.

                    Eesti Jalgpalliliidu asjaajamist ning ka uhke Lilleküla staadioni ehitamist varjutavad vassimised, mille eesmärk on oponentide arvates vaid üks — Eesti jalgpalli arendamiseks saadavad miljonid Aivar Pohlaku kaukasse ajada.


                    Nagu venelasele õpetaks ajalugu, kus Venemaa ei vabastanud euroopat
                    Ja mida sa nende üle poole kümnendi vanade artiklitega saavutada tahad?
                    Ah putsi ma ei viitsi kah mingi venna kinnisidee ja luupainaja provokatsioonidele alluda. Minu poolt teema lõpp.
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Algselt postitas realking Vaata postitust
                      Denial from degen.

                      Kuigi FC Levadia jalgpallimeeskond jättis just seljataha noore ajaloo vaieldamatult edukaima hooaja, pole klubi president Viktor Levada ülevoolavalt rõõmus. Vastupidi: ta on Eesti jalgpalli juhtimise ja juhi Aivar Pohlaku peale kuri.

                      Jalgpalliklubi FC Flora president Aivar Pohlak teenib vutiga kümneid miljoneid kroone aastas. Tema vastu alustas lahingut metalliärimees Viktor Levada, et osa rahast endale saada, kirjutab Eesti Ekspress.

                      Eesti Jalgpalliliidu asjaajamist ning ka uhke Lilleküla staadioni ehitamist varjutavad vassimised, mille eesmärk on oponentide arvates vaid üks — Eesti jalgpalli arendamiseks saadavad miljonid Aivar Pohlaku kaukasse ajada.

                      http://fclevadia.ee/news/1011 Seda võiksid deniali mehed lugeda. Allakirjutanud on eeldatavalt asjadega paremini kursis kui meie.

                      Nagu venelasele õpetaks ajalugu, kus Venemaa ei vabastanud euroopat
                      oot-oot, kuidas saab levadia fänn olla ja arvata, et venemaa ei vabastanudki euroopat. See ei ole võimalik, siin on tegemist provokatsiooniga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                        Ja mida sa nende üle poole kümnendi vanade artiklitega saavutada tahad?
                        Ah putsi ma ei viitsi kah mingi venna kinnisidee ja luupainaja provokatsioonidele alluda. Minu poolt teema lõpp.
                        Brandon, kas sa tõesti ka usud seda kino mida sa ajad siin ?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas peters Vaata postitust
                          oot-oot, kuidas saab levadia fänn olla ja arvata, et venemaa ei vabastanudki euroopat. See ei ole võimalik, siin on tegemist provokatsiooniga.
                          Suur mees, aga varsa aru (eeldan).

                          Kommentaar


                            Algselt postitas realking Vaata postitust
                            Denial from degen.

                            Kuigi FC Levadia jalgpallimeeskond jättis just seljataha noore ajaloo vaieldamatult edukaima hooaja, pole klubi president Viktor Levada ülevoolavalt rõõmus. Vastupidi: ta on Eesti jalgpalli juhtimise ja juhi Aivar Pohlaku peale kuri.

                            Jalgpalliklubi FC Flora president Aivar Pohlak teenib vutiga kümneid miljoneid kroone aastas. Tema vastu alustas lahingut metalliärimees Viktor Levada, et osa rahast endale saada, kirjutab Eesti Ekspress.

                            Eesti Jalgpalliliidu asjaajamist ning ka uhke Lilleküla staadioni ehitamist varjutavad vassimised, mille eesmärk on oponentide arvates vaid üks — Eesti jalgpalli arendamiseks saadavad miljonid Aivar Pohlaku kaukasse ajada.

                            http://fclevadia.ee/news/1011 Seda võiksid deniali mehed lugeda. Allakirjutanud on eeldatavalt asjadega paremini kursis kui meie.

                            Nagu venelasele õpetaks ajalugu, kus Venemaa ei vabastanud euroopat
                            päris hästi seda ajaloo ja venemaa ja eurooapa vabastamise palli kinni ei püüdnud, aga noh, kui ma loen:

                            Viktor Levada Aivar Pohlakust: «Ta on vaimselt haige inimene.»
                            ja edasi:
                            Levada ajab silmad suureks, käed laiali ja teatab: «Kui asjad toimiks normaalselt ja demokraatlikult, jah, oleksin nõus kulutama jalgpalli heaks aastas mitte kakskümmend, aga sada, võib-olla isegi kakssada miljonit krooni. Võiks ju panustada rohkem infrastruktuuri arendamisse, tuua häid välismängijaid, pakkuda midagi publikule – olgugi et seda raha ei saaks iial tagasi. Aga kelle jaoks peaksin praeguses olukorras pingutama?»
                            ---- tsitaadi lõpp ---

                            ja kui nüüd meenutada et antud sisehalli ehitamisele kulus ajakirjanduse andmetele toetudes 2013 aastal 2,2 miljonit eurot (ehk ca 35 meek):


                            selsamal 2006 aastal mees kes sõimab teisi vaimselt haigeks - ostab buumi tipus 596 miljoni krooni eest olümpia vastas krunte ja läheb 5 aastat hiljem pankrotti.
                            Ärimees Viktor Levada firma Filelle OÜ pankrotis tütarfirma Meridiaane OÜ pankrotihaldur Heikki Ojamaa müüb taas avalikul suulisel enampakkumisel 14 miljoni eurose alghinnaga pluss käibemaks Meridiaanele kuuluvat kümmet Tallinna kesklinnas Olümpia hotelli vastas asuvat kinnistut.


                            numbritele otsa vaadates võinuks levadial ammu oma 15 jalgpalli sisehalli olla... aga no vat see pohlak on ikka kõiges süüdi, et ei saanud ühtegi valmis.

                            mitte et ma mingi pohlaku kaitseingel oleks, aga kui nende 2 mehe vahel valima peaks, siis sry aga pohlak tundub mumeelest siiski seni pisut adekvaatsem vend.
                            Seisan üksi mere ääres
                            jalas kollased sandaalid
                            valged, merevahust sääred
                            hüüan: "Elagu skandaalid!"

                            Kommentaar


                              Realking toob pidevalt paralleele Savisaare ja Edgaristaniga, aga sujuvalt-sujuvalt laseb käiku nõksud, mis kantud parimaist Keskerakonna õpikuist "Kuidas vastata küsimustele neile mitte vastates".

                              Ma jätan selle Pohlaku kirumise rõõmu sulle, ei võta seda sinult ära, sest minul puudub Pohlakuga isiklik suhe ja mul puudub sisemine sund või tarvidus tema eest džotile viskuda või teda sama halastamatult materdada. Tegelikult ootan sisimas huviga aega, mil Pohlak maha võetakse või ise taandub, sest seda meelt olen ma küll, et saapad jäävad temast päris suured maha - ja arvestades seda, millised rahamäed ja pudrujõed sellel hetkel anonüümseks jääval uuel liidujuhil teksapükste tagataskus ootavad, siis peaks kriitikute mured olema plaksust murtud. See selleks ja niipalju Pohlakust.

                              Realkingi demagoogiakooli juurde tagasi tulles, jätkan - nagu sinagi - oma joont. Ja küsin uuesti.

                              Algselt postitas realking Vaata postitust
                              kelle jaoks see hall justkui reserveeritud on? Flora laiab praktiliselt üksinda.
                              Fakte, fakte, fakte, palun! Mitu sõprusmängu on soovinud Levadia (kuivõrd hetkel Levadia poolehoidjaga vaidlen) hallis pidada ja kui mitu äraütlevat vastust nad on saanud? Kas Kaljule, T.Kalevile või kellele iganes on ära öeldud? Kas meeskondadele on tehtud takistusi hallis treenimiseks või keeldutud mingite kahtlaste põhjenduste abil treeninguaegade saamisest?

                              Ootan juba, et keegi viskaks lastele korraldatud Flora Cupi siia puremiseks. Jälle Flora korraldas! Raisad!
                              Etteruttavalt, kui keegi viskabki, siis soovitavalt koos faktide ja taustainfoga, et kui paljud osalenud klubidest ei jäänud turniiriga rahule ja kui mitmed neist ise midagi sarnast hallis korraldada soovides äraütlemise otsa on põrkunud?

                              Algselt postitas realking Vaata postitust
                              Kunagi millalgi kell mingi aeg AIK (Lilleküla jalgpallihall)
                              K, 12. veebruar kell 14:00 HJK (Lilleküla jalgpallihall)
                              P, 16. veebruar kell 20:30 Brøndby IF (Lilleküla jalgpallihall)
                              K, 19. veebruar kell 14:15 FC Lahti (Lilleküla jalgpallihall)
                              Tore nimekiri, Flora fännile teeb ainult rõõmu. Aga... Millal Levadia oma sõprusmänge oma sõprusklubidega korraldama hakkab? Oota... Jah, meenus, õige, Pohlak ei luba halli kasutada, magab võtme peal öösiti, vest seljas ja habe turris, Kristal ja Levada luuravad ümber maja ja kiristavad hambaid, Differdange poisid ootavad lennujaamas, et millal platsile saab... Ja Flora poisse ei lasta seevastu hallist väljagi, sest Pohlak kardab, et keegi trügib muidu vahele ja võtab halliajad ära. Puhtad faktid ainult, Realking, sest täpselt nii see on - kui sa seda piisavalt kaua korrutad, siis äkki hakkab keegi veel uskuma?

                              Ehk siis kordan, kordan, kordan küsimust: mitu sõprusmängu on soovinud Leva kokku leppida hallis pidada ja mitu neist on ära jäänud Pohlaku isikliku vastuseisu või otsitud põhjenduste tõttu?

                              Oma seisukohta avamängu osas olen juba väljendanud, nii-et selle teema jätaks nüüd kõrvale.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                                Jah, meenus, õige, Pohlak ei luba halli kasutada, magab võtme peal öösiti, vest seljas ja habe turris, Kristal ja Levada luuravad ümber maja ja kiristavad hambaid, Differdange poisid ootavad lennujaamas, et millal platsile saab... Ja Flora poisse ei lasta seevastu hallist väljagi, sest Pohlak kardab, et keegi trügib muidu vahele ja võtab halliajad ära.
                                Hahaha, see oli hea.

                                Aga sinu faktide küsimisele vastas ta juba ise, et ükski klubijuht ei julge halliajast keeldumisest avalikult rääkida, sest langevat kõikvõimsa Aivari viha alla.

                                Ma siin ei julge vist eriti mainidagi, et Pohlaku ja Levada suhted on tänapäevasel ajal täiesti normaalsed või ehk isegi sõbralikud, aga üks mees kopib ikka 10 aasta taguseid linke. Kui värskemaid lugusid pole kuskilt võtta, siis peab ise neid välja mõtlema.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X