320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks te peatute nii palju halli avamängu teemal? Siiani ju teised pole saanud seal mängida (v.a. vesti korraldatud turnal). Ma võin eksida ja natukene liialdada, aga peale mänge sommidega, on Flora mänginud seal sama palju, kui ülejäänud Premium Liiga meeskonnad kokku.

    Marek_T, Sinu poolt sai ikka väga selgelt mõista antut nagu ainult Flora suudab meil sõprusmänge korraldada ja seetõttu saadakse hallis mängida. Probleemipüstitus oligi teemal, et miks teised ei mängi ja Sinu küsimus oli, et "kas EJL premmiosakond peaks Levale ja Kaljule treeningmänge kokku leppima ".

    Ma olen tähele pannud, et eestlane ongi selline tegelane, kelle sõber võib Stalin olla, aga teda kui sõprda ja meeldivat inimest kaitstakse ikkagi kõigi kriitikute eest. Ma olen täiesti kindel, et Marek ja Nahkpea on väga meeldivad inimesed ka minu jaoks....kuni ma nendega Florast/tohlakust ei räägi.

    Tsiteerin nüüd ajakirjaniku ja Rüütlit:

    Ajakirjanik:
    Osutasid juba, et omal ajal mõjutati Flora omaniku poolt koondise peatreenerit. Kui palju Pohlak sulle siis vihjeid jagas, kui 2000. aastal koondise ohje hoidsid?

    Rüütli: Mis kuradi vihjeid! Seal polnud mingeid vihjeid, asi oli nii selge, et... Aga kuna see oli aastal 2000 ja praegu tuleb juba aasta 2007, siis miks vanast asjast enam rääkida. See on teada – kusjuures pole vaja üldse isiklikuks minna, et Pohlak või mitte –, et kui mingi klubi ja koondise treener on üks ja sama isik, tekivad probleemid. Täiesti selge, et treener pole siis enam oma valikutes vaba.
    Eestis, tänu jumalale, on selline olukord nüüd möödas ja rohkem ma seda otseselt torkida ei tahaks. Kui palju mind seal käsutati või mitte, on ammu minevik.



    Tõsiselt ka, kes kurat ikka veel arvab, et Flora halli kasutamine on kuidagi seotud sõprusmängude korraldamise oskusega ja mitte ühe mehe enda klubi eelistamisega? See on minu teemapüstitus, mitte kes mängis esimesena või viimasena.

    PS: Sõin jah oma sõnad ära.

    PS2: Enne pooldan venelaste klubi, kui ebavõrdsust! Seni, kuni pole võrdsust on Flora kuld poole tuhmim, kui ükskõik kelle teise oma.

    Kommentaar


      Algselt postitas realking Vaata postitust
      Miks te peatute nii palju halli avamängu teemal? Siiani ju teised pole saanud seal mängida (v.a. vesti korraldatud turnal). Ma võin eksida ja natukene liialdada, aga peale mänge sommidega, on Flora mänginud seal sama palju, kui ülejäänud Premium Liiga meeskonnad kokku.

      Marek_T, Sinu poolt sai ikka väga selgelt mõista antut nagu ainult Flora suudab meil sõprusmänge korraldada ja seetõttu saadakse hallis mängida. Probleemipüstitus oligi teemal, et miks teised ei mängi ja Sinu küsimus oli, et "kas EJL premmiosakond peaks Levale ja Kaljule treeningmänge kokku leppima ".

      Ma olen tähele pannud, et eestlane ongi selline tegelane, kelle sõber võib Stalin olla, aga teda kui sõprda ja meeldivat inimest kaitstakse ikkagi kõigi kriitikute eest. Ma olen täiesti kindel, et Marek ja Nahkpea on väga meeldivad inimesed ka minu jaoks....kuni ma nendega Florast/tohlakust ei räägi.

      Tsiteerin nüüd ajakirjaniku ja Rüütlit:

      Ajakirjanik:
      Osutasid juba, et omal ajal mõjutati Flora omaniku poolt koondise peatreenerit. Kui palju Pohlak sulle siis vihjeid jagas, kui 2000. aastal koondise ohje hoidsid?

      Rüütli: Mis kuradi vihjeid! Seal polnud mingeid vihjeid, asi oli nii selge, et... Aga kuna see oli aastal 2000 ja praegu tuleb juba aasta 2007, siis miks vanast asjast enam rääkida. See on teada – kusjuures pole vaja üldse isiklikuks minna, et Pohlak või mitte –, et kui mingi klubi ja koondise treener on üks ja sama isik, tekivad probleemid. Täiesti selge, et treener pole siis enam oma valikutes vaba.
      Eestis, tänu jumalale, on selline olukord nüüd möödas ja rohkem ma seda otseselt torkida ei tahaks. Kui palju mind seal käsutati või mitte, on ammu minevik.



      Tõsiselt ka, kes kurat ikka veel arvab, et Flora halli kasutamine on kuidagi seotud sõprusmängude korraldamise oskusega ja mitte ühe mehe enda klubi eelistamisega? See on minu teemapüstitus, mitte kes mängis esimesena või viimasena.

      PS: Sõin jah oma sõnad ära.

      PS2: Enne pooldan venelaste klubi, kui ebavõrdsust! Seni, kuni pole võrdsust on Flora kuld poole tuhmim, kui ükskõik kelle teise oma.
      Tõesti on Flora süüdi, et on suudetud luua sidemed klubidega nagu AIK, Bröndby, HJK. Too üks kuradi näide, et mingile satsile on hallis ust näidatud, kui on soovitud mängida kellegagi?? See on umbes sama idiootne teemapüstitus nagu Zigmaisteri küsimus Babakile, kus EJL abi tähendab Flora süsteemiga liitumist. Ja mine küsi nende teiste käest siis miks nemad ei mängi. Mina oleks hea meelega Soome sõitnud mängu vaatama aga näe suur ja kuri Pohlak ja Flora asjapulgad on süüdi, ja pean sinna kuradi halli minema. Saatanst on see hall, keegi teine peale Flora seal ju mängida ei saa.
      Pole enam millegi kallal vigiseda ja otsisid mingi pseudoprobleemi nagu Flora hooajaeelsed mängud välja või?
      FC Flora

      Kommentaar


        Algselt postitas realking Vaata postitust
        Miks te peatute nii palju halli avamängu teemal? Siiani ju teised pole saanud seal mängida (v.a. vesti korraldatud turnal). Ma võin eksida ja natukene liialdada, aga peale mänge sommidega, on Flora mänginud seal sama palju, kui ülejäänud Premium Liiga meeskonnad kokku.

        Marek_T, Sinu poolt sai ikka väga selgelt mõista antut nagu ainult Flora suudab meil sõprusmänge korraldada ja seetõttu saadakse hallis mängida. Probleemipüstitus oligi teemal, et miks teised ei mängi ja Sinu küsimus oli, et "kas EJL premmiosakond peaks Levale ja Kaljule treeningmänge kokku leppima ".

        Sõbrad ja kriitikud ja Stalin... Oh jeebus. Aga kinnisilmi paugutada, et kõik on persest, saatanast ja ainult omakasu peal väljas - see on okei, või saan valesti aru?

        Mina ei andnud midagi mõista, sina püüad oma kergelt patoloogilises ärapanemisihas igas reas mingit müstilist mõistatust lahendada, surnu persest peab ju peer tulema, eksole? Minu küsimus, millele keegi siiani vastanud pole, oli (ja on): kas EJL või Flora on teinud (oleks teinud?) takistusi Kaljule või Levadiale, kui nood oleks avaldanud soovi sõprusmänguga halli avada? Kas Kalju või Leva olid tolleks hetkeks üldse mingeid liigutusi ses suunas teinud (hall ei kerkinud ju üleöö)?

        Vaielda selle vastu, et tegelikult oleks võinud EJL pakkuda Levadiale kui valitsevale meistrile avamängu omal initsiatiivil, ma ei saa ega tahagi; ja miks seda ei tehtud, vaid peeti enne AIK ja Flora mäng ära, ei ole mulle teada, mina ei ole klubiga seotud. Kui palju Leva sellest avamängust huvitatud oleks olnud, on iseküsimus. Möödunud aastate välismängude või võõrustajaks olemise statistika ei ole Leva osas mulle kättesaadav, pinnapealne guugeldamine Kalju ega Flora mastaapides treeningmängudeks ringirändamist Leva kohta ei näita. Kui eksin, siis palun ignorantsuse eest ette vabandust, ma ei ole Leva olmega end tõesti kursis hoidnud nii süvitsi.

        Aga see praegune hüsteeria on natuke skisofreeniline juba. Pohlak siin ja Pohlak seal. Hall on valmis, kõik kasutavad ja kiidavad, aga ikka on mõned, kellel hing haige ja validool keele all. Spekulatsioonid, et Flora hallis hegemoonitseb... Palun fakte.

        Kommentaar


          Eitea kas Flora orgunnib kunagi suvepoole taas asjalikke sõpruskohtumisi nagu omal ajal kui siin käis Moskva Torpedo, ja siis kaks briti klubi, võin puusse panna mälu järgi olid Leicester ja Ipswich? Suveti üks selline tugevatasemeline sõpruskohtumine oleks päris tore!

          Kommentaar


            Lisaks veel see mõne aasta tagune minturniir Genki ja Wislaga.

            Rüütli intervjuu oli päris hea leid. Linki?

            Aga spetsiaalselt Halli avamänguks Eesti 4. klubi toomine on siiski veidi pentsik. Ametlikult organseeris selle EJl ning ei usu, et näiteks Levadia meistrina oleks võmalusest loobunud

            Kommentaar


              Algselt postitas Meintz Vaata postitust
              Lisaks veel see mõne aasta tagune minturniir Genki ja Wislaga.

              Rüütli intervjuu oli päris hea leid. Linki?

              Aga spetsiaalselt Halli avamänguks Eesti 4. klubi toomine on siiski veidi pentsik. Ametlikult organseeris selle EJl ning ei usu, et näiteks Levadia meistrina oleks võmalusest loobunud
              Mõne aasta taguse turniiri korraldas mu arus Tsurilkini vms firma. Flora mängis seal Eesti meistrina. AIK-i tõi siia Flora. AIK oli Florale siia käigu nö võlgu. Ma olen endiselt veendunud, et kui Leva, Kalju v keegi tahaks mängida, siis seda ks saadakse. Ma arvan, et mõlemad satsid olid selleks ajaks juba puhkusele läinud.
              FC Flora

              Kommentaar


                Algselt postitas Meintz Vaata postitust

                Rüütli intervjuu oli päris hea leid. Linki?
                http://bit.ly/1eR0f8o
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                  Tõesti on Flora süüdi, et on suudetud luua sidemed klubidega nagu AIK, Bröndby, HJK. Too üks kuradi näide, et mingile satsile on hallis ust näidatud, kui on soovitud mängida kellegagi?? See on umbes sama idiootne teemapüstitus nagu Zigmaisteri küsimus Babakile, kus EJL abi tähendab Flora süsteemiga liitumist. Ja mine küsi nende teiste käest siis miks nemad ei mängi. Mina oleks hea meelega Soome sõitnud mängu vaatama aga näe suur ja kuri Pohlak ja Flora asjapulgad on süüdi, ja pean sinna kuradi halli minema. Saatanst on see hall, keegi teine peale Flora seal ju mängida ei saa.
                  Pole enam millegi kallal vigiseda ja otsisid mingi pseudoprobleemi nagu Flora hooajaeelsed mängud välja või?

                  Ma olen alates 90. lõpust sama asja kallal "vigisenud". Ei meeldinud mulle siis tohlak ja tema käitumine ja siiani on ilmselge, et asjad pole muutunud. Rüütli ütles selle intekas kunagi väga selgelt välja, sinu oma probleem, et oled Flora fänn ning ei suuda aru saada

                  Link: http://epl.delfi.ee/news/sport/ruutl....d?id=51062757


                  Marek_T: Mul pole mingit motti Sulle ära panna, absoluutselt mitte. Mis sa arvad, kes tahab otse välja öelda, et halli saamisega on probleeme, kui tohlaku käes on kogu niidistik siinses jalgpallis? Sama kindel vee peale tõmbamine endale selles sfääris, nagu Tallinna linnavalitsuses öelda midagi Edgari kohta. Ja saa palun üle kes mängis esimesena ning vaata asja laiemalt ehk kelle jaoks see hall justkui reserveeritud on? Flora laiab praktiliselt üksinda.

                  Flora hooajaeelsete mängude nimekiri. Arvestame, et teised saavad jalgpallihalli turniiri käigus täpselt sama palju mänge, nagu Flora ehk ärme neid mänge loe siia sisse. Seis jääb 4 Flora mängu ja 0 kõigi teiste Premium Liiga meeskondade peale kokku. Kuidas see kauss siis nüüd ei ole Flora poole kaldu ja ära tule jutuga, et teised ei taha seal mängida või ei saa või ei oska.

                  Kunagi millalgi kell mingi aeg AIK (Lilleküla jalgpallihall)
                  K, 12. veebruar kell 14:00 HJK (Lilleküla jalgpallihall)
                  P, 16. veebruar kell 20:30 Brøndby IF (Lilleküla jalgpallihall)
                  K, 19. veebruar kell 14:15 FC Lahti (Lilleküla jalgpallihall)

                  the-denial-is-strong-with-this-one.jpg

                  Kommentaar


                    Okei, nüüd ma olen juba kõike kuulnud. Levada, Kuno, Raimo ja co lihtsalt ei julge meedias öelda, et halli neile kasutada ei anta, muidu järgnevad sanktsioonid...selge siis!
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Algselt postitas realking Vaata postitust

                      Ma olen alates 90. lõpust sama asja kallal "vigisenud". Ei meeldinud mulle siis tohlak ja tema käitumine ja siiani on ilmselge, et asjad pole muutunud. Rüütli ütles selle intekas kunagi väga selgelt välja, sinu oma probleem, et oled Flora fänn ning ei suuda aru saada

                      Link: http://epl.delfi.ee/news/sport/ruutl....d?id=51062757


                      Marek_T: Mul pole mingit motti Sulle ära panna, absoluutselt mitte. Mis sa arvad, kes tahab otse välja öelda, et halli saamisega on probleeme, kui tohlaku käes on kogu niidistik siinses jalgpallis? Sama kindel vee peale tõmbamine endale selles sfääris, nagu Tallinna linnavalitsuses öelda midagi Edgari kohta. Ja saa palun üle kes mängis esimesena ning vaata asja laiemalt ehk kelle jaoks see hall justkui reserveeritud on? Flora laiab praktiliselt üksinda.

                      Flora hooajaeelsete mängude nimekiri. Arvestame, et teised saavad jalgpallihalli turniiri käigus täpselt sama palju mänge, nagu Flora ehk ärme neid mänge loe siia sisse. Seis jääb 4 Flora mängu ja 0 kõigi teiste Premium Liiga meeskondade peale kokku. Kuidas see kauss siis nüüd ei ole Flora poole kaldu ja ära tule jutuga, et teised ei taha seal mängida või ei saa või ei oska.

                      Kunagi millalgi kell mingi aeg AIK (Lilleküla jalgpallihall)
                      K, 12. veebruar kell 14:00 HJK (Lilleküla jalgpallihall)
                      P, 16. veebruar kell 20:30 Brøndby IF (Lilleküla jalgpallihall)
                      K, 19. veebruar kell 14:15 FC Lahti (Lilleküla jalgpallihall)

                      [ATTACH=CONFIG]2846[/ATTACH]
                      Ja kuidas Rüütli öeldu halliga seotud on?
                      Ma ei saa aru kas sa oled idioot või mängid. Mis sinu arvates peaks Flora leppime teistele satsidele mänge kokku või?
                      Too faktid, et mingi Premium Liiga esiotsa sats ei saa hallis mänge korraldada, siis räägime edasi.
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Denial from degen.

                        Kuigi FC Levadia jalgpallimeeskond jättis just seljataha noore ajaloo vaieldamatult edukaima hooaja, pole klubi president Viktor Levada ülevoolavalt rõõmus. Vastupidi: ta on Eesti jalgpalli juhtimise ja juhi Aivar Pohlaku peale kuri.

                        Jalgpalliklubi FC Flora president Aivar Pohlak teenib vutiga kümneid miljoneid kroone aastas. Tema vastu alustas lahingut metalliärimees Viktor Levada, et osa rahast endale saada, kirjutab Eesti Ekspress.

                        Eesti Jalgpalliliidu asjaajamist ning ka uhke Lilleküla staadioni ehitamist varjutavad vassimised, mille eesmärk on oponentide arvates vaid üks — Eesti jalgpalli arendamiseks saadavad miljonid Aivar Pohlaku kaukasse ajada.

                        http://fclevadia.ee/news/1011 Seda võiksid deniali mehed lugeda. Allakirjutanud on eeldatavalt asjadega paremini kursis kui meie.

                        Nagu venelasele õpetaks ajalugu, kus Venemaa ei vabastanud euroopat

                        Kommentaar


                          Algselt postitas realking Vaata postitust
                          Denial from degen.

                          Kuigi FC Levadia jalgpallimeeskond jättis just seljataha noore ajaloo vaieldamatult edukaima hooaja, pole klubi president Viktor Levada ülevoolavalt rõõmus. Vastupidi: ta on Eesti jalgpalli juhtimise ja juhi Aivar Pohlaku peale kuri.

                          Jalgpalliklubi FC Flora president Aivar Pohlak teenib vutiga kümneid miljoneid kroone aastas. Tema vastu alustas lahingut metalliärimees Viktor Levada, et osa rahast endale saada, kirjutab Eesti Ekspress.

                          Eesti Jalgpalliliidu asjaajamist ning ka uhke Lilleküla staadioni ehitamist varjutavad vassimised, mille eesmärk on oponentide arvates vaid üks — Eesti jalgpalli arendamiseks saadavad miljonid Aivar Pohlaku kaukasse ajada.


                          Nagu venelasele õpetaks ajalugu, kus Venemaa ei vabastanud euroopat
                          Ja mida sa nende üle poole kümnendi vanade artiklitega saavutada tahad?
                          Ah putsi ma ei viitsi kah mingi venna kinnisidee ja luupainaja provokatsioonidele alluda. Minu poolt teema lõpp.
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            Algselt postitas realking Vaata postitust
                            Denial from degen.

                            Kuigi FC Levadia jalgpallimeeskond jättis just seljataha noore ajaloo vaieldamatult edukaima hooaja, pole klubi president Viktor Levada ülevoolavalt rõõmus. Vastupidi: ta on Eesti jalgpalli juhtimise ja juhi Aivar Pohlaku peale kuri.

                            Jalgpalliklubi FC Flora president Aivar Pohlak teenib vutiga kümneid miljoneid kroone aastas. Tema vastu alustas lahingut metalliärimees Viktor Levada, et osa rahast endale saada, kirjutab Eesti Ekspress.

                            Eesti Jalgpalliliidu asjaajamist ning ka uhke Lilleküla staadioni ehitamist varjutavad vassimised, mille eesmärk on oponentide arvates vaid üks — Eesti jalgpalli arendamiseks saadavad miljonid Aivar Pohlaku kaukasse ajada.

                            http://fclevadia.ee/news/1011 Seda võiksid deniali mehed lugeda. Allakirjutanud on eeldatavalt asjadega paremini kursis kui meie.

                            Nagu venelasele õpetaks ajalugu, kus Venemaa ei vabastanud euroopat
                            oot-oot, kuidas saab levadia fänn olla ja arvata, et venemaa ei vabastanudki euroopat. See ei ole võimalik, siin on tegemist provokatsiooniga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                              Ja mida sa nende üle poole kümnendi vanade artiklitega saavutada tahad?
                              Ah putsi ma ei viitsi kah mingi venna kinnisidee ja luupainaja provokatsioonidele alluda. Minu poolt teema lõpp.
                              Brandon, kas sa tõesti ka usud seda kino mida sa ajad siin ?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas peters Vaata postitust
                                oot-oot, kuidas saab levadia fänn olla ja arvata, et venemaa ei vabastanudki euroopat. See ei ole võimalik, siin on tegemist provokatsiooniga.
                                Suur mees, aga varsa aru (eeldan).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X