320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas realking Vaata postitust
    Denial from degen.

    Kuigi FC Levadia jalgpallimeeskond jättis just seljataha noore ajaloo vaieldamatult edukaima hooaja, pole klubi president Viktor Levada ülevoolavalt rõõmus. Vastupidi: ta on Eesti jalgpalli juhtimise ja juhi Aivar Pohlaku peale kuri.

    Jalgpalliklubi FC Flora president Aivar Pohlak teenib vutiga kümneid miljoneid kroone aastas. Tema vastu alustas lahingut metalliärimees Viktor Levada, et osa rahast endale saada, kirjutab Eesti Ekspress.

    Eesti Jalgpalliliidu asjaajamist ning ka uhke Lilleküla staadioni ehitamist varjutavad vassimised, mille eesmärk on oponentide arvates vaid üks — Eesti jalgpalli arendamiseks saadavad miljonid Aivar Pohlaku kaukasse ajada.

    http://fclevadia.ee/news/1011 Seda võiksid deniali mehed lugeda. Allakirjutanud on eeldatavalt asjadega paremini kursis kui meie.

    Nagu venelasele õpetaks ajalugu, kus Venemaa ei vabastanud euroopat
    päris hästi seda ajaloo ja venemaa ja eurooapa vabastamise palli kinni ei püüdnud, aga noh, kui ma loen:

    Viktor Levada Aivar Pohlakust: «Ta on vaimselt haige inimene.»
    ja edasi:
    Levada ajab silmad suureks, käed laiali ja teatab: «Kui asjad toimiks normaalselt ja demokraatlikult, jah, oleksin nõus kulutama jalgpalli heaks aastas mitte kakskümmend, aga sada, võib-olla isegi kakssada miljonit krooni. Võiks ju panustada rohkem infrastruktuuri arendamisse, tuua häid välismängijaid, pakkuda midagi publikule – olgugi et seda raha ei saaks iial tagasi. Aga kelle jaoks peaksin praeguses olukorras pingutama?»
    ---- tsitaadi lõpp ---

    ja kui nüüd meenutada et antud sisehalli ehitamisele kulus ajakirjanduse andmetele toetudes 2013 aastal 2,2 miljonit eurot (ehk ca 35 meek):


    selsamal 2006 aastal mees kes sõimab teisi vaimselt haigeks - ostab buumi tipus 596 miljoni krooni eest olümpia vastas krunte ja läheb 5 aastat hiljem pankrotti.
    Ärimees Viktor Levada firma Filelle OÜ pankrotis tütarfirma Meridiaane OÜ pankrotihaldur Heikki Ojamaa müüb taas avalikul suulisel enampakkumisel 14 miljoni eurose alghinnaga pluss käibemaks Meridiaanele kuuluvat kümmet Tallinna kesklinnas Olümpia hotelli vastas asuvat kinnistut.


    numbritele otsa vaadates võinuks levadial ammu oma 15 jalgpalli sisehalli olla... aga no vat see pohlak on ikka kõiges süüdi, et ei saanud ühtegi valmis.

    mitte et ma mingi pohlaku kaitseingel oleks, aga kui nende 2 mehe vahel valima peaks, siis sry aga pohlak tundub mumeelest siiski seni pisut adekvaatsem vend.
    Seisan üksi mere ääres
    jalas kollased sandaalid
    valged, merevahust sääred
    hüüan: "Elagu skandaalid!"

    Kommentaar


      Realking toob pidevalt paralleele Savisaare ja Edgaristaniga, aga sujuvalt-sujuvalt laseb käiku nõksud, mis kantud parimaist Keskerakonna õpikuist "Kuidas vastata küsimustele neile mitte vastates".

      Ma jätan selle Pohlaku kirumise rõõmu sulle, ei võta seda sinult ära, sest minul puudub Pohlakuga isiklik suhe ja mul puudub sisemine sund või tarvidus tema eest džotile viskuda või teda sama halastamatult materdada. Tegelikult ootan sisimas huviga aega, mil Pohlak maha võetakse või ise taandub, sest seda meelt olen ma küll, et saapad jäävad temast päris suured maha - ja arvestades seda, millised rahamäed ja pudrujõed sellel hetkel anonüümseks jääval uuel liidujuhil teksapükste tagataskus ootavad, siis peaks kriitikute mured olema plaksust murtud. See selleks ja niipalju Pohlakust.

      Realkingi demagoogiakooli juurde tagasi tulles, jätkan - nagu sinagi - oma joont. Ja küsin uuesti.

      Algselt postitas realking Vaata postitust
      kelle jaoks see hall justkui reserveeritud on? Flora laiab praktiliselt üksinda.
      Fakte, fakte, fakte, palun! Mitu sõprusmängu on soovinud Levadia (kuivõrd hetkel Levadia poolehoidjaga vaidlen) hallis pidada ja kui mitu äraütlevat vastust nad on saanud? Kas Kaljule, T.Kalevile või kellele iganes on ära öeldud? Kas meeskondadele on tehtud takistusi hallis treenimiseks või keeldutud mingite kahtlaste põhjenduste abil treeninguaegade saamisest?

      Ootan juba, et keegi viskaks lastele korraldatud Flora Cupi siia puremiseks. Jälle Flora korraldas! Raisad!
      Etteruttavalt, kui keegi viskabki, siis soovitavalt koos faktide ja taustainfoga, et kui paljud osalenud klubidest ei jäänud turniiriga rahule ja kui mitmed neist ise midagi sarnast hallis korraldada soovides äraütlemise otsa on põrkunud?

      Algselt postitas realking Vaata postitust
      Kunagi millalgi kell mingi aeg AIK (Lilleküla jalgpallihall)
      K, 12. veebruar kell 14:00 HJK (Lilleküla jalgpallihall)
      P, 16. veebruar kell 20:30 Brøndby IF (Lilleküla jalgpallihall)
      K, 19. veebruar kell 14:15 FC Lahti (Lilleküla jalgpallihall)
      Tore nimekiri, Flora fännile teeb ainult rõõmu. Aga... Millal Levadia oma sõprusmänge oma sõprusklubidega korraldama hakkab? Oota... Jah, meenus, õige, Pohlak ei luba halli kasutada, magab võtme peal öösiti, vest seljas ja habe turris, Kristal ja Levada luuravad ümber maja ja kiristavad hambaid, Differdange poisid ootavad lennujaamas, et millal platsile saab... Ja Flora poisse ei lasta seevastu hallist väljagi, sest Pohlak kardab, et keegi trügib muidu vahele ja võtab halliajad ära. Puhtad faktid ainult, Realking, sest täpselt nii see on - kui sa seda piisavalt kaua korrutad, siis äkki hakkab keegi veel uskuma?

      Ehk siis kordan, kordan, kordan küsimust: mitu sõprusmängu on soovinud Leva kokku leppida hallis pidada ja mitu neist on ära jäänud Pohlaku isikliku vastuseisu või otsitud põhjenduste tõttu?

      Oma seisukohta avamängu osas olen juba väljendanud, nii-et selle teema jätaks nüüd kõrvale.

      Kommentaar


        Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
        Jah, meenus, õige, Pohlak ei luba halli kasutada, magab võtme peal öösiti, vest seljas ja habe turris, Kristal ja Levada luuravad ümber maja ja kiristavad hambaid, Differdange poisid ootavad lennujaamas, et millal platsile saab... Ja Flora poisse ei lasta seevastu hallist väljagi, sest Pohlak kardab, et keegi trügib muidu vahele ja võtab halliajad ära.
        Hahaha, see oli hea.

        Aga sinu faktide küsimisele vastas ta juba ise, et ükski klubijuht ei julge halliajast keeldumisest avalikult rääkida, sest langevat kõikvõimsa Aivari viha alla.

        Ma siin ei julge vist eriti mainidagi, et Pohlaku ja Levada suhted on tänapäevasel ajal täiesti normaalsed või ehk isegi sõbralikud, aga üks mees kopib ikka 10 aasta taguseid linke. Kui värskemaid lugusid pole kuskilt võtta, siis peab ise neid välja mõtlema.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Krt kas tegemist üldse ongi reaalselt Levadia Fänniga? Aga nüüd leiti ka teema mille kallal võtta! Ei ole ka mina vest/habeme fänn, aga nüüd on küll tühjast tähjast selline kamm korraldatud. Lugegem kevadel tibusi,et palju keegi hallis mängida sai
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            "Ma arvan, et nädala jooksul saab teada. Ma ise oleksin nõus kasvõi kuskile treenima minema. Tunnen meeskonnatrennidest puudust, praegu olen siin mõned üksikud trennid Nõmme Kaljuga teinud, aga Kalju teeb ka Kotka hallis, selline pind ja saal mulle absoluutselt ei sobi - ei taha ennast ja oma selga piinata," selgitas Lindpere.

            Tean, et Kalju on treeninud ka Lilleküla hallis (vähemalt esimene treeningnädal kui enamus tiimid polnud veel ettevalmistusega alustanud), kuid vaevalt vabatahtlikult Kotkas tehakse. Ju ei saadud endale sobivaks ajaks aega. Aga noh, jälle ma ei tea tausta. Kuigi kui klubid koostavad treeningplaane ning nii Kalju kui ka Flora avaldavad soovi, et neile sobiks iga päev kell 11 hallis treenida, siis ei tahaks kuidagi uskuda, et see aeg kellelegi teisele antakse.

            Kommentaar


              Aegade klappimise peavalu vastu ei saa ilmselt keegi vaielda, eks see mingis mõttes ole ka paratamatu.

              Ma omalt poolt tõmbaks selle jabura vaidluse kokku nüüd. Kui keegi toob tõestet faktid, et Pohlak/Flora on teistele klubidele sisehalli kasutamisel mistahes otstarbeks (treening või kohtumised) kaikaid kodaraisse loopinud, vabandan kõigi ees. Seniks loodan, et mõistus võidutseb pimeda viha üle ja kuulujutud jäävad rumooridetotolatoioide jaoks.

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                "Ma arvan, et nädala jooksul saab teada. Ma ise oleksin nõus kasvõi kuskile treenima minema. Tunnen meeskonnatrennidest puudust, praegu olen siin mõned üksikud trennid Nõmme Kaljuga teinud, aga Kalju teeb ka Kotka hallis, selline pind ja saal mulle absoluutselt ei sobi - ei taha ennast ja oma selga piinata," selgitas Lindpere.
                See tsitaat läks edasi umbes nii: "Et kui teeks seal uues sisehallis, siis ei oleks probleemi."
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Ilmselt see hall ei suuda lihtsalt kõikide meeskondade trennisoove rahuldada. Ja küllap on tehtud valikud ja lähtutud vana kliendi hoidmisest. Lahti seletatult tähendab see seda, et kui halli polnud, teenis Flora Sportlandil, levadia ja kalju aga näiteks Kotkas või Männiku kilekas. Küllap siis nüüd tuleb leppida sellega, et kõiki trenne ei saa Levadia ja kalju seal läbi viia.

                  Kommentaar


                    Uskumatutele:

                    Uut halli antakse kasutada kõigile sama kategooria klubidele võrdsete põhimõtete alusel lähtuvalt klubide soovidest. Peale halliturniiri lõppu jätkub sama treeningsüsteem, lisaks on igal klubil võimalik mängida soovi korral hallis kõik oma hooajaeelsed treeningmängud. Kusjuures viimane puudutab kõiki PL, EL ja ELB klubisid.

                    Senised kaks nädalat on hallis treenivate klubide osas näinud välja nii:

                    6. jaanuariga alanud nädal:
                    Levadia 3 trenni + 1 mäng; Levadia II 3 trenni + 1 mäng;
                    Kalju 5 trenni + 1 mäng; Kalju II 3 trenni + 1 mäng;
                    Sillamäe 1 trenn (lisaks jätsid ühele broneeritud treeningule tulemata) + 1 mäng;
                    Flora 4 trenni + 1 mäng; Flora II 1 mäng;
                    Paide 3 trenni + 1 mäng;
                    Infonet 2 trenni + 1 mäng;
                    Tln. Kalev 2 trenni + 1 mäng;
                    Kuressaare 2 trenni + 1 mäng;
                    Legion 1 trenn;
                    Trans (jätsid ühele broneeritud treeningule tulemata) + 1 mäng.

                    13. jaanuariga alanud nädal:
                    Levadia 3 trenni + 1 mäng; Levadia II 2 trenni + 1 mäng;
                    Kalju 5 trenni + 1 mäng; Kalju II 3 trenni + 1 mäng;
                    Sillamäe 1 mäng;
                    Flora 4 trenni + 1 mäng; Flora II 1 trenn + 1 mäng;
                    Paide 3 trenni + 1 mäng;
                    Infonet 3 trenni + 1 mäng;
                    Tln. Kalev 2 trenni + 1 mäng;
                    Kuressaare 2 trenni + 1 mäng;
                    Legion 1 trenn + 1 mäng;
                    Trans 1 mäng.

                    Järgmine nädal peaks välja nägema nii:
                    Levadia 3 trenni + 1 mäng; Levadia II 3 trenni + 1 mäng;
                    Kalju 4 trenni + 1 mäng; Kalju II 3 trenni + 1 mäng;
                    Sillamäe 2 trenni + 1 mäng;
                    Flora 5 trenni + 1 mäng; Flora II 2 trenni + 1 mäng;
                    Paide 3 trenni + 1 mäng;
                    Infonet 3 trenni + 1 mäng;
                    Tln. Kalev 2 trenni + 1 mäng;
                    Kuressaare 3 trenni + 1 mäng;
                    Legion 1 trenn + 1 mäng;
                    Trans 1 mäng.

                    Kommentaar


                      Pahane pomin saalis. Eesriie.

                      Kommentaar


                        see on naljakas, kuda ühe klubi teatud fännid tõmbavad tühjakohapealt iga aasta teema püsti, eelmine aasta võõrmängijate limiit, nüüd saal... ja kõige huvitavam on asja juures see, et meeskonna poolt pole tulnud kummagi teema puhul mingeid erilisi pahameele signaale, kuigi just neid peaksid need asjad rohkem nagu kottima

                        Kommentaar


                          Romario peaks nüüd siiski esitama ametliku järelepärimise, et ega see treeningute nimekiri äkki laest pole võetud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Romario peaks nüüd siiski esitama ametliku järelepärimise, et ega see treeningute nimekiri äkki laest pole võetud.
                            Nii tore, et said vahendajaks olla

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PraS Vaata postitust
                              Nii tore, et said vahendajaks olla
                              Sul ka kena päev kirjas, said jälle oma põhitööd teha.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kesa
                                matslik Transi mängija
                                I put my gin down and throw the ball into the arms of the waiting Narva Trans player, who gives me a nod as thanks.
                                nojah.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X