320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Krt kas tegemist üldse ongi reaalselt Levadia Fänniga? Aga nüüd leiti ka teema mille kallal võtta! Ei ole ka mina vest/habeme fänn, aga nüüd on küll tühjast tähjast selline kamm korraldatud. Lugegem kevadel tibusi,et palju keegi hallis mängida sai
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      "Ma arvan, et nädala jooksul saab teada. Ma ise oleksin nõus kasvõi kuskile treenima minema. Tunnen meeskonnatrennidest puudust, praegu olen siin mõned üksikud trennid Nõmme Kaljuga teinud, aga Kalju teeb ka Kotka hallis, selline pind ja saal mulle absoluutselt ei sobi - ei taha ennast ja oma selga piinata," selgitas Lindpere.

      Tean, et Kalju on treeninud ka Lilleküla hallis (vähemalt esimene treeningnädal kui enamus tiimid polnud veel ettevalmistusega alustanud), kuid vaevalt vabatahtlikult Kotkas tehakse. Ju ei saadud endale sobivaks ajaks aega. Aga noh, jälle ma ei tea tausta. Kuigi kui klubid koostavad treeningplaane ning nii Kalju kui ka Flora avaldavad soovi, et neile sobiks iga päev kell 11 hallis treenida, siis ei tahaks kuidagi uskuda, et see aeg kellelegi teisele antakse.

      Kommentaar


        Aegade klappimise peavalu vastu ei saa ilmselt keegi vaielda, eks see mingis mõttes ole ka paratamatu.

        Ma omalt poolt tõmbaks selle jabura vaidluse kokku nüüd. Kui keegi toob tõestet faktid, et Pohlak/Flora on teistele klubidele sisehalli kasutamisel mistahes otstarbeks (treening või kohtumised) kaikaid kodaraisse loopinud, vabandan kõigi ees. Seniks loodan, et mõistus võidutseb pimeda viha üle ja kuulujutud jäävad rumooridetotolatoioide jaoks.

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          "Ma arvan, et nädala jooksul saab teada. Ma ise oleksin nõus kasvõi kuskile treenima minema. Tunnen meeskonnatrennidest puudust, praegu olen siin mõned üksikud trennid Nõmme Kaljuga teinud, aga Kalju teeb ka Kotka hallis, selline pind ja saal mulle absoluutselt ei sobi - ei taha ennast ja oma selga piinata," selgitas Lindpere.
          See tsitaat läks edasi umbes nii: "Et kui teeks seal uues sisehallis, siis ei oleks probleemi."
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Ilmselt see hall ei suuda lihtsalt kõikide meeskondade trennisoove rahuldada. Ja küllap on tehtud valikud ja lähtutud vana kliendi hoidmisest. Lahti seletatult tähendab see seda, et kui halli polnud, teenis Flora Sportlandil, levadia ja kalju aga näiteks Kotkas või Männiku kilekas. Küllap siis nüüd tuleb leppida sellega, et kõiki trenne ei saa Levadia ja kalju seal läbi viia.

            Kommentaar


              Uskumatutele:

              Uut halli antakse kasutada kõigile sama kategooria klubidele võrdsete põhimõtete alusel lähtuvalt klubide soovidest. Peale halliturniiri lõppu jätkub sama treeningsüsteem, lisaks on igal klubil võimalik mängida soovi korral hallis kõik oma hooajaeelsed treeningmängud. Kusjuures viimane puudutab kõiki PL, EL ja ELB klubisid.

              Senised kaks nädalat on hallis treenivate klubide osas näinud välja nii:

              6. jaanuariga alanud nädal:
              Levadia 3 trenni + 1 mäng; Levadia II 3 trenni + 1 mäng;
              Kalju 5 trenni + 1 mäng; Kalju II 3 trenni + 1 mäng;
              Sillamäe 1 trenn (lisaks jätsid ühele broneeritud treeningule tulemata) + 1 mäng;
              Flora 4 trenni + 1 mäng; Flora II 1 mäng;
              Paide 3 trenni + 1 mäng;
              Infonet 2 trenni + 1 mäng;
              Tln. Kalev 2 trenni + 1 mäng;
              Kuressaare 2 trenni + 1 mäng;
              Legion 1 trenn;
              Trans (jätsid ühele broneeritud treeningule tulemata) + 1 mäng.

              13. jaanuariga alanud nädal:
              Levadia 3 trenni + 1 mäng; Levadia II 2 trenni + 1 mäng;
              Kalju 5 trenni + 1 mäng; Kalju II 3 trenni + 1 mäng;
              Sillamäe 1 mäng;
              Flora 4 trenni + 1 mäng; Flora II 1 trenn + 1 mäng;
              Paide 3 trenni + 1 mäng;
              Infonet 3 trenni + 1 mäng;
              Tln. Kalev 2 trenni + 1 mäng;
              Kuressaare 2 trenni + 1 mäng;
              Legion 1 trenn + 1 mäng;
              Trans 1 mäng.

              Järgmine nädal peaks välja nägema nii:
              Levadia 3 trenni + 1 mäng; Levadia II 3 trenni + 1 mäng;
              Kalju 4 trenni + 1 mäng; Kalju II 3 trenni + 1 mäng;
              Sillamäe 2 trenni + 1 mäng;
              Flora 5 trenni + 1 mäng; Flora II 2 trenni + 1 mäng;
              Paide 3 trenni + 1 mäng;
              Infonet 3 trenni + 1 mäng;
              Tln. Kalev 2 trenni + 1 mäng;
              Kuressaare 3 trenni + 1 mäng;
              Legion 1 trenn + 1 mäng;
              Trans 1 mäng.

              Kommentaar


                Pahane pomin saalis. Eesriie.

                Kommentaar


                  see on naljakas, kuda ühe klubi teatud fännid tõmbavad tühjakohapealt iga aasta teema püsti, eelmine aasta võõrmängijate limiit, nüüd saal... ja kõige huvitavam on asja juures see, et meeskonna poolt pole tulnud kummagi teema puhul mingeid erilisi pahameele signaale, kuigi just neid peaksid need asjad rohkem nagu kottima

                  Kommentaar


                    Romario peaks nüüd siiski esitama ametliku järelepärimise, et ega see treeningute nimekiri äkki laest pole võetud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Romario peaks nüüd siiski esitama ametliku järelepärimise, et ega see treeningute nimekiri äkki laest pole võetud.
                      Nii tore, et said vahendajaks olla

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PraS Vaata postitust
                        Nii tore, et said vahendajaks olla
                        Sul ka kena päev kirjas, said jälle oma põhitööd teha.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kesa
                          matslik Transi mängija
                          I put my gin down and throw the ball into the arms of the waiting Narva Trans player, who gives me a nod as thanks.
                          nojah.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            nojah.
                            Ok, oled happy

                            Külmunud tagumik, tee normaalsetele.. õlu, nagu kõikjal mujal kergelt ebanormaalsetele, kes end vutifännideks peavad.
                            Odav pilet, tasuta tee, suveniiriks mängusärk - happy.
                            Mängutase ja tühi staadion - not happy.

                            Lõbutsvad, pürotavad Flora fännid, ringijooksvad lapsed jne.

                            This is all about the things that tie football to life. The shirts, the stadiums, the stories, the travel, the people, the politics, and everything in between.

                            Kommentaar


                              Mitmes järjestikuses kohtumises pole Flora suutnud Levadiat võita? Olgu siis liigamäng, karikas, superkarikas või sõprusmäng.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Mitmes järjestikuses kohtumises pole Flora suutnud Levadiat võita? Olgu siis liigamäng, karikas, superkarikas või sõprusmäng.
                                I was just checking this in preparation of the Supercup on the 25th.
                                The last win in Meistriliiga for Flora dates back to 2011, Matchday 33, 3-0 for Flora at A.LeCoq: Frolov, Hannes Anier and Maschichev. That season they also clashed earlier in the Supercup in March and Flora won 5-3 at penalties (0-0 FET)

                                Since that matchday of 2011, 7 losses and 1 draw, basically 8 games in a row without managing to beat the city rivals in the ML/PL.

                                In the overall account of official games since then:

                                8 losses
                                2 draws

                                including a draw in the 2011-12 Cup semi-final (0-0, 5-4 pen. for Levadia) and the loss in 2013-14 Cup last November (0-2).
                                A streak of 10 total official games without winning.
                                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                                Premium Liiga Clubs News
                                Facebook
                                Twitter

                                Kommentaar

                                Working...
                                X