320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

    Algselt postitas ethan



    Kui ajakirjanik satubki esimest korda staadionile, siis ta sai sellest sita kogemuse ning rohkem staadionile ei lähe. Ja siis Sina kurdad, et inimesi ei käi staadionil.
    Siin väänad Sa asja nüüd küll Ethanike ära. Kas trollijuht, kes saab Sõpruse puiesteest sita kogemuse sõidab edaspidi mööda Nõmme teed või põikab hoopis Mustamäe teele?
    Ajakirjaniku asi on olla kaalutamata, seda EPL ja Õhtulehe ajakirjanikud külle ei olnud.
    Ajakirjaniku asi on teha oma tööd!
    Lood olid üsna ühe tooniga. Kas jäi Floralt tasuta õlu tulemata või tont teab milles oli asi.
    14. september 2006, Tallinn

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

      Ethan kas sulle meeldiks kui meie staadionil ainult värava puhul plaksutaksime?või tohib muidu ka häält teha?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

        Algselt postitas Martin


        Algselt postitas Oll
        ETV kommentator isegi möönab, et punane oli \"mõneti\" üllatuslik.
        Nii palju, kui mina tean, pole tal kohtunikupabereid. Pluss tolles lõigus juhatab ta selgelt sisse FC Flora peatreenerit, kes vastava arvamuse andis. Ära palun aja nii mitmeid erinevaid asju veel ka omavahel sassi.
        Kommentaator ütles: kohtunik näitas üsna ootamatult kohe punast kaarti.Kivisild ütles, et igalühel on oma arvamus selle situatsiooni kohta.

        Kuidas saaks ajakirjanik, kes kajastab sündmusi objektiivselt, sisse juhatada kedagi, võttes temaga sarnase seisukoha? Mis sa arvad, et kui järgmisena oleks Rüütli saanud sõnaõiguse, siis kommentaator oleks öelnud sama olukorra kohta öelnud, et punane oli täiesti õigustatud???

        Ära palun ise aja vigast juttu.

        Algselt postitas Martin

        Nii palju, kui mina tean, pole tal kohtunikupabereid.
        Nii palju, kui mina tean, pole vaja kohtunikupabereid, et oma silmaga nähtu järgi mingeid otsuseid langetada ja seisukohti võtta.
        Ja nii palju, kui mina tean, pole enamikul ajakirjanikest kohtunikupabereid-ometi ikka vahest vaatavad mängu ja hiljem teevad nähtust kokkuvõtte.
        Ma arvan, et sul,Martin, pole ka kohtunikupabereid, aga ikka oled oma arvamusega platsis. Ja tore on, et oled-kui jalgpalliga seotut võiks arutleda ainult paberitega vennad, siis vaevalt jalgpall no1 spordiala maailmas oleks...
        Algselt postitas tank
        Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

          Algselt postitas Oll
          Nii palju, kui mina tean, pole vaja kohtunikupabereid, et oma silmaga nähtu järgi mingeid otsuseid langetada ja seisukohti võtta.
          Ja nii palju, kui mina tean, pole enamikul ajakirjanikest kohtunikupabereid-ometi ikka vahest vaatavad mängu ja hiljem teevad nähtust kokkuvõtte.
          Ma arvan, et sul,Martin, pole ka kohtunikupabereid, aga ometi oled oma arvamusega platsis.
          Esimest poolt ei viitsi ma kommenteerima hakata, sest läheks liiga tehniliseks ja spetsiifiliseks. Kahjuks või õnneks tuleb ajakirjanikult siiski kellegi jutule tugineda.

          Mis puutub tsiteeridud ossa, siis esiteks - minul on kohtunikupaberid ja ma olen ise mänge vilistanud, muidugi mitte nii kõrgel tasemel, kuid see ei muuda sisu. Seega olen ma täiesti kenasti oma arvamusega platsis.

          Teiseks võid sa seisukohti võtta, kuid kui sa pole reeglitega kursis, võid sa olukordi vabalt valesti tõlgendada - nagu ka ajakirjanik, kes ei saa ehk mõnest peensusest aru. Seetõttu küsibki ajakirjanik allikatelt ja moodustab nende põhjal teksti, mida edasi anda. Kuid kui sina võtad mingi seisukoha, pole sul aimugi, et see võib totaalselt vale olla, kuid oma pläma ajad sa ikka põikpäiselt edasi. Vot see ongi vahe.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

            irw ... nagu madalamate teema all eelmisel nädalal juba kirjutasin - kaotust peab ju millegiga õigustama ja kõige lihtsam on kohtunikku süüdistada.raske on ju tunnistatada ,et mängisime sitasti ja sellepärast kaotasime.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

              Algselt postitas Rein


              irw ... nagu madalamate teema all eelmisel nädalal juba kirjutasin - kaotust peab ju millegiga õigustama ja kõige lihtsam on kohtunikku süüdistada.raske on ju tunnistatada ,et mängisime sitasti ja sellepärast kaotasime.
              kusjuures mängis mänguliselt levadia sitemalt. kui välja arvata esimene väravasituatsioon.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                Algselt postitas junnike


                Algselt postitas Rein


                irw ... nagu madalamate teema all eelmisel nädalal juba kirjutasin - kaotust peab ju millegiga õigustama ja kõige lihtsam on kohtunikku süüdistada.raske on ju tunnistatada ,et mängisime sitasti ja sellepärast kaotasime.
                kusjuures mängis mänguliselt levadia sitemalt. kui välja arvata esimene väravasituatsioon.
                irw... hakkab tulema.selle asemel ,et tunnistada kaotust otsite ainult vabandusi.

                lõpetuseks tahan öelda - kaotada tuleb ka osata.kahjuks mõned seda ei oska.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                  Algselt postitas Martin
                  Kahjuks või õnneks tuleb ajakirjanikult siiski kellegi jutule tugineda.
                  Kahjuks või õnneks kui ajakirjanik ise olukorda näeb, võib ta ka vabalt oma mõistusele tugineda.

                  Algselt postitas Martin

                  Kuid kui sina võtad mingi seisukoha, pole sul aimugi, et see võib totaalselt vale olla, kuid oma pläma ajad sa ikka põikpäiselt edasi. Vot see ongi vahe.
                  Täpselt sama jutt kehtib su enda kohta.
                  Totaalselt vale seisukoht on arvata, et punane tuli liiga kergelt? Päris hästi paned.
                  Räägi, miks siis Post teisel poolajal punast ei saanud. Olukord oli sisuliselt sama, vahest natuke jõhkram ja lootusetum.
                  Algselt postitas tank
                  Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                    Algselt postitas Rein


                    Algselt postitas junnike


                    Algselt postitas Rein


                    irw ... nagu madalamate teema all eelmisel nädalal juba kirjutasin - kaotust peab ju millegiga õigustama ja kõige lihtsam on kohtunikku süüdistada.raske on ju tunnistatada ,et mängisime sitasti ja sellepärast kaotasime.
                    kusjuures mängis mänguliselt levadia sitemalt. kui välja arvata esimene väravasituatsioon.
                    irw... hakkab tulema.selle asemel ,et tunnistada kaotust otsite ainult vabandusi.

                    lõpetuseks tahan öelda - kaotada tuleb ka osata.kahjuks mõned seda ei oska.
                    väike väin nägid ka mängu?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                      Algselt postitas Rein


                      Algselt postitas junnike


                      Algselt postitas Rein


                      irw ... nagu madalamate teema all eelmisel nädalal juba kirjutasin - kaotust peab ju millegiga õigustama ja kõige lihtsam on kohtunikku süüdistada.raske on ju tunnistatada ,et mängisime sitasti ja sellepärast kaotasime.
                      kusjuures mängis mänguliselt levadia sitemalt. kui välja arvata esimene väravasituatsioon.
                      irw... hakkab tulema.selle asemel ,et tunnistada kaotust otsite ainult vabandusi.

                      lõpetuseks tahan öelda - kaotada tuleb ka osata.kahjuks mõned seda ei oska.

                      Asi ei ole vabanduste otsimises, aga lihtsalt nii printsipiaalses kohtumist ei saa vilistada vend, kes pidevalt kollast ja punast värvi segi ajab.
                      Või mis veelgi hullem-ei suuda löödud väravat fikseerida. Ma saan aru, et kohtuniku viga õigustab tõsiasi, et ta ei seisnud väravajoonel, kuid peaks nagu mõistma ka Flora poolehoidjaid, kes täpselt olid värava taga ja asja nägid ning nüüd kohtunikku eriti soojalt ei suhtu. Sitt olukord, millest võitis ainult Levadia.

                      Selge on see, et Levadia kohtumise võitis ja seda ei muuda miski, aga teinekord piletit lunastades tahaks ikkagi loota, et vilega mees ei vajuta mängule sellist pitserit.

                      MInu arust sai Flora 10kesi ilusasti hakkama ja mängu pildi järgi väärinuks vähemalt viiki
                      Algselt postitas tank
                      Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                        Algselt postitas junnike


                        Algselt postitas Rein


                        Algselt postitas junnike


                        Algselt postitas Rein


                        irw ... nagu madalamate teema all eelmisel nädalal juba kirjutasin - kaotust peab ju millegiga õigustama ja kõige lihtsam on kohtunikku süüdistada.raske on ju tunnistatada ,et mängisime sitasti ja sellepärast kaotasime.
                        kusjuures mängis mänguliselt levadia sitemalt. kui välja arvata esimene väravasituatsioon.
                        irw... hakkab tulema.selle asemel ,et tunnistada kaotust otsite ainult vabandusi.

                        lõpetuseks tahan öelda - kaotada tuleb ka osata.kahjuks mõned seda ei oska.
                        väike väin nägid ka mängu?
                        Kus juures ei näinud.Vaatasin etv kodukalt seda olukorda kus flora punase sai.Täirtsa õiguustatud punane oli.1-1 minek ja tõmbas maha.Lihtsalt häirib see kuidas alati otsitakse kaotusele õigustusi ,selle asemel ,et kaotust tunnistada ...

                        PS.ei ole levadi poolt.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                          Algselt postitas Rein


                          Kus juures ei näinud.Vaatasin etv kodukalt seda olukorda kus flora punase sai.Täirtsa õiguustatud punane oli.1-1 minek ja tõmbas maha.Lihtsalt häirib see kuidas alati otsitakse kaotusele õigustusi ,selle asemel ,et kaotust tunnistada ...

                          PS.ei ole levadi poolt.
                          Imelik on see, et olen ka 3-4 korda seda olukorda etv.ee-st vaadanud ja mina ei saa küll aru selle pildi järgi, mis seal täpselt toimus . Kaamera on kaugelt filminud ja vari on ka selline, et advekvaatset hinnangut mina küll ei julgeks anda.

                          Muidugi on jõle lihtne ja hea rääkida, et osad ei oska kaotada, kui ise pole mängul käinudki.
                          Algselt postitas tank
                          Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                            Küll nüüd on saag käima tõmmatud:P

                            Igaks juhuks küsin,et kas te ikka äärekohtunikku ka pedeks sõimasite?Piirikohtunik oleks pidanud selle \"kolli\" fikseerima,selles väljakukohtunikku küll süüdistada ei tohiks.
                            Ja reeglitest nii palju,et kui viimane kaitse tõmbab ründaja maha (seega takistab minekust üks ühele väravavahiga) siis PEABKI punase andma ju
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                              Oll! Sa ära ilma asjata raiska oma närve ja aega. Suht uue inimesena siin foorumis pole sa veel aru saanud ,kes on kes. Siin on terve kari neid ülikultuurseid jalkafänne ,kes igast võimalusest kinni haaravad ,et ainult saaks vinguda ja mingit udu ajada. Pead lihtsalt olema paksema nahaga .
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                                Mõned pildid ka sellest kuulsusrikkast mängust siin.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X