320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    Stop being stupid and let it go.
    'Let it go' it's not the answer.
    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
    Premium Liiga Clubs News
    Facebook
    Twitter

    Kommentaar


      Järgmisena peavad tema staadionil viibimisel fännid vaikselt olema.

      Kommentaar


        Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
        Järgmisena peavad tema staadionil viibimisel fännid vaikselt olema.
        You are totally off track. Fans can sing, do choreo, pyro and all kind of support and banter. But that flag, doesn't have any reason to be there unless for one meaning which is clear. No one generalizes for a flag here, because it's just about the flag and the message it brings.
        Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
        Premium Liiga Clubs News
        Facebook
        Twitter

        Kommentaar


          Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
          Everyone's got his own problems. I deal with those closer to me.
          So it is your problem? It look like you're the only black sheep who trying to explain to others that they should be black too.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            See lipp oli, on ja jääb sinna! Kui ei meeldi see lipp, siis palun pöörduge Politseisse, Eesti Lotosse, Seksuaalsete Reformide Liigasse.......
            Mul on selline tunne et keegi kellele see ei meeldi ise teeb kodus teki all öösel zigat-zagat.....

            Kommentaar


              Algselt postitas Wironia Vaata postitust
              See lipp oli, on ja jääb sinna! Kui ei meeldi see lipp, siis palun pöörduge Politseisse, Eesti Lotosse, Seksuaalsete Reformide Liigasse.......
              Mul on selline tunne et keegi kellele see ei meeldi ise teeb kodus teki all öösel zigat-zagat.....
              Don't worry Alex, I know where I have to turn. You can keep on calling yourself a 'journalist' by showing the Soccernet card around. So cool.
              Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
              Premium Liiga Clubs News
              Facebook
              Twitter

              Kommentaar


                Ta lihsalt kogub tsitaate, et hiljem kirjutada fännide teemal mingi jama kokku. Soovitan ignoreerida.

                Kommentaar


                  Mitte et see talle korda läheks, aga -1 like Rumori fb lehelt. Mees ise veab oma maine alla ja siis hiljem räägib et "kõik on tema vastu"..

                  Kommentaar


                    Talle ju ei meeldinud Flora fännid ka Infoneti mängus. Ei lasknud teda vaikuses mängu jälgida.

                    Kommentaar


                      Mulle tundub, et keegi vaatab liiga palju Russia Today uudiseid

                      Jaan95 - su eelmine msg oli sul 88. Tead kes sa oled? Ja-jah -see sama

                      Ja mul 180.msg - ma olen ka siis

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kesa
                        Kesa, ju meid mai dej Kallistan

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Wironia Vaata postitust
                          Mulle tundub, et keegi vaatab liiga palju Russia Today uudiseid

                          Jaan95 - su eelmine msg oli sul 88. Tead kes sa oled? Ja-jah -see sama

                          Ja mul 180.msg - ma olen ka siis
                          Võtke tuba ja visake tervituskätt

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                            But that flag, doesn't have any reason to be there unless for one meaning which is clear. No one generalizes for a flag here, because it's just about the flag and the message it brings.
                            Pirita linnaosa vapil on päikeserist. Tegu on faktiga, et seal elavad ainult neonatsid ja pirita reliikvia on natsiklubi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
                              Talle ju ei meeldinud Flora fännid ka Infoneti mängus. Ei lasknud teda vaikuses mängu jälgida.
                              Never said that, it's a lie and you know very well.
                              Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                              Premium Liiga Clubs News
                              Facebook
                              Twitter

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                                Pirita linnaosa vapil on päikeserist. Tegu on faktiga, et seal elavad ainult neonatsid ja pirita reliikvia on natsiklubi.
                                Ei ole küll mingi sümbolispetsialist, aga viidatud vikilehel on nii jutu sees kui ka visuaalselt selgelt eristatavad tavaline odal ruun ja siis see "tiibade" või "jalgade" või millega iganes. Viimase kohta on ju ka selgelt kirjas, et see on natsistlik sümbol. Julgesite panna, siis julgege ka öelda, et "oih, läks valesti ja meile tegelikult meeldivad neegrid" või "kuulge, me olemegi sutsu paremameelsed ja tegelikult teame küll, et natuke natsimärk on".

                                See "mis natsimärk?" või "vaadake pirita lippu" on rohkem Savisaare stiil.
                                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X