320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Algselt postitas shefield
      Khmmm.
      Tsiteerides klassikuid. Hasta la vista antifascista!

      Kuule rumori. Selle nüüd võiks ju rahule jätta. Mina ei tule sõna võtma itaalia klubide sümboolika üle. Eestis on säilinud veel sõna ja väljendus vabadus (vähemasti mingil määral).
      Milleks on sul vaja sellel tasandil sitta ventilaatorisse loopida?
      Ilusat päeva.
      Ühesõnaga, kuni 1 miis siin aktiivselt tegutsemas ja meile elu õpetamas ma lõpetan foorumis oma viibimise. Neile kes soovib muga mingil põhjusel ühendust võtta soovitan kirjutada mulle FB'sse ning võimalusel vastan inimestele nendele küsimustele Ida-Viru jalgpalli kohta jne.

      Selline on minu protest siis.

      Aitäh!

      Kommentaar


        Huvitav, et Spagetti Levadia Ultrate Revali lipu kohta midagi ei kobise? Selles ka ju natsiteema sees.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Seal ju armsad natsid.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Huvitav, et Spagetti Levadia Ultrate Revali lipu kohta midagi ei kobise? Selles ka ju natsiteema sees.
            On tollest lipust kusagil pilti ehk? Hetkel ei tule ette millisest jutt käib.

            Kommentaar


              Algselt postitas szandor Vaata postitust
              On tollest lipust kusagil pilti ehk? Hetkel ei tule ette millisest jutt käib.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Hitler oli kahtlemata suur kurjategija jne, aga kui tema hullumeelset rünnakut Venemaale poleks toimunud, siis oleks Vene koloss aasta-kahe pärast kogu Euroopa lõmastanud. Kes oleks vastu hakanud või suutnuks seda teda? Sellist jõudu polnud lihtsalt olemas, ta tulnuks välja mõelda.

                Kommentaar


                  Viies Sektor ja ka muud Flora fännirühmitused ei ole poliitaktiivsed, see mida sa Angeloh endale ettekujutad on sinu isiklik asi. Jätkuvalt on teretulnud kõikvõimalike poliitiliste vaadetega inimesed- oled sa sots, nats, kesik või kusik ainsaks tingimuseks on, et sinu südame paneb kiiremini põksuma Flora meeskond. Poliitikal ja muudel riigivõimudel ei ole tribüünidele asja!
                  ROHE-VALGE SURMANI

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Hitler oli kahtlemata suur kurjategija jne, aga kui tema hullumeelset rünnakut Venemaale poleks toimunud, siis oleks Vene koloss aasta-kahe pärast kogu Euroopa lõmastanud. Kes oleks vastu hakanud või suutnuks seda teda? Sellist jõudu polnud lihtsalt olemas, ta tulnuks välja mõelda.
                    See suur Vene koloss võitis ainult tänu lääne abile, poleks britid-ameeriklased tanke, relvi, toitu ja kõike muud neile vedanud, oleks NSVL 42. aasta lõpuks vallutatud olnud. Ajaloolaste seas on üsna levinud ka arvamus, et ilma sõjata oleks NSVL ise kokku kukkunud 40ndate keskel. Edasised 50 aastat lasti suure sõja võidu ja vene patriotismi seljas, mis enne sõda nii kandev teema ei olnud + Ida-Euroopa vasallriigid. Need eesti mehed, kes saksa sõjaväes teenisid võitlesid punase terrori vastu, nemad ei oleks kusagil natsilipuga vehkinud.

                    Mind erinevate vaadetega inimesed ei häiri, imelik on lihtsalt see mõnitav suhtumine ja sõim. Nagu väiksed lapsed, kui küsitakse, miks püksid märjad on, et keegi võõras onu tuli ja pissis mulle püksi. Mõni nagu tunnistab, et on natsi-sümpaatia lipp, teised üritavad eitada. Oleks seal üks natsidele viitav element aga seal on neid kolm.

                    1. Reichskriegsflagge põhi
                    2. Natsi versioon odal ruunist (lisa konksud sõlme otstes)
                    3. Ruun tähendab pärandit (miks mitte fehu nagu Flora?)

                    Õelge siis, et need on meie natsid ja igaüks on teretulnud flora fännisektorisse ka punase, kollaste tööriistade ja Flora logoga lipuga

                    Kommentaar


                      Algselt postitas shefield
                      Wtf..
                      kas on siis poliitiliselt aktiivsed?
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        angelole väike tervitus Flora fännide poolt, ära meie staadionile enam kunagi tule!

                        Kommentaar


                          spagettile veel üks tervitus!

                          Kommentaar


                            päris uhke tunne kui saab kedagi süüdimatult mõnitada, eks ole ju?



                            Algselt postitas Sen Vaata postitust
                            angelole väike tervitus Flora fännide poolt, ära meie staadionile enam kunagi tule!

                            Seisan üksi mere ääres
                            jalas kollased sandaalid
                            valged, merevahust sääred
                            hüüan: "Elagu skandaalid!"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas chac Vaata postitust
                              päris uhke tunne kui saab kedagi süüdimatult mõnitada, eks ole ju?
                              chac, meie tribüünile on kõik teretulnud, nagu diftong kirjutas meil on igasugu tegelasi ja kõik on teretulnud!
                              aga sellel italiaanol ei ole kohta Eesti staadionitel!
                              ise ta tõmbas selle pasa ülesse, las nüüd naudib

                              Kommentaar


                                Rumorist "Togliatti" võtku välja, V Sektor (Parem Tiib, Haapsalu Koprad, Lääne Tiib) laulab...ja lipp meil ikka lehvib....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X