320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

    Algselt postitas ugla


    Mõned pildid ka sellest kuulsusrikkast mängust siin.
    Hea töö, ilusad pildid!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

      jah pole viga.päris head
      Parem georg otsas kui Paul keres.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

        jah, väga head pildid =)

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

          Algselt postitas ugla


          Mõned pildid ka sellest kuulsusrikkast mängust siin.
          Ilusad pildid tõesti.
          Kas nime ugla taga peitub vend, kes harrastab pühapäeviti Lilleküla ja Pääsküla vahel tasuta taksot sõita?

          Algselt postitas tank
          Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

            Hee , mõnikord tuleb ette jah

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

              Algselt postitas Oll

              Totaalselt vale seisukoht on arvata, et punane tuli liiga kergelt? Päris hästi paned.
              Räägi, miks siis Post teisel poolajal punast ei saanud. Olukord oli sisuliselt sama, vahest natuke jõhkram ja lootusetum.
              Post? Või mõtled sa ikka seda, kui levadialane Bärengrubiga võidu jooksis, järsku suunda muutis, Bärengrubi eest läbi jooksis ja Bärengrubi jalgadesse takerdus ning kukkus? Bärengrubil oleks ainuke variant olnud seisma jääda, et mitte kokku joosta, aga see oleks päris imelik olnud.

              Ei olnud seal midagi jõhkrat. Isegi kollane oli liigne, kuna levadialane ise muutis suunda.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                Algselt postitas tanielo

                Post? Või mõtled sa ikka seda, kui levadialane Bärengrubiga võidu jooksis, järsku suunda muutis, Bärengrubi eest läbi jooksis ja Bärengrubi jalgadesse takerdus ning kukkus? Bärengrubil oleks ainuke variant olnud seisma jääda, et mitte kokku joosta, aga see oleks päris imelik olnud.

                Ei olnud seal midagi jõhkrat. Isegi kollane oli liigne, kuna levadialane ise muutis suunda.
                selliste asjade eest on ka punaseid antud

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                  Algselt postitas eston maravilha


                  Algselt postitas tanielo

                  Post? Või mõtled sa ikka seda, kui levadialane Bärengrubiga võidu jooksis, järsku suunda muutis, Bärengrubi eest läbi jooksis ja Bärengrubi jalgadesse takerdus ning kukkus? Bärengrubil oleks ainuke variant olnud seisma jääda, et mitte kokku joosta, aga see oleks päris imelik olnud.

                  Ei olnud seal midagi jõhkrat. Isegi kollane oli liigne, kuna levadialane ise muutis suunda.
                  selliste asjade eest on ka punaseid antud
                  Olen sinuga nõus!
                  Tahtsin lihtsalt öelda, et see ei olnud jõhkram olukord, kui see, mille eest punane anti.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                    Sireviciuse punane oli küll nüüd liiast( vähemalt minu arust, aga eks igaühel ole oma arvamus). Ja üks küsimus ka veel teadjamatele. Miks enam Enver Jääger Flora eest ei mängi? Isegi vahetusest pole sekkunud. Kas mingisugune vigastus või?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                      Algselt postitas mart44


                      Miks enam Enver Jääger Flora eest ei mängi? Isegi vahetusest pole sekkunud. Kas mingisugune vigastus või?



                      Keegi ei tea...
                      Algselt postitas tank
                      Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                        Tänasest kvaliteetajalehest-SLÕhtuleht-selline lugu:

                        Läinud pühapäeval raksatas floralase Sander Posti küünar-nukk Eesti meistriliiga kohtumises levadialase Vitoldas Cepauskase näos. Levadia esitab täna Eesti Jalgpalli Liidule sellekohase video- materjali koos sooviga Posti karistada.

                        Levadia juhtis A.Le Coq Arenal ammuse rivaali Flora vastu 1:0, kui teise poolaja alguses toimus ebameeldiv vahejuhtum.

                        Flora sai karistuslöögi, keskkaitsjad Sander Post ja Vitoldas Cepauskas läksid kõrvuti palli jahtima. Mänguolukord jõudis juba laheneda ja pall mujale lennata, kui juhtuma hakkas. Amatöörvideo tõestab, et Post nügib Cepauskast, samuti on näha tema küünarnuki liikumist.

                        Cepauskas langes kui niidetult murule, nägu verine. Tema mäng oli lõppenud.

                        Post ei palu vabandust ega oota karistust

                        «Olen täiesti kindel, et Post lõi mind tahtlikult. Juba eelnevalt vehkis ta mu suunas küünarnukiga. Miks ta seda tegi, ma ei tea - võib-olla ma ei meeldi talle,» rääkis leedulane eile SL Õhtulehele.

                        Post tõrjus Levadia süüdistused.

                        «Oli tavaline võitlusolukord, trügimine, mängus juhtub taolisi asju pidevalt. Ma ei mäleta kõike nii täpselt, samuti pole videot vaadanud. Igatahes meelega ei teinud ma midagi, see on välistatud,» selgitas ligi kahemeetrine Eesti U21 koondislane. «Poleks õiglane, kui mind karistataks. Samuti ei näe ma vabandamiseks mingit põhjust.»

                        «Mina pole oma jalgpallis veedetud aastate jooksul nii räiget vastasmängija ründamist veel näinud,» kuulutas Levadia treener Tarmo Rüütli.

                        «See oli ikka päris õudne! Kindlasti ei kuulu taolised teod jalgpalli juurde. Cepauskas kukkus ju nagu kott maha. Pall oli juba hoopis mujal, kui Posti küünarnukk käis.»

                        Meenus vaevalt, et vastane on Flora

                        Mis toimus pärast murule vajumist, mäletab Cepauskas katkendlikult.

                        «Mingit aega olin teadvuseta - kui pikka, ei tea. Võib-olla minuti. Mäletan, et doktor küsis: «Kas vahetust on vaja?» Aga et Floraga mängime, meenus vaevalt, seisust polnud veel riietusruumis aimugi,» kirjeldas kannatanu.

                        Neli päeva pärast matsu eelistab Cepauskas tänaval kanda tumedaid prille - silm on sinine.

                        «Magada tahan kogu aeg,» võttis ta enesetunde kokku. «Hommikul ärkan, vean end kuidagi trenni - kuigi seal midagi teha ei saa -, ja pärast tahan kohe jälle magada. Keegi ei tea, millal paremaks läheb. Arstid ütlevad: tuleb puhata.»

                        «Mul on hirm inimese tervise ees. Tal läks ju pilt tasku, see pole niisama,» tähtsustas Rüütli.

                        «Flora mängijatele on natuke rohkem lubatud.»

                        Eesti Jalgpalli Liidu president Indrek Kannik eeldas, et kui Levadia täna kaebuse esitab, arutab Kohtunike Määramise ja Distsiplinaarkomisjon seda ületuleval nädalal.

                        «Küll aga olen ma üllatunud, et Levadia üritab enne protesti ametlikku esitamist ajakirjanduse kaudu komisjonile survet avaldada. See pole korrektne asjaajamine, ei tule kindlasti asjale kasuks,» ütles Kannik. «Võin lisada, et mõne nädala eest esitas Levadia samuti mängust Floraga video ja kaebuse, kuid sealt ei leidnud komisjon küll midagi.»

                        «Tavaliselt määratakse karistusi inimeste ütluste põhjal. Minu meelest tõestab video natuke rohkem. Las nad vaatavad seda materjali!» kostis Rüütli, keda toosama komisjon tänavu kahemängulise juhendamiskeeluga karistas.

                        «Ma ei tea täpselt, aga mulle on jäänud mulje, et Flora mängijatele on natuke rohkem lubatud,» süüdistas Cepauskas ning kinnitas, et varasemates mängudes pole Vjatšeslav Zahovaiko temaga kõige viisakamalt ümber käinud.


                        Algselt postitas tank
                        Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                          Algselt postitas Oll



                          «Ma ei tea täpselt, aga mulle on jäänud mulje, et Flora mängijatele on natuke rohkem lubatud,» süüdistas Cepauskas

                          Tundub, et pauk, mille Cepauskas sai, oli tõesti tugev.
                          Algselt postitas tank
                          Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                            Eesti meistriliiga parimaks mängijaks mais tunnistati FC Flora ründaja Vjatšeslav Zahhovaiko.

                            Zahhovaiko lõi maikuus peetud mängudes oma meeskonna kasuks 12 väravat. Kokku on ründaja arvel seni 16 väravat, millega ta juhib liiga väravaküttide pingerida.

                            From: Sportnet
                            Algselt postitas tank
                            Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                              Sirvisin täna siin neid karistusi ja otsuseid, mis EJL viimases koosviimises otsustas. Väga halenaljakas on ikka see seis üldiselt. Post sai 2 mängulise keelu, ülla-ülla, miks ta pikemat ei saanud? Arusaadav, kolmas mäng on ju TVMK-ga, kes siis Flora keskkaitses rügaks? No nii läbinähtav, juhuseid tuleb liiga palju, seega pole mõtet vabandada.

                              Teine naljakas seik oli Kalevi mängija Kiisiga, kes sai aastalõpuni bänni, selle eest et viskas palliga teist mängijat sihilikult. On see hullem tegu, kui küünarnukiga Capauskase kuudeks välja lüüa? Kahtlen.

                              Ja halenaljakas on ka Ralfi tegu, hangeldada Floralt saadud piletitega ja need suvatontidele maha müüa, selle asemel, et lastele jagada. Way to go! Ühesõnaga masenduse tipp, mis EJL-is toimub. Tvui, tahtsin öelda, et Floras!

                              Päikest!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                                Algselt postitas Silver

                                Teine naljakas seik oli Kalevi mängija Kiisiga, kes sai aastalõpuni bänni, selle eest et viskas palliga teist mängijat sihilikult. On see hullem tegu, kui küünarnukiga Capauskase kuudeks välja lüüa? Kahtlen.
                                Enne kui Post risti lüüa:P tuleks kaaluda võimalust, et äkki ikkagi ta ei teinud seda meelega.
                                Erinevalt Kiisist, kelle tegu oli 100% sihilik.

                                Capauskas kuudeks välja??? No, ära üle pinguta.See oli Levadia väljamõeldis, mille eest neile ka karistus määrati.
                                Algselt postitas tank
                                Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X