320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Wironia Vaata postitust
    Ühesõnaga, kuni 1 miis siin aktiivselt tegutsemas ja meile elu õpetamas ma lõpetan foorumis oma viibimise. Neile kes soovib muga mingil põhjusel ühendust võtta soovitan kirjutada mulle FB'sse ning võimalusel vastan inimestele nendele küsimustele Ida-Viru jalgpalli kohta jne.

    Selline on minu protest siis.

    Aitäh!

    Jube naljakas on kogu selle loo juures hoopis jälgida sind, lubad et ei postita, siis kiidad heaks kõik flora fännide postitused ja otsid meeletult nende heakskiitu. Kusjuures fännid omakorda ei tee sinu lapsikust püüdest välja.

    Lihtsalt jäi nagu silma...

    Kommentaar


      Algselt postitas irvitaja Vaata postitust
      Jube naljakas on kogu selle loo juures hoopis jälgida sind, lubad et ei postita, siis kiidad heaks kõik flora fännide postitused ja otsid meeletult nende heakskiitu. Kusjuures fännid omakorda ei tee sinu lapsikust püüdest välja.

      Lihtsalt jäi nagu silma...
      Tuli meelde selle lausega üks film, kus räpparid seisavad ja räägivad omavahel ja siis üks väike vihane neeger hüppab üles alla nende juures üritades ka teemasse saada

      Kommentaar


        Algselt postitas ballack Vaata postitust
        chac - pole seda tema "blogi" vaja. Kui mingit saasta tahaks lugeda siis vaataks ennem Delfi kommentaariumi...vähemalt leidub mõni naljakas või tõsine postitus 500 postituse hulgast erinevalt sellest Spogl...midaiganes asjast.
        see mis toimub delfi venekeelse(te)s kommentaariumi(te)s, on sinu meelest parem kui see blogi?
        kas sa oled lausidioot või kui VÄGA sa eestit ja eestlust vihkad, et sellist s*tta õigustada või millegagi võrrelda. see on ju kordades hullem kui pealinn või stolitsa kõiges tema kirkuses. ma isegi ei tea millega seda saaks võrrelda, võibolla kui ainult vene natsidega, kes lubavad enamvähem kõik mittevene rahvused üsna üheselt maha lüüa või orjadeks teha.

        (üldiselt arvatakse et mõni vaenuliku välisriigi eriteenistus on küüned ühele punapeale taha saanud, muidu selline olukord ei kestaks juba aastaid... - ma ei oska seda vandenõuteooriat küll kommenteerida)
        Seisan üksi mere ääres
        jalas kollased sandaalid
        valged, merevahust sääred
        hüüan: "Elagu skandaalid!"

        Kommentaar


          Minu meelest on see teema ammendunud. Las Spogliatoio tegeleb oma asjadega. Meie läheme ka vast edasi. Järgmisena on siis Floral karikamäng. Ei tea, kas Floral ka koosseisu muutuseid tuleb?

          Kommentaar


            Mind huvitab pigem ideoloogia mis nüüd Floral on, kui enne üritati iga hinna eest mängumehed rahaks teha, siis nüüd oli suund võetud et teha kolme aastased arengukavad, et mängijad valmis koolitada välismaale mineku tarbeks ja klubi kuhu peaks mängumees siirduma peab vastama Flora ideoloogiale. Aga kui suvel hea pakkumine Prosa/Luigendi või Jürgensoni eest tuleks, kas siis pannakse käsi ette või ei?

            Kommentaar


              Kui ikka mingid Armeenia, Türgi, Kreeka jne klubid teevad pealtnäha ilusaid pakkumisi! Tausta uurides selguvad vaid võlad! Kas siis peaks pakkumised vastu võtma?

              Kommentaar


                Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
                Kui ikka mingid Armeenia, Türgi, Kreeka jne klubid teevad pealtnäha ilusaid pakkumisi! Tausta uurides selguvad vaid võlad! Kas siis peaks pakkumised vastu võtma?
                Florast sinna suunda pole ju kunagi mingit üleminekut toimunud, kindlasti võib olla olnud mingeid pakkumisi niiet kas nad nüüdki vastu võtavad.

                Pigem küsimus kui see 3 aastane projekt on alles allesjärgus siis kas keeldutakse sellest või antakse järgi ja tehing toimub mis näitab et arengukavast siiski kinni ei peeta.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                  Florast sinna suunda pole ju kunagi mingit üleminekut toimunud, kindlasti võib olla olnud mingeid pakkumisi niiet kas nad nüüdki vastu võtavad.

                  Pigem küsimus kui see 3 aastane projekt on alles allesjärgus siis kas keeldutakse sellest või antakse järgi ja tehing toimub mis näitab et arengukavast siiski kinni ei peeta.
                  Usun, et see sõltub pakkumisest ja mängijast kellele see tehakse.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                    Florast sinna suunda pole ju kunagi mingit üleminekut toimunud, kindlasti võib olla olnud mingeid pakkumisi niiet kas nad nüüdki vastu võtavad.

                    Pigem küsimus kui see 3 aastane projekt on alles allesjärgus siis kas keeldutakse sellest või antakse järgi ja tehing toimub mis näitab et arengukavast siiski kinni ei peeta.
                    No ega must-valge ei ole miski. Kõik sõltub väga paljudest teguritest. Plaanimajanduse kombel ka ei tegutseta, et kui on plaan siis kõik muu pikalt saadetakse. Mängijad muutuvad, jalgpallimaailm muutub jne.

                    Kommentaar


                      Pean tõdema, et mina kes ma eriline Flora austaja ei ole pean tunnistama, et klubi viimase aja organisatoorne pool on ikka päris kõva olnud. Selles arengukava jutus oli ka loogika sees. Kuigi usun, et piiri taha see suvi kedagi ei lasta.

                      Kommentaar


                        Vääriline pakkumine kindlasti tagasi ei lükata. Organisatoorne pool areneb veel. See on pikaajaline protsess.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas chac Vaata postitust
                          see mis toimub delfi venekeelse(te)s kommentaariumi(te)s, on sinu meelest parem kui see blogi?
                          kas sa oled lausidioot või kui VÄGA sa eestit ja eestlust vihkad, et sellist s*tta õigustada või millegagi võrrelda. see on ju kordades hullem kui pealinn või stolitsa kõiges tema kirkuses. ma isegi ei tea millega seda saaks võrrelda, võibolla kui ainult vene natsidega, kes lubavad enamvähem kõik mittevene rahvused üsna üheselt maha lüüa või orjadeks teha.

                          (üldiselt arvatakse et mõni vaenuliku välisriigi eriteenistus on küüned ühele punapeale taha saanud, muidu selline olukord ei kestaks juba aastaid... - ma ei oska seda vandenõuteooriat küll kommenteerida)
                          Tule taevas appi kuidas üks inimene nii lugemisvõimetu saab olla ja mingeid asju välja suudab mõelda.

                          Üleüldse...mitte ükski suvaline tont ei tule meile käske jagama. Kui rumori sellest aru ei saa siis on see tema enda probleem.

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Nii et Piirojat enne sügist ei näe väljakul.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                                Pean tõdema, et mina kes ma eriline Flora austaja ei ole pean tunnistama, et klubi viimase aja organisatoorne pool on ikka päris kõva olnud. Selles arengukava jutus oli ka loogika sees. Kuigi usun, et piiri taha see suvi kedagi ei lasta.
                                Asi polegi vist niiväga laskmises, aga ma arvan, et Flora mängijatel on mingi samalaadne arusaam tekkinud nagu näiteks Lepistul, et iga hinna eest välismaale minek ei ole primaarne. Tuleb oodata õiget aega ja õiget klubi.

                                See välismaale mineku kultus on tegelikult siin Eestis saanud noorpallurite arengule takistuseks, kui ei saada kohe, siis on nina vingus ja putsad varnas. Tuletaks siin Mart Poomi sõnu meelde, et parem mängida Eestis kui välismaal pinki nühkida.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X